Şimdi Ara

Paypal bakiyesi ile RP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Paypal bakiyesi ile RP alabileceğim bir yer var mı?

• Gg

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyundan alabilirsin mesela

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyundan al

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paypal bakiyesiyle oyundan alınmıyor. Paypal üzerinden ekli kredi kartından alınabiliyor.

GG 'da da e-pinde paypal ı kaldırmışlar :(
  • Durma play'den alınıyor sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mtcgame.com güvenilir

• durm4pl4y.com dan e-pin satın aldım. İşlemi onaylı paypal hesabım ile (kendi adıma kayıtlı) gerçekleştirdim. Ödeme yapıldı herşey sorunsuz.Sipariş sayfama baktım ürün yok :D

Chatten sordum. Güvenliğe takılmış siparişim. Sebebini sordum. Takılabiliyomuş öyle kafasına göre. (ben güvenliğe takılırsam, herkes takılır.Eksiksiz giriyorum çünkü bütün bilgileri)

Bendenhttp://prntscr.com/4pmunf böyle bir şey istediler. Böyle saçma bir şey olabilir mi? Hayatımda ilk defa online alışveirşte böyle bir şey ile karşılaştım :D

Bence uzak durun bu siteden. Ayrıca kıbrıs şirketiymiş, asıl onlar benim güvenliğime takıldı :D

Neyse. Paypal ile arayışım devam ediyor :D kısa bir macerada yaşamış olduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mlhkrc -- 11 Ocak 2015; 18:26:22 >

• forumda satanlar var gittigidiyor sistemi kapattı bende burdan bi arkadaştan almıştım paypal bakiyesi ile daha ucuza satıyor bazıları bak güvenilirlik konusu sana kalmış
  • mlhkrc M kullanıcısına yanıt
    Mtcgame.com

• mtcgame.com dan da alamıyorum. Bu da çok saçma. Gündüz almaya çalıştım. Olay şu;

mtcgame.com 'a kayıt olduğumda İsim Soyisim şeklinde kayıt gerçekleştirdim. Bütün bilgiler yine eksiksiz sıkıntısız yani. Neyse.

Paypal bakiye ekliyeceğim sisteme. Bir baktım hata var. Sordum chatten. Hatanın sebebi, paypal daki isim-soyisim uyuşmazlığıymış. Dedim alakası yok orada da kendi adıma. Biz görüntüleyemiyoruz vs dediler.

Meğersem paypaldaki isim soyisim kısmı: İsim SOYİSİM olarak geçiyor. Yani büyük harf. Bu yüzden alamıyorum. Dedim mtcgame 'daki soyismi değiştirin. Değiştiremiyoruz dediler. Paypal dan değiştirin dediler. Ben yine şok :D

Paypaldan soyisim değiştirmek, ehliyet çıkartmaktan daha zor bir işlem. Üstelik gereksiz bir şey yani.

Velhasıl onlarda yalan oldu. Anlamadım. Paypal param helal. Gusül de eksiksiz. Ne yaptık, gusül alırken sayıdamı atlama oldu ne oldu yav. Sabahtan beri bi alamadım gitti :D

• dr.com.tr dan aldım.

http://prntscr.com/5r7iod

O da tedarik sürecinde. Bir türlü aktif edemiyoruz RP 'yi. Tek amacım hesabı west'te taşımak.İllalah ettim bu türkiye sunucusundan. Geçemiyorum ama, bela oldu başıma :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mlhkrc -- 11 Ocak 2015; 18:47:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mlhkrc

dr.com.tr dan aldım.

http://prntscr.com/5r7iod

O da tedarik sürecinde. Bir türlü aktif edemiyoruz RP 'yi. Tek amacım hesabı west'te taşımak.İllalah ettim bu türkiye sunucusundan. Geçemiyorum ama, bela oldu başıma :D

Geçmiş olsun 2 hafta rahat tedarik sürecinde o. Bi ay önce aldım 20 tllik RP gecen hafta yolladilar

• mlhkrc M kullanıcısına yanıt
    Min 1hafta

• quote:

Orijinalden alıntı: mlhkrc

Selamlar

Paypal bakiyesi ile RP alabileceğim bir yer var mı?

Bu arkadaştan alıyorum hiç sorun çıkmadı daha öneririm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.