Şimdi Ara

Paycell Kart ile Trendyol’da Tek Seferde 100 TL ve Üzeri Harcamaya 40 TL İndirim! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
10
Favori
7.517
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jujuuu

Hosbulduk kampanya sartlarini okumayi beceremeyen forumdasim, destek al yardimci olalim, surada biz bizeyiz, bunun ayibi yok

Alıntıları Göster
    Kampanya şartlarını okuduğumuzda altın sektörü var mıydı ki Mayıs iadelerinin gelmeyeceğini bilelim?

Kampanya şartlarında n11 kullanım ücretinden bahsediyor muyduda bilelim?

Kampanya şartlarında paranıza çekeriz, her türlü bloke ederiz. Kimseyi de sallamayız kafamıza göre çalıştırırız diyorduda mı biz farketmedik?

Kampanya şartlarında sorum yaşadığımızda üst üste mailler atmamımıza rağmen ya da arayıp talep oluşturmamıza rağmen bizi kaile aldılar da biz mi istemedik işlem yapmayı?

Sen kimi savunuyorsun farkında değilsin, sen ve senin gibilere iki kuruş verdiği için burda ölümüne savunur olmuşsunuz. Sizden istediğimiz şu mağdurlar olarak, bunların kampanyasından kazanmayın 20 lira ile sıcak fırsatçı fakir olmaz. Zenginde olmaz. Ama sen bunlara prim verip sabah akşam burda savunursan hem olumsuz eleştirilerin odağında olup yanlış anlaşılırsın hemde masum insanların o karaktersiz kuruluşa paralarının elinden alınmasını ve şikayet edecekleri hiç bir yer olmamasından kaynaklı rahatlığını artırmış olursun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Trendyol 100/40 ve Paycell 75/10 ile birleşir, böylece 50 TL avantaj.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAD4AAA61 -- 18 Mayıs 2020; 14:21:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • themir1905 T kullanıcısına yanıt
    Harcama yapmanıza gerek yok, Paycell rastgele müşterilere promosyon kodunu SMS atiyor.

• eminxconan E kullanıcısına yanıt
    Konuda mevcut

• Paycell Kart ile Trendyol’da Tek Seferde 100 TL ve Üzeri Harcamaya 40 TL İndirim!

Ne bileyim yani ne diyecesin ne diyeceğine deyip demeyeceğine

• Tiglat Pileser kullanıcısına yanıt
    Ben de diyorum ki tamam mayista boyle bir magduriyet yasatmis madem, dedektif degilim sen mi eksik bir sey yaptin firmanin otomasyonunda mi sorun var, mahkeme de degilim

Ama sunu soyleyebilirim. Madem boyle bir durum var hala neden israrla yeni cikan kampanyalarda sikayetcisiniz ? Birakin sallayin bu firmayi olsun bitsin

Bu oneride akla yarasmayan ne gibi bir hatam var ?

• Diğer operatör ile kullanan var mı? Puanlarla kupon kazanılıyor mu diğer operatör ile?

• karasac K kullanıcısına yanıt
    Puanlar ile kupon kazanma (N11, Google Play) Sadece Turkcell'liler için veriyor. İnternet tüm operatörler için.

Migros gibi hediye çeklerini alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAD4AAA61 -- 18 Mayıs 2020; 15:16:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jujuuu

Ben de diyorum ki tamam mayista boyle bir magduriyet yasatmis madem, dedektif degilim sen mi eksik bir sey yaptin firmanin otomasyonunda mi sorun var, mahkeme de degilim

Ama sunu soyleyebilirim. Madem boyle bir durum var hala neden israrla yeni cikan kampanyalarda sikayetcisiniz ? Birakin sallayin bu firmayi olsun bitsin

Bu oneride akla yarasmayan ne gibi bir hatam var ?
    Cidden senin anlama ve kavrama sorunun var. Ben bundan bir kazancım yok, başka insanlar mağdur olmasın diye çabam. Senin paranı beklettiler mi bloke koyup 10 gün, yok. İnşallah en ihtiyacın olduğu zamanda en uzun süre blokede tutarlar. Paycell lehine çalışmaktan başka birşey bilmiyorsun bu forumda. İnsanlar senin gibiler yüzünden yanlış yönleniyor.

• Hayatımda gördüğüm en aptal uygulama Papara veya komisyonlu diğer kartlar bile daha iyi ulan bir internet bankacılığı sitesi bile yok
  • Kampanya paylaşıp sonra içerik silmeside süper kurumsal imaj etkisi yatarıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tiglat Pileser

Cidden senin anlama ve kavrama sorunun var. Ben bundan bir kazancım yok, başka insanlar mağdur olmasın diye çabam. Senin paranı beklettiler mi bloke koyup 10 gün, yok. İnşallah en ihtiyacın olduğu zamanda en uzun süre blokede tutarlar. Paycell lehine çalışmaktan başka birşey bilmiyorsun bu forumda. İnsanlar senin gibiler yüzünden yanlış yönleniyor.

Alıntıları Göster
    Durup dururken olmamistir, illa ki bir sebebi vardir .. bu isler tesadufen olmaz, insallah masallahla hic olmaz . Bu dogu zihniyeti ile boyle teknolojik hadiseleri takip etmek zordur

Bu kafayla paycell beni tanimiyor ama seviyor, o yuzden kampanyalarda sunda bunda hic sorun yaratmiyor , soyle bir otomasyonlari var herhalde "bay xxx harcama yapmis, iyi adamdir odeyin iadesini, blokelemeyin parayi filan ..."

30 dk sonra ... "efendim bay yyy de yapmis bir harcama , kimdi o , birak o adami ya , verme iade filan.. engelle transferini ugrassin"

Sizin iddianiz tam da bu .. kardesim bu isler sayisiz musterisi olan platformlarda OTOMATIK yapiliyor. Sistemler de yorum yapip kisi ayirmaz, kistaslari nettir ve isleme goredir

• Süper bir kampanya daha, zaten alcağım vardı. Çok iyi oldu konu sahibine teşekkürler.
    Paycell kartınızla girin 100TL harcayın kod kazanın bu kadar basit ve çok avantajlı kampanya olmuş.
    Her zaman olduğu gibi paycell ile devam ediyoruz.
  • crespo61 kullanıcısına yanıt
    Harcama ile olmuyor ne yazık ki, rastgele müşterilere SMS atıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: karasac

Diğer operatör ile kullanan var mı? Puanlarla kupon kazanılıyor mu diğer operatör ile?
    Kazanılıyor, ben zamanında 3-4 kere migros çeki almıştım.
  • Trendyoldan bisiler alcam.kart numarasni girdim 40 lira dusmedi bilgisi olan varsa pm beklerm 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AAD4AAA61

Harcama ile olmuyor ne yazık ki, rastgele müşterilere SMS atıyorlar.
    Anlamadım?
    Kampanyaya girip baktım, neye göre verildiği yazıyor orada. Rastgele müşterilere SMS atmak gibi bir ibare okumadım.
    Sen bu söylemlerinden emin misin hocam?
  • crespo61 kullanıcısına yanıt
    "Kampanyaya katılmak için tarafınıza gönderilen kodu Paycell Kart ile Trendyol’da kullanmanız gerekmektedir."

Tarafınıza kod gelmesi gerekiyor. 1-2 ay önce aynı kampanya oldu, ondada bu şekildeydi 3 hattımın 1'ine geldi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.