Şimdi Ara

PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU) (210. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.042
Cevap
47
Favori
280.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Soulrend ise baslangic icin itemlere ihtiyacin yok. 2 uniq wand 1 goldrim 1 tabula 1 hiz veren uniq bot seni 70 levele kadar götürür. Paran yoksa ben veririm bunlari sana. @rhego_1 ekle oyun içinde. Youtube den fast levelling videolari incele yine aksam eklersen iş dönüşü yardim ederim sana.

end game de buildin calismasi icin bol bol evasion sahibi item 1 tane 6 link chest 2 tane wand. wandlara 2 ser exa dan craft yapıcaksın. totalde bu build calisir sekilde sana 5 6 exa ya patlar eğer oyunculuğun iyi oyun boss mekaniklerine hakim olursan herseyi keser her haritayi rahat temizlersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rhego -- 29 Nisan 2019; 9:13:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rhego kullanıcısına yanıt
    Hocam ben akşam ekleyeyim seni , çok teşekkür ederim herşey için @Rhego

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    6 link’te boss savaşlarında greater multiple yerine ne takıyorsun? Bendeki buildde adam 5 link yeterli demiş boss savaşında swift ile greater değiştiriyorum da.

Oyunda mısın hocam ?
  • Sen ekle hocam oyundan aksamlari online olurum ben.

Çevrimiçi olmadığın zamanlar eklenmiyor sanırım
  • Oyunu abyss liginden beri oynuyorum ve currency kasmakta kötüyüm.Sadece oyunda 2 tane exim oldu.Bana biraz anlatın cidden oyunda çok kötüyüm
  • Oyuna yeni başladık (18LEVEL) WITCH "PS4 e ücretsiz gelmesiyle" PS4 platformunda da oyun yoğun şekilde oynanıyor.

Oldukça keyifli detaylı ve öğrenmeye açık bı oyun.Mekan Görev Düşman çeşitliliği çok çok fazla.Coop keyifli.Skill Ağacı türünde tekdir heralde, anlatılmaz yaşanır. Diablo sevip diablonun eksıklerını goren bılen bu oyunda,oyunun artılarını gördükce oyunu daha cok sevecektir. Oyunda öde kazan mantığı yok. Oynadıkça herseyı alabılıyorsunuz gelişebılıyorsunuz. 10yılı aşkındır güncellenen ve oynanan bu oyun yine türünün ender başarılı örneklerinden olmuş.

Build karakter seçimi bilmeyen öğrenmek isteyenler için bu adam işin en iyisi detaylı video sunumları var bakıp karakter ve build seçip buildinizi burdan yapabılırsınız. Hangi levelde hangi gemlerle başlayacagınızı silah zırh vs seçimi skill ağacı sırayla verilecek skill ağacı pasif puanları videolarında detaylıca gösteriyor.

Youtubeda Türkçe rehberlerde mevcut.

www.poebuilds.net

https://youtu.be/mBBv4x1CcJQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 4 Mayıs 2019; 3:12:18 >

• yok öyle olmuyor. sen ilanlarda bulacaksın.

atıyorum şöyle bi arama yaptın; http://poe.trade/search/abezamoyukesit

burda kişiye pm atarak değil, whisper'i tıkladığında bi yazı kopyalıyor. o yazıyı, oyundaki konuşma ekranına yapıştıracaksın. var ya muhabbet yeri. adam eğer online ise teklifini kabul etti yazısı gelir. sonra adamın mekanına gidip elden alacaksın, elden vereceksin. o kopyalanan yazı, aslında bi kod. sadece satıcı görecek o yazıyı. yani ticaret oyun içinde elden yapılıyor. depolar evet ekstra yer için. bi de satış yaparken, premium depon olursa daha kolay olurmuş. ben almadım depo, ama deposuz çok zorlanıyorum her yer ıvır zıvır dolu. oyunu 1 2 ay fln oyna, seversen alırsın. acele etmene gerek yok dolar olmuş kaç para.

oyunda alman gereken sadece o depolar. onun dışında öylesine sadece süs amaçlı şeyler var. oyuna etkisi yok, sadece görsellik katıyor.

özel mesaja cevap yazamıyorum, telefon onaylamam fln lazımmış. uğraşmıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burock0 -- 4 Mayıs 2019; 5:10:34 >

• Ben oyunu bırakacağım sanırım, oyunda ne yaptığıma dair hiç bir fikrim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bureact -- 4 Mayıs 2019; 13:17:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burock0

yok öyle olmuyor. sen ilanlarda bulacaksın.

atıyorum şöyle bi arama yaptın; http://poe.trade/search/abezamoyukesit

burda kişiye pm atarak değil, whisper'i tıkladığında bi yazı kopyalıyor. o yazıyı, oyundaki konuşma ekranına yapıştıracaksın. var ya muhabbet yeri. adam eğer online ise teklifini kabul etti yazısı gelir. sonra adamın mekanına gidip elden alacaksın, elden vereceksin. o kopyalanan yazı, aslında bi kod. sadece satıcı görecek o yazıyı. yani ticaret oyun içinde elden yapılıyor. depolar evet ekstra yer için. bi de satış yaparken, premium depon olursa daha kolay olurmuş. ben almadım depo, ama deposuz çok zorlanıyorum her yer ıvır zıvır dolu. oyunu 1 2 ay fln oyna, seversen alırsın. acele etmene gerek yok dolar olmuş kaç para.

oyunda alman gereken sadece o depolar. onun dışında öylesine sadece süs amaçlı şeyler var. oyuna etkisi yok, sadece görsellik katıyor.

özel mesaja cevap yazamıyorum, telefon onaylamam fln lazımmış. uğraşmıyım.
    Hallettik 4 soketli zırh lazımdı buildim için tradele biraz ondan bşraz bundan vererek aldık. Bellı bı orb ıstemeyen satıcıya bırseyler verınce halden anlıyor teklıf yapmakda fayda var bırden fazla satıcıya.

Trade dunyası ayrı bı dunya gırdın mı zaman kavramı kalmıyor. Aynı Fifa UT nın tradelerınde hissettim. Depo rahatlatır doğru dıyorsun.

Level 35 olduk. Act 3 devam. Oyun ilerleyişi hikayesi özellıkler her bırı bır bırınden farklı mekan ve düşmanlar her defasında hayrete düşürüyor. Muazzam yapmış adamlar. Paralı satılsa parasını sonuna kadar hak eden oyun.

Witcher3 gıbı Türkçe dil desteği olsa bi başka güzel olurmuş ama bu sekılde de rahatca oynanıyor.

Detay ve olumlu yön çok fazla bu da oyunun 13 senedir oynanmasını açıklıyor.

Mümkünse bi arkadasınızla bastan ıtıbaren coop baslayın beraber ılerleyın çok daha keyiflı olacaktır emin olun.

• OYUN İNCELEMESİ:

Action RPG– oyunları dendiğinde ilk olarak eminim hemen hemen herkesin aklına Diablo serisi gelecektir. Ancak piyasaya çıktığı andan itibaren attığı sağlam adımlarla Diablo serisini tahtından eden bir oyun var: Path of Exile (tamamen şahsi görüşümdür). Bu oyun, hem D3‘ün benim gözümde yarattığı hayal kırıklığını gidermiş hem de bu oyun tarzına yeni bir bakış açısı ve anlayış getirmiştir.

Path of Exile, 2013 yılında Grinding Gear Games isimli Yeni Zelanda’lı bir firma tarafından piyasaya sürülen bir hack and slash oyunu. Birçok oyunsever tarafından Diablo 2‘nin manevi devamı olarak adlandırıldı. Zaten oyunun yapımcıları da bu tarzdaki her başarılı oyun gibi D2‘den esindiklerini açıkça dile getirdiler. Peki beta sürecinden beri severek oynadığım bu oyunu benim gözümde en tepeye koyan noktalar neler?

Atmosfer ve Hikaye
    Öncelikle şunu söylememe izin verin, oyunun tasarımı ve atmosferi açık bir şekilde +18 içeriğe sahip. Oyun tam olarak bir dark fantasy örneği. Ayrıca tasarımcılar, kan ve vahşet konusunda ellerini hiç de korkak alıştırmamışlar. Bazı haritalarda oynarken tedirgin olmamak elde değil. Birçok yaratık da olabildiğince çirkin ve korku verici olarak tasarlanmış. Oyunun genelinde karanlık bir hava hakim ve renkler de buna uygun seçilmiş. Oyunda karşılaşacağınız dost canlısı npc karakterlerin ve toplulukların çoğunlunda büyük bir umutsuzluk ve korku hakim çünkü sayısız yaratık ve sadist kötü adamla çevrili durumdalar. Size düşman olanların ise keyfi gayet yerinde, çünkü çoktan kazandıkları bir savaşın içindeler ta ki siz çıkıp gelene kadar.

Oyuna çeşitli sebeplerle Wraeclast adasına sürgün edilmiş 7 karakterden birisini seçerek başlıyoruz. Wraeclast, Oriath imparatorluğundaki çeşitli suçluların ve dışlanmışların gönderildiği bir sürgün adasıdır. Ada günümüzde hayatta kalmanın neredeyse imkansız olduğu ve sayısız tehlikenin bulunduğu bir yerdir. Ancak geçmişinde, Vaal olarak bilinen ve teknoloji konusunda çok gelişmiş günümüzde ise tarihin tozlu sayfalarına karışmış bir uygarlığa da ev sahipliği yapmıştır. Vaal‘ın sırlarına erişmek için çok sayıda bilim adamı da bu adaya gönderilir. İçlerinden Malachai isimli birisi ise yaptığı sayısız deney ile buradaki bazı gem‘lerin insanlara ölümsüzlüğe kadar uzanan çeşitli güçler verdiğini keşfeder. Ancak bu gem’ler ve onların arkasındaki sır Malachai ve adamlarını yozlaştırarak etkisi altına alacaktır. Bu noktadan sonra Malachai, hizmetkarları ile birlikte adanın üstünde terör estirmeye başlar.

Sürgün edildiğiniz gemi batınca kendinizi Wraeclast‘ın zombilerle dolu bir sahilinde karaya vurmuş olarak buluyorsunuz. Sahilin sonunda bulunan ufak bir kampa ulaştığınız zaman ise bu insanların tek umudu olarak adayı etkisi altına alan güçlerle savaş içinde buluyorsunuz kendinizi. Path of Exile’ın genel hikayesi her ne kadar başlangıçta biraz zayıf görünse bile oyun içinde bulunan yazıtları ve hikayeye yönelik metinleri atlamak yerine okursanız bunun sadece öyle göründüğünü farkedersiniz. Özellikle de düşman olarak karşılaştığımız karakterlerin hikayeleri oldukça tatmin edici. Bu noktada benim favori hikayemin ise Merveil ve Daresso‘nun hikayesi olduğunu da belirtirim.

Oynanış
    Her şeyden önce Path of Exile, bir hack and slash oyunu. Sayısız yaratığı öldürüp binlerce eşya arasından en iyilerini toplamaya çalışıyorsunuz. Ancak dövüşlerin belli bir seviyeden sonra gerçekten zorlayıcı olduğunu ve eşyaların da çeşitliliğinin gayet fazla olduğunu söyleyebilirim. Oyunu, türündeki diğerlerinden ayıran noktaları ise çoğunlukla yeteneklerle ilgili.

Oyunda, Strength, Dexterity ve Intelligence olmak üzere 3 tane özellik (attribute) bulunuyor. Bu 3 özelliğin etrafında şekillenen 7 tane de sınıf var: Marauder, Ranger, Witch, Duelist, Templar, Shadow ve Scion. Oyun ise bu noktada değişikliklerini bize göstermeye başlıyor. Karakteriniz seviye atladığı zaman sadece 1 tane pasif yetenek puanı kazanıyor. Ancak oyunda tam anlamıyla devasa bir pasif yetenek ağacı var ve karakterinizi özelleştirmek için sayısız olasılığınız bulunuyor. Sınıfların tek farkı ise bu devasa yetenek ağacında farklı noktalarda başlamaları. Mesela Marauder karakteri Strength, Witch karakteri ise Intelligence bazlı yeteneklere daha yakın bir noktada başlıyor. Templar ise ikisinin ortasında bir noktada başlıyor. Scion ise tam olarak haritanın ortasında başlıyor. Bu konumlar karakterlerin belirli alanlarda uzmanlaşmasını kolaylaştırıyor ancak onları doğrudan kısıtlamıyor. Mesela siz ok kullanan çevik bir Marauder oynamak isterseniz haritada biraz dolanarak rahatlıkla böyle bir karakter oluşturabilirsiniz.

Ayrıca oyun, Labyrinth denen bölümleri tamamladığınızda da size Ascendancy denen altsınıflardan birini seçme hakkı sunuyor. Scion haricindeki diğer 6 sınıfın seçebileceği 3’er altsınıf bulunuyor, Scion ise 1 tane seçebiliyor sadece. Bunlar sayesinde karakterinizi belirli bir tarzda daha yetenekli hale getirebiliyorsunuz.

Peki nasıl savaşıyorsunuz? Bu nokta sanırım Path of Exile‘ın en eğlenceli kısmı. Aktif yetenekler, yukarıda bahsettiğim gem’leri eşyalara yerleştirerek kullanılabiliyor ve eşyalarınızdaki soketler izin verdiği sayıda kullanabiliyorsunuz. Oyunda 3 özelliği simgeleyen 3 renk gem var. Mesela büyücülük tarzı yetenekler mavi Intelligence gem’leri, çeviklik gerektirenler yeşil Dexterity gem’leri ve fiziksel özellik gerektirenler ise kırmızı Strength gem’leri ile kullanılıyor.

Oyunda aktif yetenek gem’lerinin yanında bir de destek gem’leri bulunuyor ve bu ikisini birlikte kullanarak yeteneklerinizi güçlendirebiliyorsunuz. Örnek vermek gerekirse, diyelim fireball aktif yeteneğini kullanıyorsunuz. Buna misil sayısını artırma, buz hasarı ekleme ve etki alanını artırma gibi 3 tane destek gem’i eklediğiniz. Artık elinizde hem yakan hem de donduran ve hedefe ulaştıklarında geniş bir alanı etkileyen çok sayıda fireball’unuz oluyor. Oyunda 100’den fazla yetenek ve bir o kadar da destek gem’i bulunuyor. Ayrıca bir yetenek gem’ine 5 taneye kadar destek gem’i ekleyip bu yeteneğinizi zevkinize göre değiştirebiliyorsunuz.

Ancak işler bununla da bitmiyor çünkü üstünüzde bulunan tüm gem’ler sizinle birlikte deneyim puanı kazanıp seviye atlıyor. Gem’lerin de kalite farkları var yani bazı gem’ler 20%’ye kadar daha iyi özelliklere sahip olabiliyor. Vaal gem olarak geçen garip özelliklere sahip gem’ler de bulunuyor oyunda. Kısacası, karakterinizin nasıl savaşacağını arzuladığınız gibi ayarlayabilirsiniz. Bu noktada sınırsız bir özgürlüğünüz var.

Path of Exile‘da diğer oyunlarda alıştığımız para sistemi bulunmuyor. Para yerine genellikle kullandığınız eşyalara çeşitli özellikler veren ve crafting yaparken etkili olan orblar üstünden dönüyor ekonomi.

Oyunda, can ve mana doldurmak için kullandığınız flask‘lar (şişe-pot) da tıpkı birer eşya gibi. Bu flask’ların da nadirliği ve çeşidi değiştikçe size çeşitli özellikler sağlayabiliyorlar. Mesela, kısa süreli de olsa stun’a karşı koruma, can calmanız da yahut hareket hızınızda artış gibi.

Genişleme ve Güncelleme
    Path of Exile, çıktığı andan itibaren sürekli güncellenen bir oyun. Oyunun yapımcıları, olabildiğince oyuncuların isteklerini yerine getirmeye ve oyunu daha da iyi bir hale getirmeye çalışıyorlar. Her 3 ayda bir yapılan büyük güncellemer ile oyuna sürekli yeni içerik sağlanıyor. Bahsettiğim yenilikler ise yeni eşya ve yeteneklerden, League denen ve oyunun oynanışında köklü değişikler sunan dönemlik içeriklere kadar uzanıyor. Bir league ile oyuna eklenen içerikler ise yeni league geldiğinde oyunun içinde kalmaya devam ediyor ancak karşılaşma olasılıkları düşürülüyor. Bu şekilde de oyun, her güncelleme ile üstüne koyarak ilerliyor. Oyuna, 5-6 ay gibi bir süre ara verdikten sonra karşınızda daha önce görmediğiniz onlarca şey bulmanız gayet olası.

Genişleme konusunda ise her 6 ayda bir genişleme mantığı ile hareket ediyor oyunun yapımcıları. Bu genişlemelerde yeni act ve haritalardan yeni sınıflara kadar içerik ekleniyor oyuna. Oyunda normalde 3 tane de zorluk seviyesi bulunuyordu. Yani oyunu normal seviyede bitirdiğinizde en baştan bir sonraki zorluk seviyesinde oynayarak gelişebiliyordunuz. Ancak Path of Exile bu konuda köklü bir değişiklik yapmış durumda. Ve oyun dünyasında görmüş olduğum en büyük genişlemeyi 4 Ağustos tarihinde yayınladılar. The Fall of Oriath adını taşıyan genişleme paketi ile, toplamda 4 act’i bulunan oyuna tamı tamına 6 yeni act birden eklendi! Oyundaki zorluk seviyesi mantığı da ortadan kaldırılmış oldu böylelikle. Aynı hikaye ve haritaları sıfırdan ama sadece daha zor olarak oynamak yerine, sürekli farklı bir hikaye oynama imkanı sunuyor oyunculara.

Son Sözler
    Oyunun bir diğer avantajı ise tamamen ücretsiz olması ve pay to win öğelere sahip olmaması. Yani, oyuna gelen tüm o güncellemeler için tek kuruş bile ödemiyorsunuz. Buna rağmen Path of Exile, bugüne kadar gördüğüm en çok değişim gösteren ve sürekli pozitif yönde evrim geçiren oyunlardan birisi. Oyunda gerçek parayla ise sadece fazladan stash ve kozmetik eşyalar alabiyorsunuz. Path of Exile‘ın yapımcıları, oyunun hep bu şekilde kalacağını da belirtmiş durumda. Bu durum, yeni eklenen bir karakter sınıfı için orijinal oyunun 1/4’ü kadar ücret istenen ve DLC adı altında yapılan soygun derecesindeki fiyatlandırmaların bulunduğu bir sektörde önemli bir artı olarak karşımıza çıkıyor.

Oyunun, zor bir oyun olduğunu da söylemem gerek. Karakterinizi etkili bir şekilde kullanabilmek için karmaşık birçok mekaniği benimsemeniz gerekiyor. Tüm bunları yapsanız bile hiç beklemediğiniz anlarda çok zor dövüşlere maruz kalabiliyorsunuz. Kısacası, yeterince tecrübe elde etmeden asla ama asla hardcore oynamamanız gereken bir oyun. Yoksa ufacık bir hatanız saatler süren emeklerinizi boşa çıkartabilir. Buna rağmen oyunda meta kavramı da pek bulunmuyor. Elbette bazı build’ler diğerlerinden daha etkili oluyor zaman zaman. Ancak, karakterinizi çok dağınık ve gelişigüzel bir şekilde oluşturmadığınız sürece gayet etkili olmanız işten bile değil.

Path of Exile; karanlık ortamı, tatmin edici hikayeleri, karakterinizi istediğiniz şekilde özelleştirmenize imkan sağlaması, oyuncuyu zorlaması ve sürekli güncel tutulması ile benim gözümde tarzının lideri konumunda. Yakın zamanda başka bir oyunun, POE‘yi konumundan edebileceğini ise pek olası görmüyorum.

Path of Exile, Action RPG sevenlerin kaçırmaması gereken bir oyun. Eğer hala denemediyseniz ilk fırsatta indirip bu güzel oyunun zevkini çıkarmaya başlayın. Hatta Age of Empires, D2 ve CS attığınız o eski arkadaşlarınızın da kanına girip birlikte oynayın. Eminim pişman olmayacaksınız.
    İnceleme yazısı: Algan Coşkun

• Burası çok ölü bir forum. dh nin poe kısmında hemen hemen hic muhabbet dönmüyor.

• Ana Oyunda Synthesis Ligde Witch Elemental Oynuyorum, Dün başlayan Event Ligde Shadow karakteri Bane Soulrend buildiyle oynuyorum.

Witch 55level pasif skill ağacı

https://i.hizliresim.com/jg97k9.jpg

Shadow 15level pasif skill ağacı

https://i.hizliresim.com/26D0XL.jpg

Şimdi ana oyunda 10 saatte toplanabilecek değerli item, sandıklar, para vs 1 saatte Eventde toplanabiliyor. Yani event lig modu 3er hafta süren bu mod bol bol item dağıtıyor.

Bilgisi olan yardımcı olacak arkadaşlara şunu sormak istiyorum

- Shadow karakteri ile, örneğin eventler bitti. 60 level oldu dıyelım bu event ligi bitince Shadow karakterımı ana oyunda oynayabılıyor muyum?

- Eventde kazandığımız orblar silahlar zırh vs itemleri ana oyuna alabiliyor muyuz event bıtınce? Nasıl?

- Event dönemi verılecek ödüller neye göre ve nereye geliyor?

Oyun çok ayrıntılı çok keyifli event ayrı bi keyif katmış oyuna, oynayanlar diablo 2 keyfi kesinlikle alır hatta çok daha fazlasını bulacaktır emin olun.

yukarıdaki soruları ve event lig hakkında kısa bır bılgı verebılır mısınız arkadaşlar Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 14 Mayıs 2019; 13:6:19 >

• BERGX kullanıcısına yanıt
    evet oynanabiliyor. hem ligteki karakterin hemde bu eventteki karakterin lig bitimiyle birlikte standart lige aktarılıyor. tüm orblar vs hepsi aktarılıyor.
    event ödülüne gelince 35 level olduktan sonra hediye sandığı direk açabiliyorsun k ya tıkla oyunda göreceksin sandığı. diğer hediyeler event bitiminde dağıtılacak diye biliyorum. tabi onlar şansa, çıkarsa
  • Yeni lig Legion

• Oyunu şu an ki ligle bıraktım. Aynı şeyleri yapmak çok bayıyor. En az bir yıl bırakmak lazım. Belki farklı mekanikler gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B936BAF39 -- 24 Mayıs 2019; 9:11:8 >
  • Ligde oynamayıp standartta oynuyorum , ne kaybederim? Lig de mi oynamam lazım?
  • Standarttaki oyun daha durgun olur. Piyasası vs. Ayrıca liglerin kendine has içerikleri olur. Liglerde challengelar vardır. Bunları tamamladıkça ödül kazanırsın ve challengeları tamamlarken ister istemez oyunun gelişir. Sana şu bossu kes şurada şu hasarı yeme vb şeyler söylediği için bunları yaparken ister istemez daha iyi oynamaya başlarsın. Ligler her türlü standart liginden daha eğlencelidir. Lig içeriği ne kadar kötü olursa olsun. Oyuna yakın zamanda başladıysan standartta oyunu çözmeye devam et. Yakın zamanda Legion ligi başlayacak. O başladığı zaman sende ligte başla. Aradaki farkı kendin görürsün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tritlum

Standarttaki oyun daha durgun olur. Piyasası vs. Ayrıca liglerin kendine has içerikleri olur. Liglerde challengelar vardır. Bunları tamamladıkça ödül kazanırsın ve challengeları tamamlarken ister istemez oyunun gelişir. Sana şu bossu kes şurada şu hasarı yeme vb şeyler söylediği için bunları yaparken ister istemez daha iyi oynamaya başlarsın. Ligler her türlü standart liginden daha eğlencelidir. Lig içeriği ne kadar kötü olursa olsun. Oyuna yakın zamanda başladıysan standartta oyunu çözmeye devam et. Yakın zamanda Legion ligi başlayacak. O başladığı zaman sende ligte başla. Aradaki farkı kendin görürsün.
    Peki ben şuan marauder ucuz bir build yapıyorum memnunum gayet. bir kaç item de aldım trade ile. Yeni lige başlarken o itemleri kullanabiliyor muyum?

• 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.