Şimdi Ara

Paycell Kart ile Toplamda 150 TL ve Üzeri Harcamaya 25 TL Hediye! [ Sona Erdi ] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
14
Favori
12.537
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/142756647#142756647

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Paycell sosyal medya için ekip oluşturmuş, onlar da gelip bu konuyu açmışlar gibi hissettim ilk 2 sayfayı okuyunca. Ben de katıldım birçok kampanyasına, birçok ödülü de aldım, yalan yok. Ama alamadıklarım da oldu, bence çok haksız şekilde hem de. Detaya girmeyeceğim herkes biliyor zaten. Ortada ciddi bir basiretsizlik, umarsızlık, plansızlık ve de öngörüsüzlük var. Kurumsal firma dediğin ortaya bir taahhütle çıktıktan sonra işler istediği gibi gitmeyince, beklemediği sonuçlar alınca yan çizmez, sözünü yemez taahhüdü neyse yerine getirir. İstemediği sonuçlara yönelik de ileriki taahhütlerinde değişiklik yapar. 3 kuruş için o güveni satmaz yani. Paycell yetkilileri, okuyorsanız şunu o güzel kafanıza iyi sokun, siz ne sunarsanız biz onu alırız, sonradan bizi niye aldın diye cezalandırırsan bu iş olmaz. Satmak istemiyorsan, altından kalkamıyacaksan girmeyeceksin o işe. Kimse kimseye zorla sattırmıyor veya aldırmıyor. Her şartı en başta net şekilde koyun ortaya, sonradan çamura yatmayın, baştacı olursunuz. Sonuçta biz sizin velinimetiniz. Yükleme yaparken, para aktarırken, mobil ödeme yaparken komisyonunuzu ödüyoruz, mobil ödeme yaptık diye paycell kart/hesap kullandık diye ayrı ayrı aylık dönemlik ücret ödüyoruz, e artık müşteri olarak o saygı ve itibarı da hakediyoruz sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Bu konuya katılıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: sirswager

30/10 iadelerim yatmamıştı mail ile çözdüm.

İlkinde kampanyadan bihaber temsilci kişiye özeldi yararlanamazsın diyip durdu sonra tekrar talep açtım iademi yüklediler.

Bu konularda sorunlu biraz ama paparanın kampanyaları yokken idare ediyoruz.
    ben 2 seferdir mail atıyorum dönüş yapmıyorlar bile.

• Hatsune Miku kullanıcısına yanıt
    Dün geceden beri attığım maillere dönüş olmadı

Bu kampanyayla alakalı soru sordum ancak dönen yok.

MH’yi aradım, kampanyadan bihaber. Anneler günü kampanyası mı? diyor, anlattım bize daha gelmemiş kampanya bilgisi dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirswager -- 16 Mayıs 2020; 19:52:27 >
  • vergi ödemesi için iyi oldu bakalım yüklemede sıkıntı çıkarırlar mı
  • Arkadaşlar paycell ile mtv ve emlak vergisi ödemek mümkünmü acaba.

• Aselsanci A kullanıcısına yanıt
    Kredi kartiyla ödenir vergiler yani bu kartla ödenmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aselsanci

Arkadaşlar paycell ile mtv ve emlak vergisi ödemek mümkünmü acaba.
    ödersin..Ben belediyeye ödedim fakat 25tl indirim gelmedi.

Tabi bu paycell in sağı solu belli olmaz.Bana ödülü yatırmaz ama sana yatırabilir. Kumar oynamak gibi birşey şansına.

• Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Yazdiklarin onemli, uzun bir mesaj ama biraz acar misin ? Hangi kampanyada ne tip camura yatmalar oldu ?

Tahminimce camura yatma degil de hic iadeleri yatirmama gibi bir durum oldu, sartlari degistirdiler mi bilmiyorum

Boyle bilgilendirici yazilara ihtiyacimiz var, bosuna yapilmis cigirtkanliklar yersiz kaciyor ama arkasi dolu seyler onemlidir

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AAD4AAA61

Yav arkadaşım gelmiş burada Altın alıp yada kampanya mesajı atmayip gelmişler burada firmayı kotuluyorlar benim şuanda paycellden aldığım para 300-400 lirayı geçer.
    Katiliyorum, daha onceki baslikta da cok tartisildi. Ben de genelde savundum ya da soyle diyeyim, iadelerim sorunsuz yatti

Cok sikayetci olan da kullanmaz, kendi iradesi, ortalik benzer rakamlarda firsat kayniyor, tonla banka kart vs var..

Hadi uyari icin de mesaj atilmasini anladik forum burasi ama bazen suyunu cikariyorlar. Bu paycell ozelinde de degil, isi hallolmayan veryansin halinde, ama duzgunce tikir tikir isleyenlerin en ufak olumlu yorumuna hemen saldiri basliyor, biz de haliyle begenmeyen kullanmasin biz memnunuz diyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AAD4AAA61

Yav arkadaşım gelmiş burada Altın alıp yada kampanya mesajı atmayip gelmişler burada firmayı kotuluyorlar benim şuanda paycellden aldığım para 300-400 lirayı geçer.
    Konformizmde bu kadar israrci olmaya gerek yok. Daha once de yazdim. 3 farkli kartla ayni siteden temizlik malzemesi aldim. Smsler de atilmisti. 2 karta yatti, birine yatmadi. Ekran goruntuleriyle mail attim cevap vermediler. onlar hakli olduklarinda ise saniyesinde cevap veriyorlar.

Hala sms atmamislar, altin almislar diye konusursan tepki gorursun. Paycellde kampanyalar iyi ancak teknik ve idari problemler var. Bunu anlaman icin illa ki senin de sorun yasamana gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: boombip

Konformizmde bu kadar israrci olmaya gerek yok. Daha once de yazdim. 3 farkli kartla ayni siteden temizlik malzemesi aldim. Smsler de atilmisti. 2 karta yatti, birine yatmadi. Ekran goruntuleriyle mail attim cevap vermediler. onlar hakli olduklarinda ise saniyesinde cevap veriyorlar.

Hala sms atmamislar, altin almislar diye konusursan tepki gorursun. Paycellde kampanyalar iyi ancak teknik ve idari problemler var. Bunu anlaman icin illa ki senin de sorun yasamana gerek yok.

Alıntıları Göster
    Aslinda alinti yaptigin kisiye yonelttigin elestiri hakli, ben de bu empati eksikligini kendimde tecrube ediyorum.. ama o da su mesajinda hakli, ben de o kadar savundum bunu .

Bir kampanyada problem yasadin, bir daha kullanma mesela.. zaten sana cektirmisler, ama senin ama onlarin hatasi baska mesele.. ama sorun yasadin, o zaman bir daha bu firmayla girme bu iliskiye

Ama nicklere baktim, hep bir onceki veya baska paycell kampanyasinda serzeniste bulunmus, isi hallolmamis, hala zorluyor baska kampanyayi, birak abi yani .. baska kampanyalari degerlendir

• Fatura ödemeleri oluyor mu detayını göremedim
  • r__kara kullanıcısına yanıt
    Harcama olduğu için %99 olucaktir. Siz gene kurumun kendi sitesinden ödeyin.

• Paycell Kart ile Toplamda 150 TL ve Üzeri Harcamaya 25 TL Hediye! [ Sona Erdi ]

Paycell uygulamasına düşmüştür.

• Iriven ! Iyi olabilirsin ama ustalardan da ogreneceklerin vardir .. salla toplayi bekledim, 100 puan en cok verilen ve ise yaramaz denilen sey.. peki 4931 puanimi 5000+ e cikarir da 20 TL istanbul kart yuklemesine yararsa ? O istanbul kart yuklemeleri birikir 200 liraya ulasir da migrosta hediyem kart yuklemesinde harcanir 40 lira hediyeye donusurse ..

Paycell Kart ile Toplamda 150 TL ve Üzeri Harcamaya 25 TL Hediye! [ Sona Erdi ]
    Paycell Kart ile Toplamda 150 TL ve Üzeri Harcamaya 25 TL Hediye! [ Sona Erdi ]

• jujuuu kullanıcısına yanıt
    Onu bizde biliyoruz, 200 TL yapana kadar ne olabilir?

Paycell Kart ile 1 TL harcamayı 2 puana çektiler. Ha kendin yüklersen sorun değil.

Ekleme;
    Aynısını bende yaptım paycellde 10.000 puanım vardı 30 TL İstanbul kart aldım (ayda 1 defa alınıyor) bu yüzden bir 10 TL birde 20 TL aldım. İstanbul Kart'a 170 TL yükledim harcama yaptım bam 40 TL etti 70 TL :)

• Gerci mobil odeme sisteminin ucreti, her isleme ek ucret, aylik kart ucreti, yukleme komisyonlari

En avantajli kampanyalari yapiyorlar ama bu kadar farkli isimde ucret kesen platform da olmamisti

Iclerinden beni tek rahatsiz eden mobil odeme meseleleri

• https://paycell.com.tr/kampanyalar/paycell-kart-ile-turkcelllilere-ozel-100-tl-ve-uzeri-harcamaya-2500-paycell-puan-hediye/

Bu kampanyadan hanginize puan yattı ?
    Bu kampanya için açılan kayıtların hiç birine geri dönüş yapılmadı ( 4 kayıt )
    E-ticaret için kayıt açtırmadım henüz ( Aynı yerden 200 küsürlük alışverişe iade yapıp, 400 küsürlük olana iade yapmıyor )
    Yükleme kampanyasında ( sonraki günlerde olana iade yapıp, öncesinde olana yapmıyor ) altı üstü 5 lira yatırıyor, onu da hiç kullanılmayan sanal karta yatırıp 1 lirasını alıyorsun, fiziki karttan zaten almışsın ( yada fiziki karttan aidat alamadıysa, doğuru olanı yapıp harcama yapılana yatırıyor )

Bunların belli bir düzeni yok, çekilişle iade yapıyorlar sanki ( seçmece ),
    müşteri ilişkileri zayıf, kurumsallıktan çok çok uzak..
    ( iyileşeceği yerde, gün ve gün kötüye gidiyor )

Birde ekran görüntüleri atıp atıp duruyorsunuz, milletten ss atmalarını istiyorsunuz ( yok o öyle olmadı, ben böyle istedim birdaha at ) Sizin vasfınız, Paycell ile alakanız ne ki size birşey kanıtlamak için uğraşsınlar..
    Boy boy iadeleri yatmış diye ss’ler dizili, iadesi yüklenmeyen vatandaşa faydası ne, sana yüklenen iadenin.. ( birbirinden habersiz, kampanya şartları bile düzensiz, şeffaf olmayan şirkete kurban arayacağınıza, sorun yaşayanları doğru birşekilde yönlendirmeye çalışın ) şöyle yap, buraya böyle yaz deseniz, azıcık birlik olsa bu firmalarda istediği gibi at koşturamaz.
    ( E-Ticaret kampanyası için SMS atıp, bilgi almak mh’yi arıyorsun _kadın ; sadece e-ticaret sitesi kurulumu harcamalarında geçerlidir diye cevap veriyor ) Hayatımda duymadığım saçmalığı burada duydum. ( Aksini, olamaz diyen firma yetkilisi varsa da ulaşsın!!! )

Çok çok övüyorsunuzda, şimdilik..
    Abartmayın da sonra bir sorun yaşadığınızda buraya yazmak için yüzünüz olsun.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.