Şimdi Ara

PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU) (224. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.042
Cevap
47
Favori
280.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler xboxda tr ye ozel fiyatlandirma vardi pc de dolar uzerinden direk aliyor musunuz points veya paket?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PC'de point almak için Steam daha mantıklı. TL üzerinden alabiliyoruz ve daha ucuza geliyor. Doğrudan USD üzerinden almayı pek tavsiye etmem.
  • Fabrice kullanıcısına yanıt
    Usta ne kadar ki 60 veya 30 dolarlik paketler steamde? Veya 50 points ne kadar ben farketmemisim steame ozel fiyatlandirmayi?

• 30 USD'lik pack için Steam'e 134.66 TL ödüyoruz şu anda.
  • Fabrice kullanıcısına yanıt
    Direk 50 point ne kadar usta? 30 luk paketler iyi ama guzel paket yok su an.

• 22 küsür liraya aldım dün akşam.
  • @Deathspell Omega, hocam geçen gün arkadaşlarla halletik sayesinizde bedava bir challenge yaptık. Bestiary'den beri oynuyorum en yüksek challenge sayım 19 (incursion) 3 arkadaş toplandık 36 kasmaya çalışıyoruz şuanda. 23 oldu şuanda birkaç bedava var birkaçını uğraşmak gerekiyor. Kanat da güzel değil ama exclusive sonuçta insan kasmak istiyor bakalım yapacağız herhalde bu azimle. Siz Steam'e falan girerseniz alıntılarsınız yada oyuna girince direkt yazarsınız geri veririm jewel'ları.
  • DeathAnqeLs kullanıcısına yanıt
    Usta şu an erişimim yok da steame . Steam oyun ici alisveris fiyatlarimi bunlar yoksa farkli sitelerden mi aliyorsunuz?

• Steame bağlı olduğu için hesabım, oyun içinden satın almak istediğimde steame yönlendiriyor beni ve söylediğim fiyatı istiyor :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bende xboxda stashler mtxler vardi birleştiremiyomuyuz steamle hala :)

Bu arada sisteminiz ne ben 2600 ve rx 580 li sistem almayi dusunuyorum yeterli olur sanirim sabit 60a.

• Bu ligin challengeları diğer liglere nazaran çok daha kolay sayılır. Birkaç gün kafa patlatsanız rahat 36 yaparsınız. Sadece belli başlı challengelar (unique box açma gibi, ki 36 yapmak için bunu es geçebilirsiniz.) için biraz para dökmeniz gerekiyor, onun dışında zor olanı yok gibi. Geçen liglerde kusana kadar oynadığımızdan dolayı bu lig oyundan aşırı sıkıldım. 36 challenge'ı 40'a çekebilirdim fakat hiç uğraşmak istemiyorum. Büyük ihtimal de uğraşmam.

Online gördüğümde Steam'den yazarım size jewellar için. Normalde kalsın derdim de birkaç arkadaşa daha challenge yaptıracağımdan dolayı almam lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathspell Omega -- 23 Temmuz 2019; 19:34:38 >
  • Yeter herhalde :) Benim sistemim 2013 mezunu 4790 + gtx 780 ve çift monitör kullanırken 1440p de 80-90 tek monitör kullanılırken 1440p de 190 civarı fps veriyor(v-sync kapalı).
  • Arkadaşlar 3.7 Deadeye ice-tornado v.s bir build önerebilir misiniz? Bayadır girmiyordum sıfırlanmış.
  • FunSociety kullanıcısına yanıt
    Youtube da poe builds yazinca build oneren bi kanal var ben ondan kullaniyorum genelde

• Arkadaslar bi yardim edebilir misiniz path of exile dosyasi belgelerimde yok loot filter ekleyemiyorum o yuzden
  • Dr.Ryzz kullanıcısına yanıt
    benim belgelerim klasorunde path of exile yok hocam nasil halledebiliriz loot filter kuramiyorum
  • Arkadaşlar elimde exalted orb stoğu mevcut. Bunu nasıl paraya çevirebilirim ? Bildiğiniz güvenilir Türk ya da yabancı siteler var mı ? Herkese teşekkürler.
  • Bu oyun diablo çakması ve çok sıkıcı olmaya başlamıştı. Asassin olup Tuş spamlayarak bıçak fırlatıp durarak kimse yanına yaklaşamıyo her düşmanı yenersin oyun çekişme sunmuyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1shot1kill 1 kullanıcısına yanıt
    Oyunun amacı PvP'den çok PvE. Önce bu kısmı kavramak gerek. Sıkıcılıktan çok anlama kapasitesine bakar bu oyun.
  • 
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.