Şimdi Ara

PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Sansarius Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.994
Cevap
52
Favori
254.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 gün
  • Cevaplayan Üyeler 707
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 421
  • Ortalama Mesaj Aralığı 14 saat 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 187
  • Favoriye Eklediklerim 52
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • AccUssEdGR (421 mesaj) The Time Lord (321 mesaj) Goril1 (171 mesaj) Fabrice (140 mesaj) Johnny Silverhand (114 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3142 mesaj) Mobil (422 mesaj) Tablet (348 mesaj) Mini (119 mesaj) Uygulama (32 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Diğer Free to Play Oyunlar >> Path Of Exile >> PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    8809 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DarkEternal

Ben de bugun başlamayı düşünüyorum. Fakat fazla vaktim olmadığından pek okuyamıyorum oyun ile ilgili.

Benim merak ettiğim karakter geliştirirken dikkat etmemiz gereken, yani geri dönüşü olmayan (skill verme, gem takma, craftlama gibi?) durumlar nelerdir?

Skilleri teker teker geri alabiliyoruz sadece. Bazı görevleri bitirince veriyor bununla ilgili puanları veya Orb of Regret isimli eşyalar ile yapailiyoruz. Gemleri istediğimiz gibi takıp çıkarabiliyoruz ama gemler üzerimizdeki eşyalara takılı olduğu sürece seviye atlar sadece.
    Sadece crafting kısmında geri dönüş yok, orada da gene şans faktörü büyük rol oynuyor. Ama bazı çok değerli orblar ile büyülü eşyaların bazı özelliklerini değiştirebiliyoruz.

Az önce dediğim gibi ilk sayfada çok daha detaylı var bu bilgiler 10-15 dakikada çok yararlı şeyler öğrenirsiniz biraz göz gezdirip.
    |
    |

• Download linki yollayın la mal gibi bulamadım 2 saattir
  • Binbaşı
    1777 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

quote:

Orijinalden alıntı: Faewox

Blood magic ranger gerçekten op olmuş

http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgIAm40ILhmO7YPTfu960amw0pC-_MVnoN0Nh3Zbr0p9GNt08UOcIWCeuQ6tQKAppQUtYEt673TthO-bg2Ehh2oaVRLhZKM26DpS378=

Bu skill tree nasıl devam ettirilebilir acaba

Executioner'i niye aldın ki? Çift ellik silah mı kullanacaksın? Çift silah kullanmayı mı düşünüyorsun yoksa yayla uzaktan mı savaşacaksın? Ona göre silah pasifleri al derim ben sana.

Yanlışlıkla vermişim onu haberim bile yoktu sağol düzeltme için
    |
    |

• Yarbay
    3061 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Theon Greyjoy

Download linki yollayın la mal gibi bulamadım 2 saattir

Browser üzerinden login olmadan açılmıyor bildiğim kadarıyla download linki.
  • Teğmen
    212 Mesaj
    Beyler ben arkadaşımla nasıl oynucam benim partye geliyor ama benim dünyama tplenemiyor
    |
    |
  • Yüzbaşı
    819 Mesaj
    Chaos hasarı ne işe yarıyor?
  • Binbaşı
    1777 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -reuel

Chaos hasarı ne işe yarıyor?

Bende yeniyim ama sanırsam kalkan'ı kırmadan chaos hasarı sayesinde rakibinin hp'ini götürebiliyorsun.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    524 Mesaj
    slm arkadaslar ben oyuna gırıyorum karakter yaratıp play yapıyorum loadıng ekranında kalıyor bır sure sonra ekran kararıyor ve fare gıdıp gelıyor kendılıgınden oyuna gıremıyorum aynı sorunu yasayan varmı?
    |
    |
  • Çavuş
    67 Mesaj
    oyun ismim JaCKKs

2 saat takilacagim , ayni partide oynamak isteyen varsa eklesin , yardimci olmaya calisirim her konuda
    |
    |
  • Binbaşı
    1814 Mesaj
    Bende başlıcamda patch (._.) KhorneLorD
    |
    |
  • Uzaklaştırılmış 14 gün cezanın, 13 gün 17 saat 13 dakika kadarı kaldı.
    lvl 1 satanicmantra ıstıyen varsa eklesın :D
    |
    |
  • Yarbay
    3721 Mesaj
    Duelosttim bayagi bir karisik kafa patlatiyorum oyuna basim agridi yeminle Ozlemisim boyle kasvetli oyunlari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    348 Mesaj
    lower submerged passage nasıl geçerim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fabrice

quote:

Orijinalden alıntı: Theon Greyjoy

Download linki yollayın la mal gibi bulamadım 2 saattir

Browser üzerinden login olmadan açılmıyor bildiğim kadarıyla download linki.

Teşekkürler bu akşam indiririm büyük ihtimalle.

Oyunda guild veya gruplaşma tarzı birşey varsa gelmek isterim çok yabancıyım diablo ve bu tür oyunlara.LoL oynuyorum belki onun faydası olur.
    |
    |

• Binbaşı
    1814 Mesaj
    Sonunda diablo 2 gibi bi kasvetli oyun gecelicem baya bunla bide full ses oh oh eski günler aklıma geliyo
    |
    |
  • Yüzbaşı
    819 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: OrganikYazar

lower submerged passage nasıl geçerim ?

Upper passage geçişini bulman gerekiyor orada. Mutlaka bir partye gir tek geçemezsin.
    |
    |
  • Binbaşı
    1814 Mesaj
    Hala pacthı attı chechking resources (._.)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    348 Mesaj
    mud flatste 3 tane yuva var oradaki glyphleri toplamak lazım ama moblar bir türlü respawn olmuyor
  • Yüzbaşı
    819 Mesaj
    Elimdeki silah yok oldu, normal bir şey mi?
  • Yarbay
    2519 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -reuel

Elimdeki silah yok oldu, normal bir şey mi?

Silahın yok olması normaldir , servis bakımına götürmeniz gerektiği anlamına gelir.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
En ucuz kedi maması fiyatları
Cancer Clinical Trials
Ekonomi
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,513
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.