Şimdi Ara

PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU) (213. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.042
Cevap
47
Favori
280.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kullanan var mı hocam öyle ? en azından psikolojik olarak kendimi tatmin edeyim. ben kendimi biliyorum parmaklarım yorulunca açıcam
    beni şaşırtan husus ise yayıncıların bile ahk kullanması, buna dayanaraktan bende kurdum.
  • aschil kullanıcısına yanıt
    Evet kullanan var. Reddit'te ara ara konusu açılan bir durum bu. Birisi streamer olmadıktan sonra sorun olmaz yazmıştı. Yapımcıların tavrı baskıcı değil, madem zaten açacaksın aç gitsin
  • Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    diablo da çok kullandım hatta orada num lock bile vardı oradan alışkanlık edindim aslında. ahk'ya bile tereddütle yaklaşmamın nedeni, bu oyunda olmasa bile başka oyunlar da üzerinizde olsa sıkıntı çıkma olasılığı.
    poe forummlarında da sizin dedikleriniz yazıyor, kapatır geçerim çok problem değilde. konsolda yatarak oynamaya, tembelliğe alıştığım için biraz zor geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 7 Haziran 2019; 19:25:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

şunu yapıcam:https://www.youtube.com/watch?v=jxpqkc3E6AM
    yine cyclone kullanıp acaba bleed hasarlı, life leech ve kritik hasarlı bir build yapsak nasıl olur acaba.
    Şöyle bi ağaç yapmıştım ben. Silah olarak dual one handed sword düşünerek oluşturdum fakat ileri de 2h sword da mümkün tabiki.
    Bana daha mantıklı geldi çünkü slayerin brutal fervour özelliği sayesinde canımız full bile olsa leech etmeye devam edilecek.
    Bu da dps i artıracak
    https://poeplanner.com/ABEAAP8AERQBAHy5HRXsivDpRsqQhNlHfr02ZU2-pwHcd-OpbnKvk__470YOwBp4DbXyNZLYvf6PTeNvO2BBY3AR1VeXQzFYrzbolwjcjJMPhmCI7foY7nrh70z_Tipbrw2N_MXuDqOKI_ZNko19MHzUUsv1MbDcvecPdKAGohfcBiDawYTvouoS4S5T029AoCFgdPGcxyQu_kUUdXfXVskSMOnaGO907QUteu-Hdmeg459KfY9gI9Oaav4KGNt3ohX2YnkABsGL26cJWNP8gUE17zrtGlVany0wRalmtu3XLGSqpOl29RhzDklS9xOmVzGesoCGtIWnJ5-lNfVhO7YMcAAAAAAA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryan Oreily -- 7 Haziran 2019; 21:1:14 >

Olur. Betrayal'da Zizaran'ın trap/mine build'ini kullanmıştım, süperdi. Yalnız Zizaran HC oynar, eğer HC oynamıyorsanız build'lerini takip edecek olan arkadaşlara tavsiyem olsun, ağır defansif seçenekler yerine ofansif olanlara yönelebilirler.
    dostum bir üst mesajdaki skill ağacına inceler misin biraz farklı düşüncelere ihtiyacım var
    kopyalayarak gitmiyorum ya
    biraz seviye alınca, kendime göre düzenliyorum her zaman.
  • Ryan Oreily kullanıcısına yanıt
    Keşke theory crafting olayından anlasam da yardımcı olabilsem.

Bu arada oyun sıralaması açıldı, saldırın. Ben 738'inciyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Keşke theory crafting olayından anlasam da yardımcı olabilsem.

Bu arada oyun sıralaması açıldı, saldırın. Ben 738'inciyim
    patch ne çabuk indi. Steamde 10.9 gb patch, oyunun kendi client'ında 4.2gb imiş.
    Steam'de ufacık bir yama için bile dakikalarca beklediğimiz için ben de oyunun kendi client'ını kurdum bugün. Yamayı da hemen 10 dakikada indirdi. Steam'i de güncellerim bir ara, Steam wallet kullanmak için.
    6,3gb steam, bende birde adsl var
  • Merhabalar elimde bir suru exa edem itemlar ve nakit exalar var.
    memlekete dondugumde isteyene satmak isttiyorum.
    En son delvede oynamistim simdi standartta oluyor yani.
    Bos bos duracağına satayim diyorum.
    Ilgilenen olursa yazabilir 2 3 hafta sonra hepsini satabilirim .

( maksimum 70 80 exalik item vardir )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

6,3gb steam, bende birde adsl var
    bende ne için 10.9 gb onu anlamadım, oyun günceldi hatta kontrol etmiştim bugün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryan Oreily -- 7 Haziran 2019; 21:42:1 >
  • quote:

şunu yapıcam:https://www.youtube.com/watch?v=jxpqkc3E6AM
    Bundan bir şey çıkmaz. DPS çok düşük.
  • Fabrice kullanıcısına yanıt
    Builde bakmadım da starter buildlerinde önemli olan dps değil ucuz yollu hızlıca map dönebilmek.
  • Tritlum kullanıcısına yanıt
    Anladım. Cyclone ile yanlış yapma ihtimali az, o yüzden işinizi görecektir.
    Ben bunu açmayacağım hocam. Ana karakter ligi beğenip 100 kasmayı düşünürsem yüksek ihtimalle melee olacak ama starter için oynamam. İtem yokken hikaye kısmında melee buildlerde kanser oluyorum ben.
    aynısı olmucak hocam ya, skill ağaç yoluna bakıyorum hoşuma gitmezse başkasına gidiyorum. temelde aynı olacak ama.
    aynı buildin daha düzgünü varsa atın bakayım ona göre gideyim.
    Cyclone için 2H Axe veya Sword iki farklı yol var. Axe için de physical (Disfavor) veya Elemental (Ngamahu) gibi seçenekler var. Crit / RT hikayesi var. Cast While Chaneling üzerine ya da sadece Cyclone var. Nasıl bir şey oynamak istediğinize göre değişir.

Şuradaki Axe versiyonunu gözüm tuttu;
    https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1995010
  • 
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.