Şimdi Ara

Paycell Kart ile Trendyol’da Tek Seferde 100 TL ve Üzeri Harcamaya 40 TL İndirim! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
10
Favori
7.517
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet katildim, bir ay öncede oldu. Onda mesaj ile gelmişti, alışveriş yaptım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Takipte kalalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam ama bunda mesaj zaten harcamadan sonra gelecek. Neyse ben bunu 75/10 hediye ile birleştirmeyi deneyeceğim. Olursa süper olur
  • crespo61 kullanıcısına yanıt
    Anlamadınız heralde, harcamadan sonra değil.

Herhangi birşey yapmanıza gerek yok, şanslı arkadaşlara kod gelecek mesaj ile. Bu kod ile indirim yapılacak. Ek birşey yapmanıza gerek yok.

• gelen var mi ki hic
  • Şuan siteden kaldırdılar kampanyayı
  • Evet kaldırmışlar, ama link ile çalışıyor.

Kampanya detayları güncellendi.

• 2 tane kampanya sartini girip uygulamaya yansitmak bu kadar zor olmamasi gerekir diyorum bir yandan ama sonra da koskoca turkcell ,bir bildikleri vardir demem gerekiyor diye hissediyorum
  • trendyol dan 7bin tl lik buzdolabı alacaktım bu hafta içinde gelirse çok iyi olur, 40 indirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S20FE

trendyol dan 7bin tl lik buzdolabı alacaktım bu hafta içinde gelirse çok iyi olur, 40 indirim
    umarim dahil olursun ve gelir .. fakat yeri degil yalniz senden bir ricam var .. cok bilmiyorum yapilabiliyor mu ama , eski kullanici ismin cok igrenc ve her mesajinda onu orada gormek istemiyorum

lutfen ayarlarda yapilabiliyorsa onu siliver oradan
  • Kampanya sayfasına girmiyor ? Nasıl katılacağız ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah Allah, kampanya kaldırıldı. Hiç şansım yok. Tam da bugün ürün alacakktım
  • Şanslı kişi kampanyası . Biz de uyduruk paycel kampanya yapmış sandık. Adamlar olmayan uyduruk kampanya ile beleşe reklam yapıyor

• işbankasından banka kartı alın 100 tl maxipuan veriyor 1000 tl üzeri alışverişe.

• Kampanya var mı yok mu?
    10 tl mi 40 tl mi?
    Kodlar kime nasıl geliyor?
    Bu nasıl kampanya ey turkcell.

• quote:

Orijinalden alıntı: jujuuu

Durup dururken olmamistir, illa ki bir sebebi vardir .. bu isler tesadufen olmaz, insallah masallahla hic olmaz . Bu dogu zihniyeti ile boyle teknolojik hadiseleri takip etmek zordur

Bu kafayla paycell beni tanimiyor ama seviyor, o yuzden kampanyalarda sunda bunda hic sorun yaratmiyor , soyle bir otomasyonlari var herhalde "bay xxx harcama yapmis, iyi adamdir odeyin iadesini, blokelemeyin parayi filan ..."

30 dk sonra ... "efendim bay yyy de yapmis bir harcama , kimdi o , birak o adami ya , verme iade filan.. engelle transferini ugrassin"

Sizin iddianiz tam da bu .. kardesim bu isler sayisiz musterisi olan platformlarda OTOMATIK yapiliyor. Sistemler de yorum yapip kisi ayirmaz, kistaslari nettir ve isleme goredir

Alıntıları Göster
    sen acayip işsiz ve dengesizsin. Seninle tartışmam. Doğu dediğin yere de kurban ol ayrıca. İşsiz herif

• Tiglat Pileser kullanıcısına yanıt
    ben hic bir zaman tartismiyorum ki seninle, sen bulasiyorsun, uzak dur olsun bitsin
  • jujuuu kullanıcısına yanıt
    Yaman trollsün hakkını vermem gerek ben hatasını söylüyorum ama kullanmaya devam ediyorum. 3 hattan her seferinde iademi de çatır çatır alıyorum. Bu gördüğüm amatörlüklerden şikayetçi olmayacağım anlamına gelmiyor juju kardeş.

• adamlar kendilerine parali troll tutmus

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.