Şimdi Ara

PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU) (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.042
Cevap
47
Favori
280.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2249948

Ben şuan bununla oynuyorum. Ama ben de Budget friendly Bane build arıyorum bulamadım adam akıllı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2249948

Ben şuan bununla oynuyorum. Ama ben de Budget friendly Bane build arıyorum bulamadım adam akıllı.
    Sagol ya cok karisik geldi cidden gen sistemi skiller vesaire keske biraz daha kolay bir sistem olsaydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu 2. ligim. Lig basinda ucuz ve efektif olur diye holy flame totem * Chieftain basladım aslında kötüde olmadı cayır cayır para kazandım. Ama sorun su buildi kullanan adam akıllı bir kaynak bulamadım suan t14 t15 sorunsuz farm yapabiliyorum delvede 180 derinliğe indim. Totem işlerinden anlayan veya oyunu bilen arkadaslardan güncel olarak ne gibi itemler alacagıma dair bilgi alabilirsem harika olur. 12 exa gibi param var.

Profilide suraya iliştiriyorum. :https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Rhego_1/characters

exile_kamil.
  • Rhego kullanıcısına yanıt
    Chieftain değil de Hiero oynayan birisinin şöyle bir videosu ve notu vardı. Belki size bir faydası dokunur.
    https://www.reddit.com/r/PathOfExileBuilds/comments/b3annd/holy_flame_totem_hierophant_vs_shaper_hc_25_m/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fabrice

Chieftain değil de Hiero oynayan birisinin şöyle bir videosu ve notu vardı. Belki size bir faydası dokunur.
    https://www.reddit.com/r/PathOfExileBuilds/comments/b3annd/holy_flame_totem_hierophant_vs_shaper_hc_25_m/
    Sağol dostum ama chiftain ile hiero mekanikleri farkli gibi görünüyor. Benim sorunum yuksek tier map lerde bazen uzaktan seri vuran ranged elemanlara denk geliyorum totemin menzili yetişmediği icin uzaktan seri saldırıyorlar bende ölüyorum. Daha shaper red elder giremedim buna bir çare bulursam daha güzel olacak gibi görünüyor.

• Yaratık gibi 17.5k ES'li, 50-55 ex'lik item'lı ve kenarda da 60 ex'lik bütçeli bir Occultist'im var, Vortex oynuyorum. Güzel ve güçlü bir build, zorlanmadan red elder, uber elder falan yapıyorum. Yalnız oyun tarzı pek de hoşuma gitmedi. Biraz daha tembel build'i seviyorum, Vortex'in karakterin altında çıkması bazen yorucu oluyor. Storm Brand ve Winter Orb'u sevmiştim meselâ.

Mümkünse Occultist, değilse yine Witch'in bir sınıfına güçlü bir build'i tavsiye edin de vücudumuza protein girsin yiğenim.
  • Oyunun en başında bi adaya gitmemizi söylüyorlar o adaya nasıl gideceğimi bulamadım
  • Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Şu aralar Soulrend oynuyorum ve inanılmaz keyif aldım. 1 yıldır oynarım bu kadar keyif aldığımı hatırlamıyorum. Aşırı tatminkâr oldum bu sayede. Soulrend, Shadow/Trickster ve Witch/Occultist build olarak yapılıyor galiba. 1. olandan kesin eminim de ikincide genelde Occultist oluyor. Yani oynar mısın bilmem ama Soulrend oynamadıysan dene. Ben de düz adam olduğum için 2 skill ile oynamayı seviyorum.

@bilgennyk hocam galiba tidal island'dan bahsediyorsunuz. Portal'ı bulduğunuzda hemen ileri sağında kalıyor.
  • Evet, Zizaran da onu önerdi. Oynayan arkadaş da ileride çok güçsüz kalıyor diyor. Vortex biraz güçlü, onunla mukayese edildiğinde güçsüz kalması benim için sorun değil. Ayrıca belki arkadaş yeteri kadar yatırım yapmamıştır. Bende para var huzur var (1 mirror+80 ex)
    maşallah, şu oyunu bilmem kaç sezon oynadım hiç 5 ex'ten fazla ekonomim olmadı. sırrı nedir hocam :)
    bu arada hayrına yardım kabul edilir :p
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Evet, Zizaran da onu önerdi. Oynayan arkadaş da ileride çok güçsüz kalıyor diyor. Vortex biraz güçlü, onunla mukayese edildiğinde güçsüz kalması benim için sorun değil. Ayrıca belki arkadaş yeteri kadar yatırım yapmamıştır. Bende para var huzur var (1 mirror+80 ex)
    3 haftadir full oynuyorum elime gecen para maksimum 12 exa olay ne hocam ? boss mu kovaliyoruz uber lab mi yapiyoz delve mi iniyoruz al satmi yapiyoruz ?

• Bana da düşen 4 ex. Düşene kaldıysak işimiz iş.

Craft yapıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Bana da düşen 4 ex. Düşene kaldıysak işimiz iş.

Craft yapıyoruz.
    Ben yeni oyuncuyum usta 2. sezonum hani elimizden tutsan yol yordam öğretsen bizde ufaktan yesillensek vallahi 10 numara olur :)

• Rhego kullanıcısına yanıt
    Herkes craft öğrenirse kime satış yapacaz? Sen ağa ben ağa bu ineği kim sağa?

Şaka bir yana, araştırıp da edinilebilen internetteki bilgilerden daha fazlasını bilmiyorum, ufak sohbetler ve sorular haricinde uzun uzun bir şeyler anlatacak durumum pek olmuyor. Bir yerde takılırsanız mesaj atın, bildiğim bir şeyse yardımcı olurum.

Ayrıca oyunda para kazanabileceğiniz bir sürü alan var. Fakat asıl soru şu olmalı; yeterli motivasyon, sabır ve çaba mevcut mu? Örneğin bir tam günde istikrarlı bir şekilde 10 saat lab yapsanız sanırım 100 ex'ten fazla kazanırsınız. Sanırım diyorum çünkü lab dönmeyi sevmiyorum ve bu alana hâkim değilim.
  • ubar lab için bildigim kadari ile gunluk guncellenen 1 navigasyon programi var bende gezmeyi cok sevmiyorum ama hafta sonu boş bir zamanda 4 5 saat ayirip denenebilir.

• Oyunda yeniyim arc totem build yapmak istiyorum ama totem olmuyor yardımcı olabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Eğer her yaptığımız winter orb çıkarsa dediğiniz doğru olabilir. Ben birçok video izledim, 10-15 saat farm yapmadan bir yere gelemeyiz. Size özel mesaj atacağım ama başka bir sorum olacak fazla sıkmadan sorumdan bahsedeceğim.

• beyler şu güvenlik için mail kodu geliyor ya yazıyorum tekrar geliyor sonsuz döngü şeklinde nasıl çözeriz ?.
  • Merhaba arkadaşlar, premium stahs ve lig bitimiyle ilgili soru sormak istiyorum

1) primium stash, ek stash vb depo şeyleri aldıktan sonra sezon bittiğinde bu staşlar, stadart ligde, bi sonraki ligde de var oluyor mu? yoksa sentez liginde aldığımız stashlar, sentez liginde mi kalır?

2) depodaki orblar, fosiller, eşyalar, donlar, atletler, sentez ligi bitince standart lige taşınacak mı?

3) yine sentez liginde biriktirdiğim orb, don, atletler bi sonraki ligde kullanılabilecek mi?

ona göre elimdeki orb paralarını har vurup harman savurmayı düşünüyorum veya şimdiki gibi alışveriş yapmayan bi cimri olmaya devam etmek istiyorum.

teşekkürler

ayrıca; donanımhaber guildi var mı? ben rastgele kurdum ismi donanımhaber. eğer varsa beni de alın, yoksa siz gelin:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burock0 -- 17 Nisan 2019; 20:29:10 >
  • burock0 B kullanıcısına yanıt
    1- standarta geçer bir sonraki lige sıfırdan başlarsınız.
    2- standarta geçer.
    3- hayır sonraki lig sıfırdan başlar herkes.
  • 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.