Şimdi Ara

Patriot Burst 240 GB | Sıfır Ayarında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Samsun İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Patriot Burst 240 GB | Sıfır Ayarında

Selam arkadaşlar.

Aldığım hazır sistemi değiştirdiğim için elimde fazlalık kalan kullanmadığım SSD'yi satıyorum.

Ürün 4 şubatta elime geçti ama aldığım hazır sistemde sorun çıkınca 1 hafta belki kullandım belki kullanmadım.

Ürüne bir kez Windows yüklenildi, yaklaşık 120 130 GB'lık ürün yedeklendi sonra da hiç kullanılmadı.

Hiçbir arızası, sorun, problemi bulunmamaktadır. Faturası vb. durmaktadır. Kutusu yırtılarak açıldığı için (ince ambalaj) kutu yoktur, ancak kargoda sağlam paketlenip gönderilecektir.

Samsun içi elden teslim edebilirim. Diğer illere önce ödeme sonra kargo (bana ait) şeklinde gönderebilirim.

Fiyatta pazarlık yoktur, pazarlık için yazmayın.

Ürün linki: https://www.hepsiburada.com/patriot-burst-2-5-240gb-sata-iii-555-500-ssd-pbu240gs25ssdr-pm-HB00000J8N53?wt_gl=cpc.6802.dsa.elk.it-veri-depolama&isFashion=true&gclid=CjwKCAiAm-2BBhANEiwAe7eyFKmX4JEttVEoh-DkGdqJJ5Rf-2x1JmdSa-hNyAIe6i_7PTqhZek0XxoCD74QAvD_BwE

İyi forumlar.

Patriot Burst 240 GB | Sıfır Ayarında

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 200 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 4 Şubat 2023 Satıldığı Şehir : Samsun Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Aras Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.