Şimdi Ara

Exalted Alış-Satış Ritual Standart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
2
Favori
6.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Ritual Standart Exalted Alım Sınırsız Fiyat için iletişime geçiniz.
    Discord: ImmortaLKinq#1984 Tel: 5443443548

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaybeOneDays -- 31 Ocak 2021; 3:0:54 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Saat 22.00'de 100exlik satış yaptım, aynı banka olduğu için 10 dakika sonra para havale edilmişti. Güvenilir satıcı.
  • Haftasonu standart+betrayel toplamda nerdeyse 1000exlik satış yaptım, sorunsuz halloldu.
  • 246 exalted orb da ben sattım. Herhangi bir sorun yaşamadık, 5 dakikada işlemi tamamladık. Tavsiye ederim.
  • Standart ve Betreyalde sorunsuz ex satışı olmuştur. Sıkıntısız alışveriş yaptık.
  • Güvenilir satıcı.
  • +ref güvenilir satıcı kendisine 118 ex sattım standartta 5dk içinde hallettik
  • Sıkıntısız ve Hızlı bir şekilde 45 adet exalted orb satısı gerçekleştirdim.Güvenilir Satıcı...
  • Güvenilir satıcı hızlı iletişim + hızlı alışveris .rahatlıkla guvenebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorunsuz toplamda 90 ex sattım,güvenebilirsiniz.
  • 630 exaltlık büyük bir alışveriş yaptık. Çok güvenilir bir arkadaş, kesinlikle kefil olunur.
  • Merhabalar,

Betrayal(SC) liginde 60-70 civarı ex var elimde, alım yapıyor musunuz?
  • Arkadaşla Mirror of Kalandra takası gerçekleştirdik. Hızlı ve güvenilir bir takas oldu.
  • Sorunsuz bir alışveriş daha yaptık. Teşekkürler yine.
  • Sorunsuz bir şekilde 100 exaltlık alışveriş yapılmıştır. Kendisine bir kez daha teşekkür ederim.
  • 20 exalted alım yaptım. Hızlı ve günevilir arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir alışveriş daha yaptık, 1 mirror ve 282 exalted orb sattım. Hiçbir sorun yaşamadık, tavsiye ederim.
  • Bir alışveriş daha yaptık, Synthesis liginde 250 ex sattım. Yine hiçbir sorun yaşamadık, tavsiye ederim.
  • synthesis te 240+ ex bulunmakta güncel fiyat alabilirmiyim?
  • adamın dibidir başka söze gerek yok. tüm stoğumu arkadaşa sattım,halada satıyorum.1k dan fazla orb alışverişi yaptık.Güvenilir diyorum.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.