Şimdi Ara

PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.042
Cevap
47
Favori
280.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Witch ve Shadow arasında gidip gelmekteyim. Oyunun karakter yapılandırma sistemine yabancı olduğumdan witch açıp pure int gitmek yerine Shadow açarsam daha çok hayatta kalabilrmişim gibi bir izlenim içindeyim. Hala beta key bulamadığım için OB'den önce iki sınıfıda deneyemedim :'(
  • Ben muhtemelen okçu ranger veya spark witch denerim. Umarım şu diamond flask ları kaldırmazlar. Videomu gördüyseniz ondan daha da güçlü yapacağım
  • Bende beraber oynayacak birileri arıyorum. Oyun kolay değil ve öğrenecek cok sey var beraber ilerliyecek PoE grubu
  • quote:

Orijinalden alıntı: İce cold

Bende beraber oynayacak birileri arıyorum. Oyun kolay değil ve öğrenecek cok sey var beraber ilerliyecek PoE grubu

Ben open betaya kadar oynamak istemiyorum daha fazla, sıkılmamak için Başka birileri oynamak ister eminim ki
  • Bende open betayı bekliyorum suan emek boşa gitsin istemiyorum :D
  • Teamspeak adresindeki odamız hala duruyor oyun açıldığında orada toplanalım beraber oynarız işte
  • Tamam odaya katıldım. Open betada görüşürüz ozaman.
  • 23 ünde key e ihtiyacın kalmayacak. open beta başlayacak
  • Bakıyorum epey bir kişi toplanmaya başladı daha 3 gün önceden. Bakalım kaç kişi başlayacağız oyuna bu konu takipçileri olarak
  • Önceden bir skype grubu vardı kaldırdınız galiba onu? Yada benmi göremedim Neyse teamspeak e girelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: assassin34

Önceden bir skype grubu vardı kaldırdınız galiba onu? Yada benmi göremedim Neyse teamspeak e girelim.

Teamspeak daha rahat olacak gibi o yüzden skype kullanmayacağız.
  • Oyuna Shadow başlamaya karar vermiştim güzel bide CI build okudum Invalesco'nun kafama yatmıştı ama OB'ye geçince CI nerflencekmiş galiba. Dagger yerine Claw build başlamıyo düşünyüorum o yüzden sanırım yeterli dmg+ hp yapabilirsem oyun başlarında rahat edermişim gibime geliyo:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MysTerYBoY

Oyuna Shadow başlamaya karar vermiştim güzel bide CI build okudum Invalesco'nun kafama yatmıştı ama OB'ye geçince CI nerflencekmiş galiba. Dagger yerine Claw build başlamıyo düşünyüorum o yüzden sanırım yeterli dmg+ hp yapabilirsem oyun başlarında rahat edermişim gibime geliyo:)

Bazı claw larda çok çılgın fiziksel can çekme oluyor. Can ile beraber onu da biriktirirsen çok iş görür gibi duruyor
  • Ahh ahh işte bi betaya girebilseydim en azından oyun mekaniklerine alışırdım. Oyuna alışma sürem biraz uzun sürcek gibi:) Allahtan ilk sayfayı yararlı bilgilerle donatmış POE biraz hızlandırır ilerlememi:) clawlarla hp çekmek işe yarayabilir ama karşı buildleride bilmek lazım biraz sancılı ama eğlenceli bi süreç beni bekliyo gibi:)
  • merhaba arkadaşlar bu oyunu cook uzun zamandır takip ediyorum beta key alamamıştım fakat 2 güne oyun açık betasına geçilecek ve ücretsiz olacağı haberini alır almaz oyunu indirdim öncelikle sormak istediğim oyunda bir pvp sistemi yani bir savaş sistemi varmı ? mu online ve diablo benzeri bir oyun gibi geldi gerçekten çok uzun zamandır bekliyorum ilk oynuyacaklardan biri olacağım yardımcı olursanız bana birlikte oynayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali442dark

merhaba arkadaşlar bu oyunu cook uzun zamandır takip ediyorum beta key alamamıştım fakat 2 güne oyun açık betasına geçilecek ve ücretsiz olacağı haberini alır almaz oyunu indirdim öncelikle sormak istediğim oyunda bir pvp sistemi yani bir savaş sistemi varmı ? mu online ve diablo benzeri bir oyun gibi geldi gerçekten çok uzun zamandır bekliyorum ilk oynuyacaklardan biri olacağım yardımcı olursanız bana birlikte oynayalım.

şu an için 1v1 ve 3v3 olarak savaşabilirsiniz. Ayrıca cut-throat eventleri ile bütün haritalarda pvp açık bir şekilde etkinliğe katılabilirsiniz.

Arkadaşlar open beta için patch notları muhtemelen yarın çıkacaktır zira son 2 gün. İlk işim çevirip buraya koymak ve ilk mesajda değişen kısımları editlemek olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Path Of Exile

quote:

merhaba arkadaşlar bu oyunu cook uzun zamandır takip ediyorum beta key alamamıştım fakat 2 güne oyun açık betasına geçilecek ve ücretsiz olacağı haberini alır almaz oyunu indirdim öncelikle sormak istediğim oyunda bir pvp sistemi yani bir savaş sistemi varmı ? mu online ve diablo benzeri bir oyun gibi geldi gerçekten çok uzun zamandır bekliyorum ilk oynuyacaklardan biri olacağım yardımcı olursanız bana birlikte oynayalım.

şu an için 1v1 ve 3v3 olarak savaşabilirsiniz. Ayrıca cut-throat eventleri ile bütün haritalarda pvp açık bir şekilde etkinliğe katılabilirsiniz.

Arkadaşlar open beta için patch notları muhtemelen yarın çıkacaktır zira son 2 gün. İlk işim çevirip buraya koymak ve ilk mesajda değişen kısımları editlemek olacak.

kesin başlıyorum ozaman benide ekleyin acaba hangi karakteri oynasam ya ben genelde warrior oynamışımdır rpg lerde felan ama düelist ile marauder arasında kaldım marauder de çift kılıç yada tek kılıç + kalkan sistemi varmı yada düelistte varmı yada siz hangisini önerirsiniz :D yani sağlam vuracak bir karakter düşünüyorum yada böyle defans hit oranı dengeli olabilecek önerinizi duymak isterim :D

• bu oyun oynanır arkadaş. rgp açlığımı gidericek cinsten bişi
  • quote:

quote:

quote:

kesin başlıyorum ozaman benide ekleyin acaba hangi karakteri oynasam ya ben genelde warrior oynamışımdır rpg lerde felan ama düelist ile marauder arasında kaldım marauder de çift kılıç yada tek kılıç + kalkan sistemi varmı yada düelistte varmı yada siz hangisini önerirsiniz :D yani sağlam vuracak bir karakter düşünüyorum yada böyle defans hit oranı dengeli olabilecek önerinizi duymak isterim :D

dediklerinin hepsi var. İstediğin silahı kullanırsın. Dengeli diyorsan templar olabilir, hem saldırısı hem canı hem savunması iyidir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

dediklerinin hepsi var. İstediğin silahı kullanırsın. Dengeli diyorsan templar olabilir, hem saldırısı hem canı hem savunması iyidir.

ventrillo hesabınız varmı ben team speak ten pek anlamamda marauder açarsam bana ilk seviyelerde yardımcı olurmusunuz ?

maraauder açarsam sizce 1h mı 2h sword mu yoksa sword + shield mi önerirsiniz :D tabi başka kombinasyonlarda olabilir benim bilmediğim tokmak gibi bişey daha var galiba :D

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.