Şimdi Ara

Payitaht - Abdülhamid Han / Trt (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
292
Cevap
3
Favori
13.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serdar_ibrahim eymen.

Bende son 3 bölümdür izliyorum Mahmut paşa gerçekten iyi oyuncu hiç yapmacık değil çok gerçekçi oynuyor dizi genel anlamda iyi ama kadinlar arasında ki dedikodu fitne gibi düzenbazlıklara ne kadar az süre verirlerse o kadar iyi

Aynen katılıyrum sana özellikle kadınların olduğu sahneleri geçiyorum hadi bidar kadınmı ne neysede kızları ve genç kadınların muhabbetleri diziyi sardırmıyor. Türkcell tv kullandığım için dizi başladıktan 1 saat sonra izliyorum genelde malum kadın sahnelerini atlayıp izliyorum yoksa çekilmiyor o sahneler dikkatim ağılıyor benim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

Yavaş yavaş tarihi yapımlar ortaya çıkıyor ne güzel.

Zoruna gidenler tekrar aşk-ı memnu izleyip genel kültürlerine kültür katıp kendi gelişimlerini devam ettirebilirler.

Tarihi dizilerden öğrenmek? İsteyenlere 1-2 kitap ve belgesel önerebilirim tarihi dizilerle alıp veremediğim yok ama tarihide dizilerden öğrenmeyin gözünüzü seveyim taraflı tarafsız her kaynağı kurcalayın

Son olarak tarihi dizi izlemeyenlerin kültür seviyelerini aşağılamak hem bize düşmez hemde yakışmaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Find yourself and be that

quote:

Zoruna gidenler tekrar aşk-ı memnu izleyip genel kültürlerine kültür katıp kendi gelişimlerini devam ettirebilirler.

Tarihi dizilerden öğrenmek? İsteyenlere 1-2 kitap ve belgesel önerebilirim tarihi dizilerle alıp veremediğim yok ama tarihide dizilerden öğrenmeyin gözünüzü seveyim taraflı tarafsız her kaynağı kurcalayın

Son olarak tarihi dizi izlemeyenlerin kültür seviyelerini aşağılamak hem bize düşmez hemde yakışmaz :)

O yazıda tarihi dizilerden öğrenmekle alakalı sonucu nasıl çıkardın tebrik ediyorum . Bende sana bolca kitap önerebilirim bu konuyla ilgili benim bir sıkıntım yok .

9 sayfa var o smileyi koymadan önce şu attığım mesajıda okusaydın. Bu kadar önyargılı olma saygılar.

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=124455783

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Find yourself and be that

quote:

O yazıda tarihi dizilerden öğrenmekle alakalı sonucu nasıl çıkardın tebrik ediyorum . Bende sana bolca kitap önerebilirim bu konuyla ilgili benim bir sıkıntım yok .

9 sayfa var o smileyi koymadan önce şu attığım mesajıda okusaydın. Bu kadar önyargılı olma saygılar.

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=124455783

Sizi alıntıladım ama bütün yorumum sizi kapsamıyor genel olarak yorumda bulundum kusura bakma lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jouska -- 10 Nisan 2017; 1:7:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Payitaht 'Abdülhamid' 8.Bölüm 2.Fragmanı
  • Bugün hainlerin halkı kışkırtarak #SonSultan'ımızı tahttan indirdiği gün. Bu topraklara darbe tohumu atanları asla affetmeyeceğiz! #31MartVakası (Miladi: 13 Nisan 1909 - Rumi: 31 Mart 1325)

Payitaht - Abdülhamid Han / Trt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 13 Nisan 2017; 16:55:3 >
  • TRT1'de yayınlanacak Cumhurbaşkanı Özel Yayını sebebiyle Cuma akşamı #PayitahtAbdülhamid dizimizin yeni bölümü yayınlanmayacaktır.

Tüm izleyicilerimize saygıyla duyurulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 13 Nisan 2017; 22:58:53 >
  • Demekki reis osmanlidan daha önemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9600_G_T -- 13 Nisan 2017; 23:06:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizde cumayi iple çekiyoruz boşuna :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

TRT1'de yayınlanacak Cumhurbaşkanı Özel Yayını sebebiyle Cuma akşamı #PayitahtAbdülhamid dizimizin yeni bölümü yayınlanmayacaktır.

Tüm izleyicilerimize saygıyla duyurulur.

Zaten evet vermeyecektim şimdi hiç vermem. İnsanlar evetmi hayırmı vereceklerini zaten belirlemişler kim çıkıp konuşsa nafile konuşacak cuma gününümü buldun be adam yaa

• Yazıklar olsun eve yorgun argın geldim saat 20'de heyecanla açtım televizyonu bi baktım yine konuşuyor yeter be kardeşim yeter 2 gün sonra seçim olacak kimse sen orada konuşuyorsun diye kararından dönmez. Haftalık bir zevkimiz vardı onun da içine ettiler. Yeter valla bu ülkede seçimler her şeyden önemli tutuluyor.
  • Kadın unsuru artarsa bu dizinin de kalburu asılır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ömer olayı dışında güzeldi. Ömer olayı çok basit işlendi bana göre. Valide Sultan çok iyi geldi. Hem iyi oynuyor hem renk kattı. Seniha Sultan çok sıkmıştı. Ömer oyunculuğunu da geliştirmeli. Bazen çok sırıtıyor.

• 9. Bölüm Fragman

• quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

Ömer olayı dışında güzeldi. Ömer olayı çok basit işlendi bana göre. Valide Sultan çok iyi geldi. Hem iyi oynuyor hem renk kattı. Seniha Sultan çok sıkmıştı. Ömer oyunculuğunu da geliştirmeli. Bazen çok sırıtıyor.

Gerçekten akıl oyunları oynanıyor, ekip gayet iyi. Böyle dizilerin popüler kültüre kurban gitmemesi için reytinglerinin yüksek olmasını şahsen istemiyorum lâkin kıymeti bilinmeyecek bir proje olacağı konusunda da endişem yok diyemem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bölümdü, Abdülhamid'in oğlunu devamlı kullanıyorlar sonunda olay patlayacak
  • Beyler ankette diziye destek olalim :)

http://1453odulleri.istanbul.edu.tr/

• Oyumuzu verdik. Şuan birinci :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 22 Nisan 2017; 13:0:15 >

• Duygulandıran, en efsane sahnelerden birisi. Tahsin Paşa gerçekten çok iyi.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.