Şimdi Ara

PayCell 50 TL hediyesi ne işe yarar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
38.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün salla kazandan paycell'den 50 lira çıktı. bu hediyeyi almak için paycell sanal karta 20 lira yükleme yapmam gerekiyormuş. Yani 20 lira verip 70 lira paycell almış olucam. Ama peki 70 liralık paycell sanal card ile ne yapabilirim?

Herhangi bir mağazadan örneğin (n11 veya gitti gidiyor) 70 liralık ürün satın alabilir miyim?
    Ya da turkcell mağazadan 70 liralık aksesuar satın alabilir miyim?
    Yoksa sadece turkcell ürün ve hizmetlerini mi (internet paketi vs) satın alabilirim?
    google play store'dan 70 liralık ürün satın alabilir miyim?

Ya da fiziksel paycell kart alsam 7.5 lira ücreti var. 7.5 lirayı ve aylık 2 liralık ödemeyi göze alsak geriye kalan 50 lirayı herhangi bir mağazada banka kartı gibi kullanıp ödeme yapıp ürün alabilir miyim?

Edit: Kazanılan 50 TL Hediye Para, Paycell mobil uygulaması içerisinden satın alınacak Turkcell servis ve paketlerinde geçerliymiş.

Yani anlayacağınız hiç bir işe yaramaz. Çöp bir hediye. Konu kilitlenebilir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman7 -- 17 Şubat 2018; 13:26:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kartı tanıtmak için daha iyi fırsat sunması lazım 30 tl lik paketleri 20 ye satabilir mesela

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paycell Uygulamasının google play store sayfasındaki yorumları okumuştum, bu sözde hediye 50.0 tl'nin bir ay gibi bir kullanım süresi varmış. Hiç cazip değil!..
  • Arkadaşlar selamlar.

50 TL hediyenin bana da çıkmasını istemiştim. Paycell uygulaması üzerinden faturamı öderim düşüncesiyle fakat gollercepte, tv+ lifebox gibi gereksiz uygulamalar da geçerliymiş. Sanal karta tl yüklemeden önce müşteri hizmetlerini aramamın faydası oldu. Hediye bildiğimiz çöp çıktı
  • turkcellden adam gibi hediye beklemek boş hayal zaten

• Banada cikti ne ise yariyor bu kart.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.