Şimdi Ara

PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU) (212. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.042
Cevap
47
Favori
280.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Makrolu fare var bende g300s, bunun yazılımını bile yüklemeye çekiniyorum ki ahk kullanacam ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 6 Haziran 2019; 22:48:15 >
  • BERGX kullanıcısına yanıt
    3.7 ile çok şey değişti ve melee build yapma zamanı geldi.
    Slayer melee build baya İş yapacak gibi gözüküyor bu lig.
    YouTubeda bir kaç video izleyin kafanızda bir build şekillensin.
    Bu sezon herkes melee build oynayacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ES Vortex Cold Snap oynucam ben. Patch notlarına bakmadım ama.
  • aschil kullanıcısına yanıt
    ES puanlarında bazı değişiklikler var. Witch başlangıç kısmında özellikle. Ayrıca Wicked Ward Occultist'teki ascendancy puanlarından kalkıp passive treeye eklendi. Ama 100 es yok artık. Path of Building kullanıyorsan bir güncelle. Oradaki passive tree güncellendi. Ne oynayacağın konusunda fikrini değiştirebilirsin. Melee skillerin neredeyse hepsi bufflandı. Passive tree ve ascendancy sınıfları da çok hoş oldu. Yeni eklenen gemlerde güzel. Bu lig Path of Melee.
  • Tritlum kullanıcısına yanıt
    xbox'dan geçtim hocam pc'ye oyunu indirdim sadece. konsolda buildi genel olarak inceleyip sadece oyuna bakıyordum. millet ahk kullanıyor trade için ama bu ban sebebi verebilir. ahk çok amaçlı çünki.
    ----------
    metaya göre ucuz bir build bakarım o zaman
  • Ne oynayacaz yahu, melee'den de nefret ederim.
  • Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    Ranger’da bir değişiklik yok gibiymiş. Ona bi göz atabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne var ne yok kurdum, sıkıntı çıkmaz umarım.
    ben yine de vortex cold snap oynucam gibi
    bende pek sevmiyorum
    Slayer Cyclone - Cast While Chaneling - BV. Ya da sadece Cyclone da olur.
  • Witch> Shadow >dan sonra Ranger okcu akar!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ngamahu Cyclone Chieftain benim oyundaki ikinci karakterimdi, cyclone oynamayı pek düşünmüyordum ama açıkçası meta build'leri, yani güçlü ve tembel işi build'leri seviyorum. Hem pazarı daha hareketli oluyor hem de oyunda daha kolay ilerleniyor. O yüzden ben de melee'ye geçeceğim sanırım. Ranger ve poison based Pathfinder çekici gelmedi.

Slayer ya da Berserker oynayacağım.
    Bane/Soulrend Occultist yapabililirsin aslında, ES yerine life giderek.
    Yalnız onlarda nerf yediler.

Bane
    Now deals 45.7 base chaos damage per second at gem level 1 (from 66.8), up to 895.6 at gem level 20 (from 1060.6)

Soulrend
    The projectile now has a radius of 10 (from 13).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tritlum -- 7 Haziran 2019; 16:41:9 >
  • Tritlum kullanıcısına yanıt
    Oynanmasına mani olacak nerf'ler değil bunlar. Her iki büyü de zaten çok güçlü.
  • Slayer cyclone giderim napayım
    bana da öyle geliyor, ES azaldı işte
    Vortex build'i geçen sezon ilk karakter olarak oynadım. 19 bin ES ve dehşet derecede ES recharge rate ile canavar gibiydi. Ama Vortex'i sıkıcı buluyorum, temizleme hızı aklıma ilk gelen Soulrend ve Winter Orb'a göre çok yavaş. Ayrıca ES'ye gelen sağlam nerf'ler sebebiyle de böyle ayağımızın altına açılan çember ile hasar veren bir skill için, yani melee menzilinde olan bir büyü için daha az cazip geliyor.
    Tritlum kullanıcısına yanıt
    hocam bana güzel ucuz bir build söyleyinde oynayayım bu sezon.
    poe den linklerseniz iyi olur
    -------

bide bende macrolu fare var, diabloda yapıyorduk eskiden. bunda da yapsak sıkıntı çıkar mı ?
    kendi basıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 7 Haziran 2019; 18:49:50 >
    Ngamahu Chieftain, Cyclone build için ucuz bir build. Soulrend de oyun başlarını atlatabilirseniz ortalarda ve late game content diye bilinen kısımlarda iyidir. Hatta ben de sanırım Trickster ya da Occultist Bane/Soulrend oynayacağım.

Lig başı için klasik ucuz build'ler mevcut. Skelemancer, Volatile Dead, Orb of Storms gibi. Oyun tarzına göre verilebilecek tavsiyeler de değişiyor.

Ben de Delve'de başladım oyuna, oynadığım build'ler haricinde lig başlangıcı için hangi build güzel olur bilgi sahibi değilim.

Edit'e edit: Makro kullanımı hususunda banlanan duymadım, okumadım. Ama bu, bir sıkıntı olmayacağı anlamına gelmiyor. Diğer oyuncuların yapamayacağı şeyleri yapmamızı sağlayan her şey uygun görülmüyor diye genelleyebiliriz durumu.

Ngamahu Chieftain ya da Soulrend 6 link olacak şekilde Bane/Soulrend oynayacağım. Yukarıdaki kısmı düzeltmiş olayım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 7 Haziran 2019; 18:45:6 >
  • 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.