Şimdi Ara

Paypal 4 haneli pin aktivasyonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
1.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar paypalda onaylı olmak istedim. kartı ekledim, tek seferlik 1.95 dolar çekim yapıp, ekstre'de bana bi kod yolluyorlarmış. buraya kadar tamam ama benim sorunum ekstremde öyle bir kod çıkmadı.

"$1,95 USD tutarında veya buna eşdeğer bir çekim şu tarihte yapıldı 07.02.2013.
    Size ücretle birlikte gönderdiğimiz benzersiz kod için şunu kontrol edin: Kart ekstrenizi."

bu benim ekstrem ;http://i.imgur.com/ylpQCNX.jpg

bu olması gereken ;http://i.imgur.com/hq9cFkC.gif

ben şimdi daha beklemeli miyim? yoksa

"Beklemenize rağmen kodu hala göremiyorsanız kartınızdan $1,95 USD çekerek yeni bir kod oluşturabiliriz. Kartınızı teyit ettikten sonra 24 saat içinde tüm ücretler PayPal hesabınıza iade edilecektir. Yeni bir PayPal kodu talep ettiyseniz, önceki kod artık geçerli olmayacaktır."

yeni kod mu istemeliyim? teşekkür ediyorum şimdiden.

• kod istedikten 3-4 gün sonra geliyor hesabına.biraz daha beklemen lazım
  • 0951 yazmıyormu orda yanlış mı görüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0951 yazıyo o değil mi

provizyonlara baktın mı?
  • yok beyler 0951 yazan yer şube kodu. neyse bekleyelim bi kaç gün daha gelir inşallah.
  • Bunu ben de yapamadım bir türlü. 1-2 ay önce istedim kod ve aynı şekilde 2 dolar çekildi. 2 doların açıklamasında herhangi bir kod yoktu. Hala da yok sonradan geliyorsa nereye geliyo bu kod dediğim gibi 1-2 ay geçti üzerinden. Onunda yerine yardım bölümünden kodu bulamadım diye yaz onlar sana yardım ediyolar. Benim nüfus cüzdanı fotokopimi istediler. O şekilde aktif ettiler.
  • Arkadaşlar o kodu bankanızı arayarak istiyeceksiniz boşuna beklemeyin gelmiyor o çekilen para alışveriş yaparken size ödeniyor mesela atıyorum 10 tl alışveriş yaptınız sizden 8 tl gidiyor...
  • 1234 dene

• Aylar önce ben de denedim ama Akbank'ın banka kartında işlem özetine yansımıyor. Akbank'ı arayıp kodu istemek gerek sanırım. 4 veya 5 ay oldu kart onayını denediğimden beri ama bende de aynı şekilde görünüyor. Akbank'ı aramadım hala.
  • peki şubeden halletsem olur mu?
  • telefon ile 5 dakikada veriyorlar bilgilerinizi vermeniz yeterli...
  • twitterdan sordum hic aramaya gerek kalmadan hallettiler, tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: destere35

twitterdan sordum hic aramaya gerek kalmadan hallettiler, tesekkurler.

Ben müşteri hizmetlerini aradım 3 farklı temsilciyle konuştum kimsenin haberi yok böyle bir koddan. Sen kime sordun twitter dan bir de onu deneyelim.
  • adam 2 ay önce gerçekleştirmiş işlemi daha ne bekletiyorsunuz
    işbankasında belli oluyordu en son olmadı kart online işlemlere açıksa ordan bakabilirsin o da olmadı 5-10 tl ye onaylatanlar oluyor
  • Banka karti ile onaylatirken kod gelmiyor. Bana da olmustu. Iban ile kayit oldum. Bayagi bilgi istediler. Kimlik fotograf extre falan ama sonunda hallettim onayli oldum ve parami geri istedim musteri hizmetlerinden onlarda geri verdi

• arkadaşlar bu teyit için gönderilen parayı kredi kartımıza nasıl aktaracaz aktarmak istediğimizde 10 dolar altı aktarılamıyor diyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.