Şimdi Ara

PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU) (245. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.042
Cevap
47
Favori
280.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu harita cihazini da yaptik, oyun bitti mi simdi noldu ? bundan sonra ne yapacagiz ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blue

bu harita cihazini da yaptik, oyun bitti mi simdi noldu ? bundan sonra ne yapacagiz ki ?
    Oyun simdi basliyor (: yaratiklardan cikan map leri cihaza koyup gorevleri tamamlayacaksin. Atlas haritasini bitireceksin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GreldoR G kullanıcısına yanıt
    haritaladaki yaratiklar benden guclu :0 bir haritaya girdigimde 4-5 defa oldum.
    benim sanirim item setleri yeniden secmem lazim. defansim zayif
  • Mr.Blue kullanıcısına yanıt
    Haritalara başlamak için en az 3000-3500 hp / enerji olmalı, ayrıca resistanslar en az %75 (kaos %20-30 civari olabilir)
    Karakter ya armoru yüksek (50%+) olmalı ya da kaçınması(dodge/evade %60+) iyi olmalı. Bunlar yoksa ölmek normal, statlarını bir at defans kısmından bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blue

haritaladaki yaratiklar benden guclu :0 bir haritaya girdigimde 4-5 defa oldum.
    benim sanirim item setleri yeniden secmem lazim. defansim zayif
    Valla dostum bende 32bin armor, 4200 hp tum resistler 140 ve ustu, chaos resist 50, ama tier 7-8 seviyelerinde baya zorlaniyorum. Ilk etapta kullanacagin mapler sari veya mavi olmasin bence. Tier 1 beyaz maplerden basla, biraz chaos orb biriktirip marketten itemlerini yukseltip, oyle devam et.

• AccUssEdGR kullanıcısına yanıt
    offence ve defence degerleri boyle, mud flats a gittigimde , ates ve buzdan yada guclu yaratiklarin vurusundan hemen oluyorum :(
    mardurerle molten strike ana silah olarak oynuyorum.Act 6 dayim.
    PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU)PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU)

Canını artır, resistanslar %75 yaptıysan fazlalığı can veya armor ile değiştir, armoru artır. Elindeki silah iyi olsun dps i. Molten Strike oyunda ilerlerken iyi bir skill değil. Başka bir skill kullan, önerim.
    4 bağlantı eşya bulup, ground slam - pulverise - faster attacks - melee physical damage , yap tekrar dene. Gem seviyeleri, senin seviyene yakın olsun.
    tesekkurler cevap icin deneyecegim
    bide bu Ava dan bir harita aciliyor ve icine girdigimizde 10sn kadar kalabiliyorum, olmuyorum ama hemen bitiyor neden ki?
    Alvaya girince, içerdekileri öldürüp anahtar düşürüp kapı açmanız lazım. Öldürdükçe süre artar ama yine de sınırlı olduğundan hızlı olmak gerekiyor.
  • Oyuna tekrardan başlamak istiyorum ama bu lig serüvenleri beni sıktığı için belki de sürekli build değiştirdiğim için oyundan soğuyorum.
    Malum standart ligde oynamak istiyorum, belli başlı build'ler var yapmak istediğim. Lacarete, kinetik blast vs. fakat lig sonrası gem'lerde, yetenek ağacında vs. değişiklikler olduğu için yine vazgeçiyorum .. :)
    birkere yerden bir anahtar alabildim kapinin birini aktif ettim ama diger tarafa giderken sure doldu malesef
  • https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2581551
    ED trickster meta diye denememiştim ama resmen yıllarım boşa geçmiş. Bu kadar kebap, item gerektirmeyen, rahat ilerleyen build oynamamıştım daha önce. Contagion yerine Bane gidip 3 curse denicem, Despair&Temporal chains&enfeeble.
    ilerledikce bilgi paylas lutfen , bende baslayayim aynisina :)
  • Yeni map kimden alabiliyoruz, yere dusen map sayisi cok az bende.
    Haritalarda karşılaştıktan sonra Zana yı sığınağına davet et, o birçok haritayı satıyor ve değişiyor sattıkları.
  • elimde 6 soketli gemlerime uygun armour var fakat ne yaptiysam 6 soketi birbirine baglayamadim. ayni armour soketler birbirine bagli markette 6-7 ex. 100 tane fusing harcadim daha kac tane harcamam gerekiyor?

• S R T kullanıcısına yanıt
    Ortalama 600-700 tane gitmesine rağmen bu sayı 3000+ da olabilir 10- de.
    hocam işimiz şansa kaldı o zaman
  • S R T kullanıcısına yanıt
    satanlardan al bence,
    hocam elimde o kadar ex yok. 50 tane daha fusing kullandim sansa 5 li baglayabildim. elim bir daha gitmiyor boyle kullancam artik 1 tane support gemden mahrum kaldik idare edecegiz

• 
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.