Şimdi Ara

Paypal'da paranız olsun istermisiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
2.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sitelerde sık sık görürüz banerlar reklamlar yani.
    Biz bunlara tıklarsak site sahibi para kazanır.
    Benim vericeğim sitede bünyesinde reklamlar barındırıyor.
    Yalnız PAYPAL e üye olurken KREDİ KARTI kısmınza geldiğinizde kredi kartı girmeyeceğiz,onun için o bölüm geldiğinde CANCEL deyin.Merak etmeyin üyeliğiniz gene açılacaktır.sadece kredi kartsız.
    bize bunları tıklatarak para kazanıyorlar ise bir tıklamadan 0.05 dolar kazanıyoruz.
    bir reklam tıklıyz ve reklamı veren site açılıyor yukarda saniye sayıyor 30 dan geriye süre dolunca 0,25 cent hesaba geçiyor. burada biriken paralr her ay paypal hesabınıza aktarılıyor. paypal da isterseniz check ile ödeme yapıyor. yada paypal ile internette kullanırsınız bu size kalmış.(knight premium için fln)
    Şunu unutmayın burda önemli olan kendinize üyeler bulmak siz referans vericeksiniz sizin üzerinizden üye olucaklar ve sizin üzerinizden üye olan kişiler in tıklamalarındanda siz yüzde alıcaksınız ve onalr ın kaybı hiç olmuycak müşteri kazandırdığınız için size bir jest sadece tabiki o üyede aynı şekil alt üyeler barındırabilir.
    ŞİMDİwww.paypal.com dan paypal e üye olacağız.burda çalışan bir e-mail adresi ile üye olacaksınız.kullanıcı adınız e-mail adresiniz olacak.bu e-mail adresiniz altta vereceğim sitede PAYPAL USERNAME iniz olacak.
    yanlız bilgileri doğru girin. paypal a üye olunca sizden kredi kartı bilgileri isteyecek,cancel deyip devam edin biz kredi kartı kullanmayacağız.
    ondan sonra bu siteye üye olacağız,bize para kazandırıcak siteye.

Paidstation(EFERRER kısmına bir yazmayınız.otomatik doldurulacaktır..)
    mail adresini yazıyorsunuz mailinize bir onay linki gönderiyor. linke tıklıyınca tekrar siteye yönlendiriyor üyelik formu açılıyor. üye olduktan sonra siteye giriş yapın ve login olun.
    My earnings bizim kazandığımız parayı gösteriyor.
    bir altındaki
    Paid to Click ise reklamları açıyor orda banner varr var tıklıyoruz hepsi sadece bir kez tıklanıyor tıklanınca reklam kayboluyor.
    Bunu her gün tekrar tekrar yapmanız gerekiyor.büyük bir azimle yapılabilir.BANNERlar hergün resetlenir başka banner verilir size...iyi tıklamalar :D

• kardeşim olmuyor bu paypala üye oldukta diğer siteye üye olamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bela3244

kardeşim olmuyor bu paypala üye oldukta diğer siteye üye olamadım
    peki nasıl referans vericez?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaikaZede

peki nasıl referans vericez?

Alıntıları Göster
    pm ne bakarmısın kardes
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynsbzkrt

pm ne bakarmısın kardes

Alıntıları Göster
    referans benı ver istiosan caso adım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: caso

referans benı ver istiosan caso adım :D

Alıntıları Göster
    SeXy_DeViL kardeş pm ne bakarmısın
  • quote:

SeXy_DeViL kardeş pm ne bakarmısın

Alıntıları Göster
    caso pm ne bak kardeş
  • quote:

caso pm ne bak kardeş

Alıntıları Göster
    kardeş verdiginiz siteye join diyorum tamam ama sadece email adresi istiyo yazıyorum emailimi olmuyor..
  • quote:

kardeş verdiginiz siteye join diyorum tamam ama sadece email adresi istiyo yazıyorum emailimi olmuyor..

Alıntıları Göster
    junk maıle bakarsan orıya gelmiştir buyuk ihtimalle
  • quote:

junk maıle bakarsan orıya gelmiştir buyuk ihtimalle

Alıntıları Göster
    walla bunla uğraşılmaz ya bi tıkta 0.25 dolar verse neyse de 0.25 centi biriktirmekle uğraşılırmı ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoM_X

walla bunla uğraşılmaz ya bi tıkta 0.25 dolar verse neyse de 0.25 centi biriktirmekle uğraşılırmı ya

Alıntıları Göster
    Bu konu benzeri var.
    http://forum.donanimhaber.com/m_6633797/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: pesplanus

Bu konu benzeri var.
    http://forum.donanimhaber.com/m_6633797/tm.htm

Alıntıları Göster
    ben konuyu çok daha ayrıntılı ele aldım önceden o konuyu görseydım onun dewamına yazardım srry
  • quote:

ben konuyu çok daha ayrıntılı ele aldım önceden o konuyu görseydım onun dewamına yazardım srry

Alıntıları Göster
    premum için bire birr
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoM_X

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: CoM_X

kardeş bu dediğimi farklı farklı sitelerden çok çok yaparsan acayıp para bırıkıo 0,25cent bı gun gelio 25dolar oluo bence yeterlı bı rakam

işte diğer siteler:
    PAIDSTATION

ALWAYSPAY

ADVESTING INSTITUTION

Saygılarımla CaSo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caso -- 2 Haziran 2006; 17:26:48 >
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: CoM_X

kardeş bu dediğimi farklı farklı sitelerden çok çok yaparsan acayıp para bırıkıo 0,25cent bı gun gelio 25dolar oluo bence yeterlı bı rakam

işte diğer siteler:
    PAIDSTATION

ALWAYSPAY

ADVESTING INSTITUTION

Saygılarımla CaSo

Alıntıları Göster
    orhuner sonuna kadar destekçinim kardeş
  • quote:

orhuner sonuna kadar destekçinim kardeş

Alıntıları Göster
    kardes kredi karti olmadan paypalda hesap acip para aktarabiliyozmu bu gibi reklam sitelerinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: knight_offline

kardes kredi karti olmadan paypalda hesap acip para aktarabiliyozmu bu gibi reklam sitelerinden

Alıntıları Göster
    ee heralde benımde anlatmak istediğim o ya bedava para kazanıosun işte kartta gerekmıo sadece paypay hesabı gerekio
  • quote:

ee heralde benımde anlatmak istediğim o ya bedava para kazanıosun işte kartta gerekmıo sadece paypay hesabı gerekio

Alıntıları Göster
    tamam kardes bide bu reklam sitelerinden ne guvnlisi hangisi en cok para hangisinden geliyo bazi arkadaslar paralarimiz yatmiyo fln demislerdi bi ara hangi sitede par % 100 geliyo onu soyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: knight_offline

tamam kardes bide bu reklam sitelerinden ne guvnlisi hangisi en cok para hangisinden geliyo bazi arkadaslar paralarimiz yatmiyo fln demislerdi bi ara hangi sitede par % 100 geliyo onu soyle

Alıntıları Göster
    ya ben nasıl üye olucam bu paypalla diger siteye
  • quote:

Orijinalden alıntı: ::ConsTanTine::

ya ben nasıl üye olucam bu paypalla diger siteye

Alıntıları Göster
    fake bir site gibime geldi. ödeme aldın mı hiç?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.