Şimdi Ara

PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU) (232. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.042
Cevap
47
Favori
280.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rhego

Bugün gemlerin değişimleride açıklandı. Lig starter olarak slave driver necromancer düşünüyordum ama şimdiki haliyle çok cacık duruyor.

Ucuz 1-2 ex le güzel işler yapabilecek potansiyeli olan lig başlangıç buildi önerebilirmisiniz arkadaşlar son gelen notlara göre???
    Görünüşe göre skeletonlara dokunmadılar.

Skeletonlar, zombiler/spectreler gibi hızlı temizleyemez ama Boss damageları zombilerden daha iyidir. Lig zaten boss kesme ligi. Expansion desen 5 tane yeni end game boss var.

Boss istediği kadar güçlü olsun. Vaal Summon skeleton ile 10 saniyede erimeyecek bir map bossu düşünemiyorum ben. (end game boss harici)

Boss damage her zamankinden daha önemli hale geldi. Ben o yüzden skeleton necro başlayacağım. 1-2 exi geçtim 50-100c ye bütün contenti yaparsın skeleton necro ile.

Skeleton necro ile para kasıp sonradan spectre'ye de çevirebilirsin buildi. En fazla 30-40 regret tutar.

21 spectre gem + 1 minion skill convoking wand + 2 minion level necro ascendancy + 1 level spectre veren rare boots ile spectreler level 25 oluyor. Eski sayısına ulaşıyor.

Gem 1-2ex
    Wand 1ex
    Rare boots 50-100c (hatta kendin craftlamanı öneririm. Bound fossil ucuz olur bu ligde) ye neredeyse 3.8 deki spectre necro gücüne ulaşabiliyorsun. Spectre necronun ealry si zorlaştı yoksa late de yine güçlüler.

Hatta yeni awakened gemlere erişim çok pahalı olmaz ise 3.8 deki spectre necroyu geçebilir bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mechatengu -- 12 Aralık 2019; 14:27:17 >
  • mechatengu kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam global forumdaki vaal skeleton buildlere bir göz atayım söylediklerin mantıklı. Bow ligi olduğundan itemleri pahalı olacaktır bunun yerine söylediğin gibi kondisyonu düşük map temizleyecek bir build ile başlamak iyi olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhego

eyvallah hocam global forumdaki vaal skeleton buildlere bir göz atayım söylediklerin mantıklı. Bow ligi olduğundan itemleri pahalı olacaktır bunun yerine söylediğin gibi kondisyonu düşük map temizleyecek bir build ile başlamak iyi olacaktır.
    Skeleton için şu builde bakmanı öneririm : http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2108003

Rare Amulet te de +1 skele olabiliyor
    Alberons Warpath uniq botta da +1 skele var.
  • Rhego kullanıcısına yanıt
    Toxic Rain Pathfinder
    Freezing Pulse/Divine Ire Totem Hierophant
    Bane-ED Occultist
    Soulrend Trickster
    Vortex-Snap Occultist
    Toxic Rain/Icicle/Pyro/GC Mine Saboteur
    Skeleton Necromancer
    Selfcast Arc Elementalist

...ve bilimum niceleri diye uzar gider liste. ben mazoşist olduğumdan facebreaker cyclone glad ile başlıyorum. benimkisi apayrı bir kafa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathspell Omega -- 13 Aralık 2019; 10:13:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galiba bende bu sezon skeleton necro yapacağım. Ordan da duruma göre eski buildimi dener ikisi arasında hangisi kafama keyfime yatarsa ona dönerim.
    Umarım blight sezonunda olduğu gibi kalandra kartı gibi kartları ve diğer dropları düşürme konusunda şansım yaver gider.
  • Son 2 sezondur necro oynuyorum, bu sezon oynamak istemiyorum ama zorluyorlar.
    PoE de yay ile oynamayı sevemedim hiç nedense, melee iyice gereksiz kasış oldu. Ya gene summoner gideceğim, ya totem ya da caster. ED/contegion a mı dönsem ki aceba.

Bilemedim.
  • Ekşide biri arc buff aldı diyordu. Patch notlarına bakmadım. Arc oynamayı özledim bakalım. Biraz maliyetli ama değiyor yine de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathspell Omega

Toxic Rain Pathfinder
    Freezing Pulse/Divine Ire Totem Hierophant
    Bane-ED Occultist
    Soulrend Trickster
    Vortex-Snap Occultist
    Toxic Rain/Icicle/Pyro/GC Mine Saboteur
    Skeleton Necromancer
    Selfcast Arc Elementalist

...ve bilimum niceleri diye uzar gider liste. ben mazoşist olduğumdan facebreaker cyclone glad ile başlıyorum. benimkisi apayrı bir kafa.
    Hocam bunlardan soulrend trickster builde hakimim. Eskisi kadar iyi değil t14-t15 farm yapmak için biraz para harcamanız gerekli. Miner trap totem buildleri sevmiyorum oynarken bana çok sıkıcı geliyorlar

Diğerlerine lafım yok oynamadım. Ama SR trick lige başlamayı düşünen varsa paraya ihtiyacı olacaktır onu bilsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Son 2 sezondur necro oynuyorum, bu sezon oynamak istemiyorum ama zorluyorlar.
    PoE de yay ile oynamayı sevemedim hiç nedense, melee iyice gereksiz kasış oldu. Ya gene summoner gideceğim, ya totem ya da caster. ED/contegion a mı dönsem ki aceba.

Bilemedim.
    ED/Contagion güzel starter ama multimod nerflendiği için end game de eskisi kadar güçlü olmayacak.
  • bu sezon kafama göre necro summ kasıyorum
  • arc miner saboteur başladım terminatör gibi önüme çıkan herşey yok oluyor :)

• Bu sezon kesinlikle leş. Cassianın yokluğunu arıyorum. Görünce sanki kız arkadaşıma koşar gibi koşuyorum yanına

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arc trapper oynuyorum, 9 ex kadar param var ama huzur yok. Item'larım biraz dandik. Mine'a mı geçsem diyorum, dünyanın en aptal item'larından biri ikinci level'da düşünce trap gittim, pişmanım.

Ama patlatma derdi olmamak, tuzakları fırlatıp devam etmek de eğlenceli ha
  • Bu oyunda kernel 41 hatası alıyorum. Sinirden oyunu sildim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İnat ettim yine spectre gidiyorum. Gem levelini düşürmek cidden çok sıkıntıya sokmuş buildi. 20 level full gemin olacak +2 minion ascendden alacaksın +1 bottan ve +1'er convoking wandlardan gelecek ki sadece 3 spectre gemden bir pasif ağacından bir de chestten çıkarıp 5 yapacaksın. Bargain'i %30 life reduced'dan dolayı saymıyorum.
    Spectreleri bargain ve chestsiz 4lemek cidden çok uğraştırıcı ve duruma görede pahalı yapmış.Umarım wandların fiyatları uçup gitmez.
    Birde yetmemiş gibi multicraftı nerflemişler.
  • Mathil dün gece end game de çok dandik diye explosive arrowu bırakmış. dicektim yeğen ne eziyet ediyon aç bi shadow ver eline tremor rod vur geç arc'la
  • Atom mühendisliğine de profesörlüğe de, trap build'e de lanet olsun. Gıy gıy gıy trap atacağıma seri şekilde mine yollarım, daha yere düşmeden patlatırım mantığı ile birikmişi regret'e harcadım (Gerçi 15 taneyle trap build'i mine build'e çevirdim), pişman değilim.

Arada o kadar fark var ki. Trap mrap oynamayın arkadaşlar. Kaldı ki bende trap için şahane bir wand ile hem trap hem mine için şahane olan başka bir wand vardı.

Kan ve göz yaşı içeren bir yazının daha sonuna geldik.
  • Oyunun end game tarafı aşırı over power geldi bana t15 bossları kan alıyor değim yerindeyse ve üstüne üstlük map drop rate o kadar düşük ki artık çizmeyi aştı ve lanet olsun deyip 2. charı levellemeye an itibari ile başladım. 2 tane red map yapıyorum scrab kullandığım halde salak alakasız beyaz mapler düşüyor buna hortum bağlasan para dayanmaz.

Yeni atlas yine bug lu ggg nin buna hemen düzenleme yapması lazım.
  • Trickster cold snap+vortex e karar kıldım, çok da mutlu oldum. Şu an eşyalar rezalet ve 2 büyüde 4 linkte sadece ama eritiyor herkesi, sadece en güçlü veya en oynak Metamorph bossları 5-6 saniye dayanabiliyor. Düzgün itemler ile çok iyi yerlere gider bu build.
  • Oyunda anlamsız bir zorluk var. Atlas’a ulaşamadım ama metamorph boss içimden geçiyor çok saçma zorluk seviyesi var. En son sentezide rare canavarlar bu kadar güçlüydü ve sağlam hasar veriyorlardı.

• 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.