Şimdi Ara

PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.042
Cevap
47
Favori
280.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WinteR

Büyük ihtimalle oynarım oyunu, güzele benziyor. Şu an beta-alpha oynanabilen bir sürümü varmı?

Şu an da oyun closed beta da. Bir hesap açtıktan sonra bir beta key i bulup aktif etmeniz gerekiyor hesabınızı. Cash shop için 100 puan verip bir de 1 beta key veren early access pack var 10 dolara oyunun satın alma bölümünde var. Ya da path of exile forumunda beta invite konusuna bakabilirsiniz orada da sık sık key veriyorlar. Onun dışında bazı hafta sonları oyun bütün herkes için açık oluyor o zamanlarda da girebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AccUssEdGR -- 21 Aralık 2012; 11:56:38 >
  • Teşekkürler hızlı cevap için, peki beta'da büyük bir eksiklik varmı?
  • Bir eksik olarak gerçekten göze çarpan bir şey yok. Hatta 1.5 yıldır closed beta da ve o zamanların videolarıyla şimdiyi karşılaştırırsan oyunun çok ileri bir gelişme kaydettiğini de görebilirsin . Belki açık arttırma (Auction house) olsa güzel olabilir gibi zira bazen eşya satmak zor oluyor

edit : Act 3 den yeni bir SS yayınlanmış Lunaris Temple adlı bir yerin içi olarak geçiyor. Ben bu savaşçıları daha önce gördüm sanki

PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AccUssEdGR -- 21 Aralık 2012; 12:17:59 >
  • Path of Exile ekleyin hocam tamamdır. Teşekkürler
  • Yeni mekanlar güzel olacak gibi (gerçi oyunun mekanları hep güzel zaten) Ben 3-4 aydır girmedim hiç, kendimi open betaya saklıyorum. Bu arada open betanın ilk haftalarında biraz bağlantı problemleri olabilir şimdiden hazırlıklı olun kendiniz alışıtırn derim ben :)

Açık arttırma evinin en ufak versiyonuna bile karşıyım ben, gerekirse Yeni Zellanda'ya kadar gider serverları yakarım onun yerine açık pazar tarzı bir harita kurulabilir. Bağıra bağıra satalım eşyalarımızı, kavga dövüş falan çıksın hatta!
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Yeni mekanlar güzel olacak gibi (gerçi oyunun mekanları hep güzel zaten) Ben 3-4 aydır girmedim hiç, kendimi open betaya saklıyorum. Bu arada open betanın ilk haftalarında biraz bağlantı problemleri olabilir şimdiden hazırlıklı olun kendiniz alışıtırn derim ben :)

Açık arttırma evinin en ufak versiyonuna bile karşıyım ben, gerekirse Yeni Zellanda'ya kadar gider serverları yakarım onun yerine açık pazar tarzı bir harita kurulabilir. Bağıra bağıra satalım eşyalarımızı, kavga dövüş falan çıksın hatta!

Öylesini daha çok tercih ederim ben. Böyle boy boy pazarlar olucak bakıp çıkıcan bakıp çıkıcan falan, keşke öyle yapsalar çok zevkli öylesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Path Of Exile

quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Yeni mekanlar güzel olacak gibi (gerçi oyunun mekanları hep güzel zaten) Ben 3-4 aydır girmedim hiç, kendimi open betaya saklıyorum. Bu arada open betanın ilk haftalarında biraz bağlantı problemleri olabilir şimdiden hazırlıklı olun kendiniz alışıtırn derim ben :)

Öylesini daha çok tercih ederim ben. Böyle boy boy pazarlar olucak bakıp çıkıcan bakıp çıkıcan falan, keşke öyle yapsalar çok zevkli öylesi

değilmi işin zevki orda, sıkıldıkca git bakın gez, o sıra çayını kahveni iç
    bu arada oyunun şu müziğini telefonumun zil sesi yaptım çok güzel bir müzik;
    http://www.youtube.com/watch?v=0vNgo3NlHPM
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Pulse_

bu zili duyabilcek misin sorun orda
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoBaFeTT

quote:

Orijinalden alıntı: _Pulse_

bu zili duyabilcek misin sorun orda

duyuyorum
  • SELAM ara sıra giriyorum oyuna tamamen açılsın o zaman tam gaz
    karakterlere bakıyorum bir ondan bir bundan :D
  • 2012 nin en iyi bağımsız oyun katagorisinde Path Of Exile 1.oldu arkadaşlar.

http://www.indiedb.com/features/ioty-players-choice-upcoming-2012

Ayrıca yeni yayınlanan bir videoyla kapalı mekanlara girmeden önce dışının gözükeceğini söylüyor galiba. Girdikten sonra ki görüntüleri falan gösteriyor bir de.

Çarşamba günü yeni patch gelicekmiş. Anladığım kadarıyla serverların bakımları stabilleştirilmesi oyun kapanmaları ve benzeri sorunlar üzerinde yoğunlaşılmış bir patch olacakmış.
    Geri eşzamanlama gerçekten sinir bozucu bir şey umarım kısa zamanda düzelir.

Ayrıca act 3 den başka SS ler:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AccUssEdGR -- 24 Aralık 2012; 12:22:28 >
  • üyeliğim var ama oynayamıyorum ben oyunu nasıl oynayabilirim acaba.Key gelmedi bana bir türlü yardımcı olabilicek varsa oynarım bende.Geçmişim iyidir.Diablo I-II-III
    oynadım uzunca bir süre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _K_A_İ_N_

üyeliğim var ama oynayamıyorum ben oyunu nasıl oynayabilirim acaba.Key gelmedi bana bir türlü yardımcı olabilicek varsa oynarım bende.Geçmişim iyidir.Diablo I-II-III
    oynadım uzunca bir süre.

quote:

quote:

Şu an da oyun closed beta da. Bir hesap açtıktan sonra bir beta key i bulup aktif etmeniz gerekiyor hesabınızı. Cash shop için 100 puan verip bir de 1 beta key veren early access pack var 10 dolara, oyunun satın alma bölümünde var. Ya da path of exile forumunda beta invite konusuna bakabilirsiniz orada da sık sık key veriyorlar. Onun dışında bazı hafta sonları oyun bütün herkes için açık oluyor o zamanlarda da girebilirsiniz

Bunların dışında her 5 dakikada bir 1 kişiye beta key veriyor oyun ama şans epey düşük çünkü kayıtlı çok kişi var.
  • quote:

quote:

üyeliğim var ama oynayamıyorum ben oyunu nasıl oynayabilirim acaba.Key gelmedi bana bir türlü yardımcı olabilicek varsa oynarım bende.Geçmişim iyidir.Diablo I-II-III
    oynadım uzunca bir süre.

quote:

quote:

Şu an da oyun closed beta da. Bir hesap açtıktan sonra bir beta key i bulup aktif etmeniz gerekiyor hesabınızı. Cash shop için 100 puan verip bir de 1 beta key veren early access pack var 10 dolara, oyunun satın alma bölümünde var. Ya da path of exile forumunda beta invite konusuna bakabilirsiniz orada da sık sık key veriyorlar. Onun dışında bazı hafta sonları oyun bütün herkes için açık oluyor o zamanlarda da girebilirsiniz

Bunların dışında her 5 dakikada bir 1 kişiye beta key veriyor oyun ama şans epey düşük çünkü kayıtlı çok kişi var.

tmm saol.
  • quote:

quote:

oynadım uzunca bir süre.

quote:

quote:

hocam bana mesaj gelmiş download now diyor yani oldu mu şimdi oynayabilir miyim.Eğer oynarsam beni de eklersen sevinirim.
  • quote:

hocam bana mesaj gelmiş download now diyor yani oldu mu şimdi oynayabilir miyim.Eğer oynarsam beni de eklersen sevinirim.

Download now gelmişse evet oynayabilirsiniz demektir. Ekliyorum iyi eğlenceler oyunda ekleyebilirsiniz SkalpelloTR
  • quote:

quote:

Download now gelmişse evet oynayabilirsiniz demektir. Ekliyorum iyi eğlenceler oyunda ekleyebilirsiniz SkalpelloTR

tmm teşekkürler.Bazı sorular soracamda

1. Teamspeak kurulacak mı yani parti gibi bir sistem var mı oyunda

2. Siz oynamış görmüşsünüz karakter olarak shadow severim acaba diablo 2 deki gibi bir shadow mu yani hızlı yanına kendinden bir tane daha kopyalayan shadow çıkıyor mu(kendisinden bile güçlüydü çünkü) ya da en iyi karakter hangisidir.

3.1 karakterle oyun bitirme ne kadar sürüyor.Çünkü hepsini deneme şansım olmayabilir 1 ayda.

şimdilik bu kadar teşekkürler.
  • En güçlü diyebileceğimiz bir karakter yok aslında. Her karakter aynı pasif ve aktif yetenekleri kullanabiliyor, sadece bazı pasiflere bazı karakterler diğerlerine göre daha "yakın" olduğu için daha hızlı kazanabiliyor o yetenekleri karakteri, karakterleri illa kalıbına göre kullanmak zorunda değilsin anlayacağın.
    Shadow teoride D2 Assassin ile aynı çizgide, başlarda fist weapon diye tabir edilen muşta, pençe gibi silahları iyi kullanabiliyor ya da hançerler üzerine de gidebiliyorsunuz isterseniz. Başlarda gelen yetenekleri daha çok silah hasarı, vur&kaç (kısa süreliğine görünmez yapan bir skill var) ve tuzak üzerine kurulu. Skill gemleri de istediğmiz gibi modifiye edebildiğimiz için tuzaklar/totemler güzelleşiyor ilerledikçe.
    Assassin tarzı bir kopya yaratamıyor, isterseniz zombi,iskelet, hayalet tarzı summonlar var ama onlar daha çok İnt. ağırlıklı oluyor.

Tabi ben Shadow oynayalı 3 ay oldu neredeyse :) Belki biraz değişmiş olabilir.

Uzunluk seçtiğiniz yeneklere ve oynama şeklinize göre değişir, karakter başına 12-20 saat diyeyim ben . Şu an kapalı betada 2 act var sadece ve 2. yi bitirdikten sonra oyun zorlaşarak baştan başlıyor (diablo gibin ) Bitme gibi bir olayı yok aslında oyunun, oyun sonu yüksek seviyelerde "harita odası" nı kullanarak değişik haritalarda eşya düşürmeye çalışabilirsiniz.
  • quote:

quote:

quote:

2. Siz oynamış görmüşsünüz karakter olarak shadow severim acaba diablo 2 deki gibi bir shadow mu yani hızlı yanına kendinden bir tane daha kopyalayan shadow çıkıyor mu(kendisinden bile güçlüydü çünkü) ya da en iyi karakter hangisidir.

3.1 karakterle oyun bitirme ne kadar sürüyor.Çünkü hepsini deneme şansım olmayabilir 1 ayda.

1) Çok mükemmel bir party sistemi var oyunda, İlk mesajımda ki Party nin önemine bakabilirsiniz.

2) Kopya çıkarma olayı oyunda yok, buna en yakın söyleyebileceğim totem çıkarma var. Örneğin sizin kullandığınız bir yeteneği totem support gemi ile birleştirirseniz o totemi yere diktiğinizde sizin vurduğunuz gibi vurmaya başlıyor. Nasıl diyeyim oyunda karakter veya class yok desem yeridir. Oyunda sadece yapılar yani build ler var. Şunları şunları kullanıyım elimde şu olsun şunları açıyım diyorsun bir bakıyorsun yeni bir build oluşmuş.

Shadow çok çok hızlı bir karakter olabiliyor, Pasif yetenek ağacı koydum ilk mesaja hatta bir de program var. Orada attack speed diye aratırsanız Bütün pasif yetenek ağacında ki hız veren pasifleri görebilirsiniz. En hızlılar hangileri derseniz Shadow,Ranger,Witch,Duelist derim. Ama taktıkları silahlara verdikleri yeteneklere göre aralarında ki sıralama hep değişir.

Tabi klasik buildler var. Örneğin shadow un dagger veya claw denen pençeler kullanması gibi. Ama dediğim gibi ben ok kullanan savaşçılar gördüm büyü yapan okçular gördüm, bir sürü farklı build gördüm. Doğal olarakta sizin en iyi karakter hangisidir sorunuz cevapsız kalacaktır

Karar vermek ve yardım almak için oyunun forumunda Classes bölümü var oraya bakabilirsiniz.

3) Ben bir karakterle 2 saatte 20 lv olabiliyorum ortalama olarak da 3 saate ilk zorluk seviyesini bitiririm. Yani 4-5 saatte ilk zorluk seviyesini bitirebilirsin. Ama oyunun tamamının bitmesi 25 - 30 saati bulabilir tahminimce. Denemek istediğiniz karakterleri 20-30 seviye de bırakırsanız iyi bir deneyim elde etmezsiniz çünkü çoğu yapı kendini 50 lerden sonra göstermeye başlıyor, yani 30 lv de bu güçsüz diye bıraktığınız karaktere bir bakıyorsunuz 60 lv de dağları deliyor.

Başka sorun varsa da alabilirim tabi
  • quote:

quote:

quote:

quote:

1) Çok mükemmel bir party sistemi var oyunda, İlk mesajımda ki Party nin önemine bakabilirsiniz.

2) Kopya çıkarma olayı oyunda yok, buna en yakın söyleyebileceğim totem çıkarma var. Örneğin sizin kullandığınız bir yeteneği totem support gemi ile birleştirirseniz o totemi yere diktiğinizde sizin vurduğunuz gibi vurmaya başlıyor. Nasıl diyeyim oyunda karakter veya class yok desem yeridir. Oyunda sadece yapılar yani build ler var. Şunları şunları kullanıyım elimde şu olsun şunları açıyım diyorsun bir bakıyorsun yeni bir build oluşmuş.

Shadow çok çok hızlı bir karakter olabiliyor, Pasif yetenek ağacı koydum ilk mesaja hatta bir de program var. Orada attack speed diye aratırsanız Bütün pasif yetenek ağacında ki hız veren pasifleri görebilirsiniz. En hızlılar hangileri derseniz Shadow,Ranger,Witch,Duelist derim. Ama taktıkları silahlara verdikleri yeteneklere göre aralarında ki sıralama hep değişir.

Tabi klasik buildler var. Örneğin shadow un dagger veya claw denen pençeler kullanması gibi. Ama dediğim gibi ben ok kullanan savaşçılar gördüm büyü yapan okçular gördüm, bir sürü farklı build gördüm. Doğal olarakta sizin en iyi karakter hangisidir sorunuz cevapsız kalacaktır

Karar vermek ve yardım almak için oyunun forumunda Classes bölümü var oraya bakabilirsiniz.

3) Ben bir karakterle 2 saatte 20 lv olabiliyorum ortalama olarak da 3 saate ilk zorluk seviyesini bitiririm. Yani 4-5 saatte ilk zorluk seviyesini bitirebilirsin. Ama oyunun tamamının bitmesi 25 - 30 saati bulabilir tahminimce. Denemek istediğiniz karakterleri 20-30 seviye de bırakırsanız iyi bir deneyim elde etmezsiniz çünkü çoğu yapı kendini 50 lerden sonra göstermeye başlıyor, yani 30 lv de bu güçsüz diye bıraktığınız karaktere bir bakıyorsunuz 60 lv de dağları deliyor.

Başka sorun varsa da alabilirim tabi

tmm teşekkürler yardım ettiniz yine de Benim için hız önemli olduğu için dedim.O shadow çıksaydı güzel olurdu da neyse. artık bütün karakterleri tanımaya çalışacam.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.