Şimdi Ara

pavilion danışma

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar pavilion 5280 var elimde. 7 aralıkta servise verdim.ethetnet kartının pinlerinden biri içeri kaçmıştı.bugün aradım anakart arızası dediler. bu mantıklımı.
    ayrıca daha önce servise hic cihaz bırktınızmı
    ne kadar sürede geri geliyor.(yurt dışından malzeme bekliyoruz diyolar)
    varmı cevap verecek olan
    daha yeni ödemeye başladık bide yaw.

ilginiz için teşekkür ederim.

• arkadaşım bende hp pavilion 5155 var ve ekranda gördüğüm beyaz ışık toplaması sebebi ile(nokta şeklinde beyaz ışık var) servise gönderdim. 30 gün sonra geldi. parça değişti yazıyordu raporunda kontrol ettim ekrandaki sorun aynen duruyordu, neyi değiştirdiler anlamadım. teknosadan almıştım ve bu sorunun devam ettiğini görünce kabul etmedim, laptobu bidaha gönderdiler. şu an 10 gün oldu hala inceliyoruz diyorlar. kısacası 30 gün unut, kesinlikle gelmiyor. sonrası ise yapılıp gelirse eğer iyice bak. 30 günün sonunda gelmeyen cihazların ya parasını yada sıfırını vermek zorundalar, zaman kazanmak için göndermişler gibi geliyor bana.
  • Arkadaşlar eger aynı arızayıda 3 kez tekrarlarsa oda iade sebebi bunuda unutmayın onlar zaman kazanmak için yollasınlar sizde problem devam ediyosa devamlı yollayın geri 3 kez aynı arıza yada 5 kez farklı arıza bunuda unutmayın
  • slmlar bende büyük bir hayal kırıklıgına neden olann bi sorun ile karşı karşıyayım.Pavilion dv 5158ea notebook um var işlemcim core duo 1.66 T 2300.Şimdi asıl sorun bu işlemci 64 bit değil mi?Kamdırıldım mı? Bilenlerden yardıımmm bekliorumm...
  • islemci 32 bit. core 2duolar 64 bit arkadasim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.