Şimdi Ara

Paypal kapanıyor, ebay'dan artık nasıl satış yapacağız?? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
21
Favori
78.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün bir cok ürün için kredi kartı ile ödeme yapmaya calıstım.Fakat baska ödeme secenegi secin uyarısı alıyorum ne iştir gerçekten bir anlamı yok.Satıcılar ile sorun yaşayacağız gibi duruyor
  • Ebay da kredi kartıyla ödeme yapamıyor muyuz? Yeni eve kapı numarası sipariş edeceğim sürekli paypala yönlendiriyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • OnurFB1453 kullanıcısına yanıt
    Yapamıyorsun.
  • Ebay de nasıl satış yapıyorsunuz? Yurtdışına gönderi ücretleri (ptt,kargo vs.) Çok yüksek değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben gecen gun mobil uzerinden kredi karti ile odeme yapmayi denedim. Ancak ilgili isleme paypal aracilik ettigi icin odemeyi basaramadim.

Standart siteden kredi karti ile odeme yapmaya calisan oldu mu? Sonuc ne oldu?

• quote:

Orijinalden alıntı: addictive

Ben gecen gun mobil uzerinden kredi karti ile odeme yapmayi denedim. Ancak ilgili isleme paypal aracilik ettigi icin odemeyi basaramadim.

Standart siteden kredi karti ile odeme yapmaya calisan oldu mu? Sonuc ne oldu?

Oldu. Sonuc husran.
  • Arkadaşlar Ebay dan ürün alamıyoruz.
    Kredi kartı ile ödeme seçeneğide aktif olmuyor.
    Bu şekilde çalışan başka bildiğiniz siteleri buraya yazarmısınız.
    mesela aliexpress , amazon gibi..
    ebay kadar meşhur ve güvenilir olanı yoktur.
    ama tecrübesi olan paylaşırsa seviniriz.
  • Bende günlerdir alım yapmayı deniyorum ama maalesef kredi kartımı kabul etmiyor.
    Yurt dışında yaşayan arkadaşım kendi üyeliği ve paypal hesabı ile ebaydan alışveriş yapıp Türkiye adresini seçse sıkıntı olur mu?
  • Ebayden alışveriş işine acilen bir çözüm bulmak lazım almam gereken bi çok ürün var hiç birini alamıyorum sinir oldum.

Bulan olursa Allah rızası için bilgi versin.

• Paypal sorununu cozen bir site var. Bende inanmadım basta. Paypal kapanınca sorunu nasıl cozerim diye gunlerce aradım. En son bu paylasacagım siteyi buldum. Bu siteyi aradım ve sadece paypal ile alınabilinecek ucuz bir modul almalarını istedim. 3 gun gecmedi gonderdiler. 50 dolarlık urun istedim. yine 2 gunde donduler ve inanılmaz bir sekilde eksiksiz aldım urunu. Tek sıkıntı güven vermemeleriydi. ama ben 2 kere denedim. Problem olmadı. İsterseniz sizde deneyin.www.drnstore.com .ikincide sordum nasıl yapıyorsunuz? bütün türkiye bunu cozemiyor dedim. cevapları basit di. biz sadece Türkiyede çalışmıyoruz. İlk basta biraz gec donduler az kisi kullanıyor diye kıl olmustum ama ben paypal le ödenerek alınabilecek ürünleri alınca şaştım kaldım. Size yararı olursa beni de görürsünüz umarım.

• Komojojo K kullanıcısına yanıt
    EGER SATICI KREDİ KARTI KABUL ETMİYOR İSE URUNU ALAMAZSIN. KREDİ KARTI İLE ODEMELER ESKİDEN PAYPAL UZERİNDEN DÖNÜSÜYORDU PAYPALSIZ DİREK KREDİ KARTI ALAN DUKKAN EBEYDE PEK YOK VAR İSEDE BAYA BUYUK BİR SİRKET OLMALILAR. YANİ KREDİ KARTIYLA URUN ALMAK İMKANSIZ DERECESİNDE.
  • kokovvvv K kullanıcısına yanıt
    AKBANKTAN ALDIĞIM KREDİ KARTIM İLE ALIŞVERİŞİ TAMAMLADIM. AMA ÜRÜNLER SADECE PAYPAL LE ALINABİLİYORDU. BEN CE ADAMLAR YURTDIŞI BAĞLANTILI OLDUKLARI İÇİN RAHAT ALIŞVERİŞ YAPABİLİYORLAR.
  • Ebay kullanıp aylık belli bir miktarın üzerinde cirosu olanlar benimle iletişime geçerlerse ödemelerini paypal üzerinden almaları konusunda yardımcı olabilirim.
  • Merhaba

Ebay dan kredi kartı ile alışveriş yapmak istiyorsanız sıfır kredi kartı kullanmanız lazım.

Daha önce ebay den bu kredi kartınızla alışveriş yaptı iseniz kabul etmiyor.
    Aynı şekilde elinizdeki kart paypal de tanımlı ise onunlada yapamazsınız.

EBAY ve PAYPAL de tanımlı olmayan ve bu iki kanalda hiç kullanılmamış kredi kartınızla alışveriş yapabilirsiniz.

...
  • quote:

Orijinalden alıntı: megonal

Merhaba

Ebay dan kredi kartı ile alışveriş yapmak istiyorsanız sıfır kredi kartı kullanmanız lazım.

Daha önce ebay den bu kredi kartınızla alışveriş yaptı iseniz kabul etmiyor.
    Aynı şekilde elinizdeki kart paypal de tanımlı ise onunlada yapamazsınız.

EBAY ve PAYPAL de tanımlı olmayan ve bu iki kanalda hiç kullanılmamış kredi kartınızla alışveriş yapabilirsiniz.

...

Daha önce tanımlanmamış ininal Kart ta aynı işlevi görürmü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler var mı yeni gelişme

• quote:

Orijinalden alıntı: respect_89

Beyler var mı yeni gelişme

merhaba
    bugun ebay da odeme ekranında paypal hesabım yok deyip ülke olarak kıbrıs ı sectım ve daha önce paypalde hıc kullanmadıgım bır kredı kartı ıle odeme yapabıldım
    satıcıya da türkiye adresimi yazdım
    gondermesını beklıyorum
  • eBay ve ETSY gibi yerlerden satış yapanlar için güvenli ve sürekli tek çözüm yurt dışı şirket kurarak işlerine devam etmek. Yüksek hacimli ticaret yapanlar yaklaşık 1000$ masrafla Amerika ya da Gürcistan üzerinden PayPal hesabı açabilirler. Aşağıdaki linklerde her iki ülke içinde şirket kurma işlemleri ayrıntılı olarak yazıyor

Amerika'da şirket kurmak
    Gürcistan'da şirket kurmak

• quote:

Orijinalden alıntı: harnold

quote:

merhaba
    bugun ebay da odeme ekranında paypal hesabım yok deyip ülke olarak kıbrıs ı sectım ve daha önce paypalde hıc kullanmadıgım bır kredı kartı ıle odeme yapabıldım
    gondermesını beklıyorum

aldıgım ürün bugun geldi sorunsuz

ödeme için bu bir yöntem olabilir...
  • quote:

quote:

quote:

merhaba
    gondermesını beklıyorum

aldıgım ürün bugun geldi sorunsuz

ödeme için bu bir yöntem olabilir...

TR deki adresi satıcıya mı gönderdin, yada ebayda kayıtlı olan adrese mi geldi onu anlayamadım.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.