Şimdi Ara

PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.994
Cevap
52
Favori
254.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 gün
  • Cevaplayan Üyeler 707
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 421
  • Ortalama Mesaj Aralığı 14 saat 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 187
  • Favoriye Eklediklerim 52
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • AccUssEdGR (421 mesaj) The Time Lord (321 mesaj) Goril1 (171 mesaj) Fabrice (140 mesaj) Johnny Silverhand (114 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3142 mesaj) Mobil (422 mesaj) Tablet (348 mesaj) Mini (119 mesaj) Uygulama (32 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Diğer Free to Play Oyunlar >> Path Of Exile >> PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1559 Mesaj
    bu emporer road a nasıl bulucam ?
  • Binbaşı
    1661 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Rochas Delores

bu emporer road a nasıl bulucam ?

o kadının kaçtığı haritada alternatif bir yol bulacaksınız.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    347 Mesaj
    ya görevleri nasıl alıyoruz ben görev aldım ama :D görev penceresi diye bişey yok oyunda yani görevi nerden bulacağımı nerde yapacağımı nasıl yapacağımı açıklayan bir pencre yok ?
    |
    |
  • Er
    3 Mesaj
    Arkadaşlar benim gibi unable to create pixel shader hatası alan varmı? nasıl çözülebileceğini bilen? yeni ekran kartı alın demeyin biliyorum bende eski olduğunu..
    |
    |
  • Yarbay
    10536 Mesaj
    Oyuna ilk kez şu an giriş yaptım. Yani ilk kez oynuyorum. Henüz 1 dk oynamama rağmen çok beğendim.
  • Yüzbaşı
    347 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tensho

Oyuna ilk kez şu an giriş yaptım. Yani ilk kez oynuyorum. Henüz 1 dk oynamama rağmen çok beğendim.

hocam siz görev penceresini bulabildinizmi :D
  • Yarbay
    10536 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ali442dark

quote:

Daha yeni girdim bilmiyorum hiç bir şey Bulursam editlerim mesajı
    |
    |

• Yüzbaşı
    819 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ali442dark

quote:

U tuşuna basınca gelen haritanın altında aldığınız görevler gözüküyor.
    |
    |
  • Yarbay
    10536 Mesaj
    Harita yok mu oyunda? Bulamadım bir türlü.

Edit: Ayarlarda varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 24 Ocak 2013; 9:54:01 >
    |
    |
  • Teğmen
    212 Mesaj
    Petler sadece senimi takip ediyor yerdekileri toplama özelliği yokmu :(
    |
    |
  • Teğmen
    104 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

quote:

Orijinalden alıntı: 4EverRobust

Son derece düşüncesizçe başlatılan bir oyun oldu benim için. 10 kişi girmiyor ki oyuna , sunucumuz 50 binlerde felan diyorlar ama kimse servera 10 bin kişi birden yüklenince indirme hızındaki felçlikten bahsetmiyor. Şuan indirmem gereken 7 mb kaldı oyuna girebilmek için ve indirme hızı 10 kb/s. Bir şey demiyorum....

Sakin ol.PC oyunculuğuna yenisin galiba?15 senelik oyuncuyum sayısız beta'lara alpha'lara katıldım ama daha bir tanesininde sorunsuz açılış yaptığını görmedim.

Pardon, saygılar abi...
    |
    |
  • Yarbay
    9107 Mesaj
    Oyun iyide ikinci üçüncü saldırıları açamadım,hani şu mouseun sağ tuşuna atadığımız falan.Gerçi daha 4. seviyeyim.
  • Yüzbaşı
    434 Mesaj
    shadow crit dagger build için yardımcı olabilecek var mı?
    |
    |
  • Yarbay
    8809 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Domates Kızartması

Oyun iyide ikinci üçüncü saldırıları açamadım,hani şu mouseun sağ tuşuna atadığımız falan.Gerçi daha 4. seviyeyim.

Görevler bittikçe sana gemler verecek (yaratıklardan da düşme şansı var) O gemleri zırhlarda boşluklara takman lazım, renklerine uygun olarak.
    Köydeki herkesle konuşup görev veriyorlar mı diye bak. Görevin hangi haritada olduğu görünür ana haritada (waypointlerin de göründüğü harita)
  • Binbaşı
    1777 Mesaj
  • Yarbay
    9107 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

quote:

Görevler bittikçe sana gemler verecek (yaratıklardan da düşme şansı var) O gemleri zırhlarda boşluklara takman lazım, renklerine uygun olarak.
    Köydeki herkesle konuşup görev veriyorlar mı diye bak. Görevin hangi haritada olduğu görünür ana haritada (waypointlerin de göründüğü harita)

Teşekkürler hocam.
  • Yarbay
    8809 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Faewox

Blood magic ranger gerçekten op olmuş

http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgIAm40ILhmO7YPTfu960amw0pC-_MVnoN0Nh3Zbr0p9GNt08UOcIWCeuQ6tQKAppQUtYEt673TthO-bg2Ehh2oaVRLhZKM26DpS378=

Bu skill tree nasıl devam ettirilebilir acaba

Executioner'i niye aldın ki? Çift ellik silah mı kullanacaksın? Çift silah kullanmayı mı düşünüyorsun yoksa yayla uzaktan mı savaşacaksın? Ona göre silah pasifleri al derim ben sana.

• Yarbay
    8809 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

Teşekkürler hocam.

Rica ederim, Her gemi her silahlar kullanamazsın ona da dikkat et. Bu konunun giriş sayfasında Path of Exile güzelce anlatmıştı oyunla ilgili bir çok detayı oraya da bir göz atın derim.
    Bu son tavsiye yeni başlayan herkes için geçerli çünkü oyunun skill ve eşya sistem çok detaylı, basit şeyleri kaçırmazsınız böylece.

• Yarbay
    9107 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler hocam.

Rica ederim, Her gemi her silahlar kullanamazsın ona da dikkat et. Bu konunun giriş sayfasında Path of Exile güzelce anlatmıştı oyunla ilgili bir çok detayı oraya da bir göz atın derim.
    Bu son tavsiye yeni başlayan herkes için geçerli çünkü oyunun skill ve eşya sistem çok detaylı, basit şeyleri kaçırmazsınız böylece.

Dediğiniz gibi biraz inceleme yapıp daha sonra oynamakta fayda var,ziyan etmeyelim oyunu.
    |
    |

• Yarbay
    4099 Mesaj
    Ben de bugun başlamayı düşünüyorum. Fakat fazla vaktim olmadığından pek okuyamıyorum oyun ile ilgili.

Benim merak ettiğim karakter geliştirirken dikkat etmemiz gereken, yani geri dönüşü olmayan (skill verme, gem takma, craftlama gibi?) durumlar nelerdir?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Bebek Oyunları
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,406
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.