Şimdi Ara

PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU) (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.042
Cevap
47
Favori
280.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam sizin son halini görebilirmiyiz profili paylasabilirmisiniz ? Bende 1 hand builde dönmek istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rhego -- 21 Haziran 2019; 11:2:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunu oynuyorum güzel hoşta öğrenmesi gereken çok şey var yahu :D Özellikle itemler ve craft konusunda
  • Rhego kullanıcısına yanıt
    Bende çene 1,500 aksiyon sıfır. Zaten günde 1-2 saat oynayabiliyorum, daha uğraşmaya vakit bulamadım.

Edit: Eve gidince planladığım karakteri PoB'den paylaşırım.

Edit 2: İptidai bir yöntem olacak ama level 94 passive planımın paint versiyonu şöyle olacak. Tam bir optimizasyon yok, bir şeyler değişir mutlaka ama ana hatlarıyla bu olur.

PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fabrice -- 21 Haziran 2019; 15:39:45 >

• Cyclone için şöyle bir chest almak lazım. Level 1 maim Cyclone'u pseudo 7L yapıyor . -15 mana cost da Dread Banner + Pride + Blood & Sand, Flesh & Stone ne kadar aura varsa açmamıza imkan sağlıyor. Flat Life + % Life da işin içine girince Belly kadar HP üstüne bir dünya DPS geliyor.

• Fabrice kullanıcısına yanıt
    Bu zırhlar çok güzel. Ama bu şekilde modlara sahip düzgün bir zırh gereksiz pahalı oluyor. Kendim craft edeyim diyorsan ve ortaya iyi bir şey çıksın diyorsan ilv 86 elder astral plateler çok pahalı. Daha uygun bir şey craft edeyim dediğin zaman da elde pristine ve serrated fosil stoğu lazım. Ayrıca resonator stoğu da lazım. Çünkü parasını verip alırım desen bile kimse cevap vermiyor. Geçen gün yarım saat serrated fosil alamadım. 10 chaostan başladım en son 26 chaoslara gelmiştim kaç kişiye pm attım ben bile bilmiyorum. Kimse cevap bile yazmadı. Acaip kanser oldum. Bu zırh craft işi ve üzerine melee karakterlerin lejyon kesme hızı gözüme yavaş geldiği için de melee karakterden vazgeçtim.
  • Zizaran şuan Blade Vortex oynuyor. Baya güçlü, acayip temizliyo mapleri
  • Arkadaşlar bende Ziz Essence Drain 3.7 build gidiyorum 50 seviye oldum partilerle Act 10'a kadar geldim ve takıldım seviye atlayamıyorum. 1 exalted orb düşürdüm ve 125 chaosa çevirdim karakteri biraz toparlamak istiyorum levelling için yardımcı olabilecek varsa sevinirim. Gem linkleri ve item soketlerini de ayarlayamadım buildde bahsedilen itemlere nasıl ulaşırım hiç bir fikrim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Virüsü

Arkadaşlar bende Ziz Essence Drain 3.7 build gidiyorum 50 seviye oldum partilerle Act 10'a kadar geldim ve takıldım seviye atlayamıyorum. 1 exalted orb düşürdüm ve 125 chaosa çevirdim karakteri biraz toparlamak istiyorum levelling için yardımcı olabilecek varsa sevinirim. Gem linkleri ve item soketlerini de ayarlayamadım buildde bahsedilen itemlere nasıl ulaşırım hiç bir fikrim yok.
    Keşke banada düşse
  • Bilgisayar Virüsü kullanıcısına yanıt
    Level atlama sırasında çok fazla bir şeye gerek olmuyor genelde ama nasıl bir eksiklik var, söylerseniz bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Keşke banada düşse

Alıntıları Göster
    Daha iyieri düşer umarım. ^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Virüsü

Arkadaşlar bende Ziz Essence Drain 3.7 build gidiyorum 50 seviye oldum partilerle Act 10'a kadar geldim ve takıldım seviye atlayamıyorum. 1 exalted orb düşürdüm ve 125 chaosa çevirdim karakteri biraz toparlamak istiyorum levelling için yardımcı olabilecek varsa sevinirim. Gem linkleri ve item soketlerini de ayarlayamadım buildde bahsedilen itemlere nasıl ulaşırım hiç bir fikrim yok.
    Hocam oyunda yeniysen partilerle görevleri yapmanı önermem. Partilerde genelde mobları kesmeden direk queste gidiyorlar. Poe de questeler exp vermiyor. Görevleri yaparken girdiğin haritayı temizleyerek yapmanı öneririm. Biraz yavaş olur fakat act10 bittiğinde 70 lvl olursun.
  • Fossil farmlamak iyi para kastırıyor sanırım. Ziggyd nin craft videosu izledim fossillere baya para harcadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Fossil farmlamak iyi para kastırıyor sanırım. Ziggyd nin craft videosu izledim fossillere baya para harcadı
    Aynen delve de fossil farmında gayet iyi para var.
  • Güncel ve detaylı anlatımı olan Soulrend Trickster build tavsiyesi olan var mı?

Ucuz bir build ile 90 lvl oldum detaylı ve iyi bir build ile devam etmek istiyorum ama ne yapsam karar veremedim.
  • Ben bu işi anlamadım arkadaş ya Zizaranı izliyorum adamlar rare itemleri çatır çatır satıyor 5 ex mi dersin 7-8 ex mi dersin

Birde dün akşam izlediğim streamde craft için ödeme yapıyorlardı materyalleri verip ve ücretini verip craft yaptırıyorlardı. Normal benchten yapılan craft %100 değil mi? Kendileri niye yapmıyorlardı onu anlamadım.
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    tam bilmiyorum ama recipe leri almamış olabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bureact

tam bilmiyorum ama recipe leri almamış olabilirler.
    benimde aklıma o geldi de oynadığın süre boyunca illaki recipeleri alıyorsun
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Zizaran gibi yayıncılar 7 24 oyundalar. Haliyle sendikalardan gelen veiled mod bütün craftları da açmış olmaları yüksek ihtimal. Normal bir oyuncu atıyorum günde 2-3 saat oynuyorsa bütün craftları bulamama ihtimali var. E hal böyleyken parasını verip yayıncılara craft yaptırmak mantıklı. Hem işini görüyorsun hem de adam güvenilir olduğu için kafan rahat. Zaten genelde multi modlu itemler için yayıncılar tercih ediliyor. Adamın parası var ama modları bulamamış. Silaha vs acil ihtiyacı var kullanması için. E hal böyleyken veriyor adama 3 4 ex bir şey istediği modları max tier ekletiyor. Kendi bulmaya kalsa mapte jun gelecekte o mod gelecekte o modun son seviyesini getirecekte vs uzun iş. Bu yüzden lig başı bütün craftları erkenden bulan bir oyuncu oyuna 1-0 önde başlıyor. Özellikle oyunun forumunda vs konu açarsa. Hiç para harcamadan insanlara craft yapıyorsun. Craft başına da para kazanıyorsun. Bir bu iş bir de boss service yapan adamlar köşeyi dönüyor. Boss service işini iyi yapan özellikle delve bosslarını kolayca kesen adamlar eğer sürekli onlinelarsa her lig en az 2-3 mirror kasıyor. Birde currency al sat yapan elemanlar var. Herkesin oyun zevki ayrıdır bir şey diyemem ama bu şekilde para kasınca insanlar oyundan ne zevk alıyor gerçekten bilmiyorum.

• İlk defa 6 link yaptım, 10-15 denemede oldu, 2 EX dedim ama sizce ederiz nedir bunun?

• arkadaşlar itemin üstüne gelip " Alt " tuşuna basınca max alabileceği değerleri gösteriyordu sanırım ama bende olmuyor bu. Herhangi bir ayarı mı var acaba?
  • 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.