Şimdi Ara

PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.042
Cevap
47
Favori
280.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun güzel eğer sınavlara çalışıyor olmasam kesin başlardım
  • Oyunu şimdi oynamak için Beta Key nerden bulabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigcenkiss

Oyunu şimdi oynamak için Beta Key nerden bulabilirim?

Oyunun sitesine kayıt olup her 5 dakikada bir rastgele birine gelen beta keyin size gelmesini umabilirsiniz veyahut oyunun forumunda beta invite kısmından yararlanabilirsiniz fakat ihtimaller biraz düşük. Veyahut sık sık haftasonuna özel olarak herkese açık hale geliyor oyun öyle bir şey olduğunda da duyururum burdan katılabilirsiniz.
    Garanti yol isterseniz Oyunun satın alma kısmından supporter pack alabilirsiniz 10$ a. Ayrıca cash shop için de 100 puan verir.
  • Kredi Kartım yok şimdi sanal kart ile felanda uğraşmak istemiyorum oyun Diablo 2 ye gerçekten çok benziyor ve hoş bir havası var son zamanlarda dota2 ile beraber moba hastası oldum ESO çıkana kadar birşeyler bulmam lazım :) ( siteye aylardır üyeyim ama hiç key gelmedi )
  • Dediğim yollar dışında şu an aklıma gelen bir şey yok
    Yeni bir patch daha gelmiş biraz olmuş geleli de yazalım.
    Pasif yetenek ağaçlarını sıfırlamışlar ve puanlarını bize geri vermişler tekrar verebilmek üzere.

Oyun open beta olduktan sonra oyun içi cash shop dan alınabilecek bir şeyin ilk videosu:

Videodan da görebileceğiniz gibi deponuzda ki bölmelere isim verip renklerini değiştirmek

• Bu yararlı bilgiler için birde key için çok çok teşekkür ederim Path Of Exile :D
  • konu çok güzel olmuş eline sağlık
    indirme aşamasındayım
  • konuyu hem ''up''lamış olup hemde bir iki oyundan bahsedeyim;
    oyuna başlayacak olan varsa bence open betaya geçince kesin başlasın çok pis sarıyor bana diablo 2 günlerimi anımsattı.
    herşey basit-anlaşılır ve oynanabilirlik gayet güzel. merak ettiğiniz birşey olursa burdan yazın cevaplayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Pulse_

konuyu hem ''up''lamış olup hemde bir iki oyundan bahsedeyim;
    oyuna başlayacak olan varsa bence open betaya geçince kesin başlasın çok pis sarıyor bana diablo 2 günlerimi anımsattı.
    herşey basit-anlaşılır ve oynanabilirlik gayet güzel. merak ettiğiniz birşey olursa burdan yazın cevaplayalım.

Teşekkürler, gerçekten de öyle yer yer kasvetli yer yer korkutucu bazen de çok aydınlık alanlarda dolaşıyoruz ve mekan tasarımları çok güzel yapılmış

Bu arada cash shop a eklenecek yeni kozmetik pet scorpion için bir resim yayınlamışlar bakabilirsiniz;

PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AccUssEdGR -- 17 Aralık 2012; 21:20:10 >

• Oyun içinde bilinmesi gereken bazı özellikler - rastalayabileceğiniz olaylar kısmı eklenmiştir ve bakmanız şiddetle önerilir.
    edit: aynı kısma bir de pasif yetenek ağacına çok ayrıntılı bakabileceğiniz küçük bir programın path of exile forumundan alınmış linkini ekledim.

Ayrıca open beta dan sonra oynayacaklar için listeye katılmak isteyen yazabilir. Güzel bir topluluk oluruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AccUssEdGR -- 17 Aralık 2012; 23:04:44 >
  • Dün kapalı beta da 21 lvl bir okçu yaptım. İlk güzel oldu gibi geldi ( build vs hiç bir şey bakmadan iç güdüsel olarak oynadım ) ama sonra aşırı atk yapabilen fakat çok zayıf def ve hiç evasion olayı olmayan bir karakter yaptığımı fark edince sildim. Şimdi eve gidip uyumayı planlıyorum gece iş yerine gelince bu sefer bir shadow kasacağım bu sefer önceden bir araştırma yaparım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Dün kapalı beta da 21 lvl bir okçu yaptım. İlk güzel oldu gibi geldi ( build vs hiç bir şey bakmadan iç güdüsel olarak oynadım ) ama sonra aşırı atk yapabilen fakat çok zayıf def ve hiç evasion olayı olmayan bir karakter yaptığımı fark edince sildim. Şimdi eve gidip uyumayı planlıyorum gece iş yerine gelince bu sefer bir shadow kasacağım bu sefer önceden bir araştırma yaparım.

Ayni hatayi okçu da bende yaptim ama 50 lv den sonra farkettim böyle yürümeyeciğini

Her karakter için geçerli;
    Tek bir alana yüklenip diğer bütün özellikleri boşlayinca karakter bir yerden sonra iflas ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bugün oynayacak varsa oynayalım toplanıp gerekirse yeni karakterde açabilirim. 27 lv im şu anda.
  • Raidcall da bir oda açalım kendimize..
  • quote:

Raidcall da bir oda açalım kendimize..

Raidcall ilk defa duyuyorum kullanışlıysa açabiliriz tabiki. Bu da teamspeak gibi oda sürekli bizde mi kalıcak, öyleyse açarsan gelirim veya ben açabilirim farketmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Path Of Exile

quote:

Raidcall ilk defa duyuyorum kullanışlıysa açabiliriz tabiki. Bu da teamspeak gibi oda sürekli bizde mi kalıcak, öyleyse açarsan gelirim veya ben açabilirim farketmez

evet oda bizde kalıyor. TS ten pek farkı yok aslında. Organizator sensin ve benim online sürem bu aralar çok düşük senin açman daha uygun olur.

Son olarak oyunda sana nasıl ulaşacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 20 Aralık 2012; 19:02:33 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Path Of Exile

quote:

evet oda bizde kalıyor. TS ten pek farkı yok aslında. Organizator sensin ve benim online sürem bu aralar çok düşük senin açman daha uygun olur.

Son olarak oyunda sana nasıl ulaşacağım.

nick im SkalpelloTR

• Path of Exile Hocam çok güzel bir rehber olmuş eline ayağına sağlık. İnşallah open betadan itibaren bu oyuna başlayacağım. Görüşmek üzere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goril1

Path of Exile Hocam çok güzel bir rehber olmuş eline ayağına sağlık. İnşallah open betadan itibaren bu oyuna başlayacağım. Görüşmek üzere.

Teşekkürler bekleriz

edit: listeye adını yazıyorum o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AccUssEdGR -- 21 Aralık 2012; 11:52:27 >
  • Büyük ihtimalle oynarım oyunu, güzele benziyor. Şu an beta-alpha oynanabilen bir sürümü varmı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.