Şimdi Ara

Paypal kartım bağlı olmasına rağmen farklı kart istiyor.

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
1
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Bankalar, Kredi Kartları, Krediler >> Ödeme Sistemleri >> Paypal kartım bağlı olmasına rağmen farklı kart istiyor.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    86 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar. Yabancı bir siteden alışveriş yapmak istiyorum paypalım 6 dolar ve 44 tl var ininal kart kullanıyorum kartımı paypala bağlattım onaylattım fakat alışveriş yapınca böyle diyor.
    Türkçeye çevirince bunu diyor: Özür dileriz, ama işlem seçili kart, MasterCard x 0378 kullanılarak tamamlanmış olamazdı. O kart firması tarafından reddedildi, çünkü bu oldu. Orjinali ise: We're sorry, but your transaction couldn't be completed using the selected card, MasterCard x-0378. This happened because it has been denied by the card issuer.
    Kartım ininal kart paypala onaylattım yabancı bir siteden alışveriş yapmaya çalışıyorum fakat öde dedikten sonra bu hatayı veriyor ve başka kart eklememi istiyor başkada kartım yok ne yapacağım?
    Resimde 1 aktif kart yazan yerde kayıtlı kartı gösteriyor tıklıyorum felan ama olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdem0845 -- 6 Eylül 2015; 14:51:13 >

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
canlı radyo dinle
Media Sözlük
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.