Şimdi Ara

Paycell Kart ile Toplamda 150 TL ve Üzeri Harcamaya 25 TL Hediye! [ Sona Erdi ] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
14
Favori
12.538
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bugün 310 attım tek seferde sıkıntı olmadı önemli olan sürekli ve aynı miktarda tutarlar yüklememek sistem bayağı nazlı o yüzden gün aşırı işlem yapmak daha sağlıklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yiasw Y kullanıcısına yanıt
    Ben iki hesaptan iki ayrı kartla denedim 250 liralar Paycelle geçmedi. Ziraatten çekildi ertesi gün iade edildi bankaya. 100 lira üstü başarılı olamadım. 100 lira parçalar halinde de 12 kere çektim 13.ye geldiğimde ziraat karta güvenlik blokesi koydu ondan devam edemedim. Paycell de süre sınır yok yani 100 lük olarak izin veriyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ag oluyo mu

• Arkadaşlar paycell hesabima neo karttan yükleme yaptım. Ama neo 'dan para çıktı paycelle geçmedi. Ne yapmam lazım kaç günde geri iade olur.

• Toressss T kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı olay bende Ziraat hesap kartında olmuştu ertesi gün sabah 8 de Ziraat Bankasına iade geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 23 Mayıs 2020; 23:55:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Hocam aynı olay bende Ziraat hesap kartında olmuştu ertesi gün sabah 8 de Ziraat Bankasına iade geldi.
    Çok sağol hocam 24 saat geçti iade olmadı bakalım takip edeyim o zaman.

• Toressss T kullanıcısına yanıt
    Hocam Turkcell sanal pos alt yapısını Wirecard'tan alıyor ve gün sonu işlemi dün tamamlanmıştır ve tutar iade gözüküyordur yani askıda kalmıştır en kısa zamanda Akbank'a geri dönmesi lazım.

• İşlem ücretlerini de güncellemisler
    . SGK ödemesi yapıp puan alıyordum.1.75 olan işlem 5 lira olmuş ilave olarakda %3 komisyon gelmiş. Hesaba Nakit odedigim miktar için niye o kadar komisyon odeyim.
    Keriz silkeleme yeri olmuş. Para çekme 2 TL ücretli oldu zaten. Sadece Anlık kampanya yapacağız. bunları zorla fastpay yaptırıyor galiba.

• Şu son işlem ücretlerini birileri özetleyebilecek mi?

Kredi kartı/banka kartı ile yükleme tutarın %2'si diyor, doğru mu? Bir ara ücret almıyor diye duymuştum.

ATM'den çekme ve IBAN'a isteme ücretleri 2 TL mi 1000 TL altı için?
  • carpediem2012 C kullanıcısına yanıt
    Corona olduğundan Banka Kartı ile yüklemek ücretsiz, kısa bir süreliğine.

ATM den çekme 1,15+%1 gibi olmasi lazım ve iban'a transfer 1000 TL altı için 2tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAD4AAA61 -- 26 Mayıs 2020; 13:45:37 >
  • Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. Dün paycell hesabım doğrulandı. Bugün yüklemeye yapmaya çalışırken şu hatayı veriyor; Maksimum yükleme limitine ulaştığınız için işleminize devam edemiyoruz. Ne yapmam gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: grandprix

İşlem ücretlerini de güncellemisler
    . SGK ödemesi yapıp puan alıyordum.1.75 olan işlem 5 lira olmuş ilave olarakda %3 komisyon gelmiş. Hesaba Nakit odedigim miktar için niye o kadar komisyon odeyim.
    Keriz silkeleme yeri olmuş. Para çekme 2 TL ücretli oldu zaten. Sadece Anlık kampanya yapacağız. bunları zorla fastpay yaptırıyor galiba.
    230tl lik doğalgaz ödeyeyim dedim 5tl civarı komisyon çıkardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_ymz

Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. Dün paycell hesabım doğrulandı. Bugün yüklemeye yapmaya çalışırken şu hatayı veriyor; Maksimum yükleme limitine ulaştığınız için işleminize devam edemiyoruz. Ne yapmam gerekiyor?
    Demekki hala tam dogrulanmamis

• Arkadaşlar 70 paycell puana ihtiyacım var n11 de kullanmak için daha sonra gönderebilirim. Yardımcı olur musunuz ?

• Fatura ödemesi geçerli mi acaba?

• carambols kullanıcısına yanıt
    Hayır,fatura ve altın dahil değil

• haydiin kullanıcısına yanıt
    Buldunuzmu hocam yardımcı olabilirim gelmedi ise

• mobil ödeme ile ilgili sorunum var. ekli yazıda da normal üyelik 3 aylığına 4, 99 premium 6.99 diyor. bende 3 ayda bi 6.99 kesmesine razıyım çünkü n11 puani vs kullanabiliyorum ancak dün farkettim benden aylık kesilmiş bu ücret. acaba kelime oyunu mu yapmışlar.

Paycell Kart ile Toplamda 150 TL ve Üzeri Harcamaya 25 TL Hediye! [ Sona Erdi ]
    Paycell Kart ile Toplamda 150 TL ve Üzeri Harcamaya 25 TL Hediye! [ Sona Erdi ]

• quote:

Orijinalden alıntı: yumruyen

mobil ödeme ile ilgili sorunum var. ekli yazıda da normal üyelik 3 aylığına 4, 99 premium 6.99 diyor. bende 3 ayda bi 6.99 kesmesine razıyım çünkü n11 puani vs kullanabiliyorum ancak dün farkettim benden aylık kesilmiş bu ücret. acaba kelime oyunu mu yapmışlar.

Kapatıp tekrar mı açtınız?

• mrtsrky45 M kullanıcısına yanıt
    yok kapatmadim. 3 ayda 6.99 olunca kapatmayi düşünmüyordum. ayliksa kapatacam artık.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.