Şimdi Ara

PATH OF EXILE - HARVEST 19 HAZİRAN (ANA KONU)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
4.969
Cevap
53
Favori
244.224
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Diğer Free to Play Oyunlar >> Path Of Exile >> PATH OF EXILE - HARVEST 19 HAZİRAN (ANA KONU)
Giriş
    2253 Mesaj

senin 1 okun 150 hasar verecek. 50 ice,100 pyhsical damage
    |
    |
    burock0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Burak_1912

Standart lig de oynuyorum öğrenmek için 67 lvl oldum act10 u bitirdim. buildimi tamamlıyorum . En kolay nasıl chaos orb kasabiliriz ?
    Std ligde yeni character ile chaos kasman biraz zor. genelde sadece çok iyi itemler satılır std de. orta ve orta üst itemler hiç para etmez.

illa kasmak istiyorsan delve de uzun yoldan gidip (özellikle "L" şeklindeki) karanlıkta kalan yerlerden kasabilirsin.

Benim profilim bu:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/pphnx

Beni eklersen ben de vakit bulup da akşam girersem std de sana 100c verebilirm. buildi tamamlayamazsın belki ama 5link armor falan alırsın, resleri caplersin buildin neler yapabildiğini görmüş olursun.

• Yüzbaşı
    763 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mechatengu

Std ligde yeni character ile chaos kasman biraz zor. genelde sadece çok iyi itemler satılır std de. orta ve orta üst itemler hiç para etmez.

illa kasmak istiyorsan delve de uzun yoldan gidip (özellikle "L" şeklindeki) karanlıkta kalan yerlerden kasabilirsin.

Benim profilim bu:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/pphnx

Beni eklersen ben de vakit bulup da akşam girersem std de sana 100c verebilirm. buildi tamamlayamazsın belki ama 5link armor falan alırsın, resleri caplersin buildin neler yapabildiğini görmüş olursun.

Alıntıları Göster
    ekle aksam benide std ligde 2 exa da ben vereyim dostum. Rhego_1 kullanıcı adım char ismi exile_kamil
    |
    |

• Yarbay
    2474 Mesaj

Hocam çok teşekkür ederim ikinizi de ekledim bekliyorum. Sağolun tekrardan.
    @Rhego @mechatengu
    |
    |
    Bahsedilenler: Rhego , mechatengu
    xbox'dan pc'ye geçtim. yeni sezonda oynayacağım. konsolda addon falan yoktu, varsa işe yarar şeyler link atın inceleyeyim.
    steam'dan ekleyebilirsiniz, imzamda.

Ryzentosh

Sapphire RX5700 XT NITRO+ I Ryzen 5 2600@4.00-1.3v I Arctic Freezer 34 eSports DUO I MSI B450 Tomahawk I FSP Hyper 650W I Sharkoon AM5 Window I Samsung 860 EVO 500GB I Kingston 16G(2x8) HyperX 3200mhz I WD Elements 2TB I WD Green 2TB I Toshiba 1TB I LG IPS 21.5" I Corsair Gaming Scimitar Pro I Corsair Gaming K95 RGB Platinum Cherry MX Speed I Xiaomi Redmi Note 5
  • Yarbay
    2474 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aschil

xbox'dan pc'ye geçtim. yeni sezonda oynayacağım. konsolda addon falan yoktu, varsa işe yarar şeyler link atın inceleyeyim.
    steam'dan ekleyebilirsiniz, imzamda.
    Şuan link atamıyorum ama isimlerini yazayım incele hocam.
    Poe Buildings - Pastebin linklerini yapıştırdığında buildindeki herşeyi görebileceğin bir program.
    Poe Trade Macro - Auto Hot Key kullanarak itemlerin trade deki fiyatlarını gösteren faydalı addon.
    Mercury Trade - Trade yapacağın esnada işleri kolaylaştıran çok kullanışlı bir addon.

Ben daha yeniyim bunları kullanıyorum gayet faydalı ve kullanışlılar.
    Ne ligdi ama Shadow level 77 olundu. satışlar tavan yaptı kasa itemlarla doldu. Labirentler bitti . Act 10dan sonra oyunun asıl yeni başladığını anladık. Tier Maplere geçildi.

Derken Lejyon duyuruldu. Yenı dınamıkler 3.7 yeni buildler..

Ne guzelmiş bu yardımlaşma. Oyun sonu build zırh vs alana kadar neuğraştık.. Pcde demekkı 1exal orb verırım 100 chaos atarım demek çok kolay PS4de yok oyle kullanıcılar 1exal için birbirini kesiyor insanlar:) demek kı ps4de oyun yenı oldugu için o denlı bı bırıkım yok kullanıcılarda. Sanırım pc ps4 trade platformuda Cross-platform olayı yok.

Peki lejyonda 3.7 oldugunda Rangerle baslayacagız. Buildi herkes gibi poebuilds in youtube veya sıtesınden yapıyoruz.

Ranger okcuya 3.6buildi ile baslasak skill agacı tamamen degısık mi olacak?

yanı poebuilds ın 3.7 ranger buildi yapıp bıtırmesını mı beklemek lazım baslamak için? yoksa 3.6 buıldı (skill ağacı) çok benzer mı oluyor? 3.7 ile?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 3 Haziran 2019; 9:41:49 >

• Yarbay
    5847 Mesaj
    ES Vortex/Cold Snap noldu, buff nerf aldı mı ? Değişiklik yoksa legionda bunla oynayacağım direkt.
    |
    |

Ryzentosh

Sapphire RX5700 XT NITRO+ I Ryzen 5 2600@4.00-1.3v I Arctic Freezer 34 eSports DUO I MSI B450 Tomahawk I FSP Hyper 650W I Sharkoon AM5 Window I Samsung 860 EVO 500GB I Kingston 16G(2x8) HyperX 3200mhz I WD Elements 2TB I WD Green 2TB I Toshiba 1TB I LG IPS 21.5" I Corsair Gaming Scimitar Pro I Corsair Gaming K95 RGB Platinum Cherry MX Speed I Xiaomi Redmi Note 5
  • Yarbay
    3120 Mesaj
    Lig Öncesi-Lig Sonrası PS4

PS4 Level 55e kadar normal oyunda 1 chaos cıkarken currencyler son derece düşükken event ligde 100/1000 bir artış oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 4 Haziran 2019; 3:19:19 >
    |
    |

AHK kullanan var mı gerçekten ?
    Makrolu fare var bende g300s, bunun yazılımını bile yüklemeye çekiniyorum ki ahk kullanacam ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 6 Haziran 2019; 22:48:15 >
    |
    |
    Burak_1912 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ryzentosh

• Yarbay
    2903 Mesaj

3.7 ile çok şey değişti ve melee build yapma zamanı geldi.
    Slayer melee build baya İş yapacak gibi gözüküyor bu lig.
    YouTubeda bir kaç video izleyin kafanızda bir build şekillensin.
    Bu sezon herkes melee build oynayacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    BERGX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ryzentosh

• Yüzbaşı
    625 Mesaj

ES puanlarında bazı değişiklikler var. Witch başlangıç kısmında özellikle. Ayrıca Wicked Ward Occultist'teki ascendancy puanlarından kalkıp passive treeye eklendi. Ama 100 es yok artık. Path of Building kullanıyorsan bir güncelle. Oradaki passive tree güncellendi. Ne oynayacağın konusunda fikrini değiştirebilirsin. Melee skillerin neredeyse hepsi bufflandı. Passive tree ve ascendancy sınıfları da çok hoş oldu. Yeni eklenen gemlerde güzel. Bu lig Path of Melee.
    |
    |
    aschil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

xbox'dan geçtim hocam pc'ye oyunu indirdim sadece. konsolda buildi genel olarak inceleyip sadece oyuna bakıyordum. millet ahk kullanıyor trade için ama bu ban sebebi verebilir. ahk çok amaçlı çünki.
    ----------
    metaya göre ucuz bir build bakarım o zaman
    |
    |
    Tritlum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ryzentosh

• Yarbay
    8940 Mesaj
    Ne oynayacaz yahu, melee'den de nefret ederim.

Zekânı test etmek için buraya tıkla.
  • Yarbay
    9703 Mesaj

Ranger’da bir değişiklik yok gibiymiş. Ona bi göz atabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Nicholai Hel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Ryzentosh

• Yarbay
    5847 Mesaj

ben yine de vortex cold snap oynucam gibi
    bende pek sevmiyorum
    |
    |

Ryzentosh

• Yarbay
    3058 Mesaj

Slayer Cyclone - Cast While Chaneling - BV. Ya da sadece Cyclone da olur.
    |
    |
SEO
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,562
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.