Şimdi Ara

PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU) (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.042
Cevap
47
Favori
280.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    "O zaman trap build yapın " gibi seviyesiz bir espri yapmayacağım tabi ki. Yeni ligin trailerını şöyle kenara bir yere bırakayım.

Yeni ligde neler olacağına dair daha detaylı açıklamalar isteyen arkadaşlar için şöyle alta reddit konusunu bırakayım.

https://www.reddit.com/r/pathofexile/comments/asfvb7/patch_36_synthesis_league_compiled_information/

Zana kardeşimizin yeni halinin fotoğrafını da şöyle bırakayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathspell Omega -- 3 Mart 2019; 19:31:41 >

• Deathspell Omega kullanıcısına yanıt
    Triss Merigold'u yaşlandırmışlar resmen. Olsun hala çekici ama.
  • Oyuna delve liginde başladım lig bitmeden bırakmıştım, şimdi tekrar standart ligde devam ediyorum, stash tab'lerde Removed yazıyordu onları düzelttim ama yeni düşen haritaları Map Stash Tab'a atamıyorum, neden böyle oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GunsNBeer -- 1 Mart 2019; 23:40:2 >
  • GunsNBeer kullanıcısına yanıt
    Stash tab kategorisini war of the atlas mıydı ne onu değiştirip betrayal yapılması gerekiyor ancak içinde map olduğu için değişmiyor. Bakalım GGG bunu düzeltecek mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

Stash tab kategorisini war of the atlas mıydı ne onu değiştirip betrayal yapılması gerekiyor ancak içinde map olduğu için değişmiyor. Bakalım GGG bunu düzeltecek mi?
    Betrayal ligi zaten bitmek üzere olduğu için Standart ligden devam ediyorum, eski haritaları koydum ama yeni düşen haritaları stash'e atamıyorum.
  • Bu Zana'nın yeni hali benim bir arkadaşın eski kız arkaşına neredeyse tıpatıp benziyor. Fotoğrafı ona da yolladım, sabahtan beri geyiğini çeviriyoruz. Modeldeki NPC'nin sürdüğü göz kalemi bile kızın çektiği kalemle aynı. Kız selfie çekip koysa ancak bu modeldeki kadar olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathspell Omega -- 2 Mart 2019; 11:2:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Demek istediğimi net anlatamadım galiba. Ligden bahsetmedim. Map Stash'de kategoriler var. War of the Atlas en sonuncusuydu sonra Betrayal eklendi bu yüzden yeni map'leri ekleyemiyorsunuz. Map Stash'deki Betrayal kısmı açık olmalı sizdeki ise War of the Atlas.
    https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2257755 Burada da yazmışlar 3.4 ligindeki map'ler ve 3.5 ligindeki map'ler farklı bu yüzden eklenmiyor. Bu arada War for the Atlas'mış.
  • quote:

Demek istediğimi net anlatamadım galiba. Ligden bahsetmedim. Map Stash'de kategoriler var. War of the Atlas en sonuncusuydu sonra Betrayal eklendi bu yüzden yeni map'leri ekleyemiyorsunuz. Map Stash'deki Betrayal kısmı açık olmalı sizdeki ise War of the Atlas.
    https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2257755 Burada da yazmışlar 3.4 ligindeki map'ler ve 3.5 ligindeki map'ler farklı bu yüzden eklenmiyor. Bu arada War for the Atlas'mış.
    Cevap için teşekkür ederim, gönderdiğiniz konu 3 ay önce açılmış ve hala bir değişiklik yok sanırım, bu konuda bir düzeltme yapacaklar mı?

• Tahminim lig bitiminde yaparlar diye düşünüyorum. Yapmazlarsa sıkıntj olacak gibi.

• Oyuna yeni başladım Frankurt sunucusunda witch olarak başladım herhangi bir tavsiyeniz var mı yeni lige kadar öğrenmek istiyorum ve guild varsa beraber takılabileceğimiz katılmak isterm.
  • MovieClipS kullanıcısına yanıt
    Öncelikle oyunda seçtiğiniz serverın ping dışında oyuna herhangi bir etkisi yok. Frankfurt seçen adam da, Amsterdam seçen adam da, Amerika seçen adam da, ne bileyim Rusya seçen adam da birbirini görebiliyor. Sadece ortak bir party varsa mapin hostu kimse onun serverına geçiyor herkes. Atıyorum Amerika serverından bağlanmış bir arkadaşınız var. Party kurup map açarsa siz de otomatik olarak Amerika serverına geçiyorsunuz. 70ms değil de 200 küsür ms'de oynuyorsunuz.

Path of Exile öyle birkaç haftada öğrenilebilecek tarzda bir oyun değil, hatta mümkün değil. Oynadıkça, saatlerinizi harcadıkça bir şeyleri öğreniyorsunuz. Tavsiyem düzenli olarak oynayın. Mümkünse birden fazla karakter oynayın ki hangi item kimlerde iş yapar kıyıdan köşeden öğrenin. Benim en büyük hatam ilk başladığımda tüm yatırımımı tek bir karaktere bağlamak oldu. Dolayısıyla diğer meta buildler hakkında tek bir bilgim yoktu.

• arkadaşlar internetten baya araştırdım ama yaptığım şeyler işe yaramadı birde buraya sorayım dedim.

dx11 ile çalıştırdığımda oyunu ayarlar kayodlmuyo her girişte sıfırlanıyo. başına böyle bişey gelen var mı? nasıl çözebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

arkadaşlar internetten baya araştırdım ama yaptığım şeyler işe yaramadı birde buraya sorayım dedim.

dx11 ile çalıştırdığımda oyunu ayarlar kayodlmuyo her girişte sıfırlanıyo. başına böyle bişey gelen var mı? nasıl çözebilirim?
    Belgelerim klasöründe my games içinde path of exile var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Ryzz

Belgelerim klasöründe my games içinde path of exile var mı ?

Alıntıları Göster
    var hocam, oradanda değiştirdiğimde yine sıfırlanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathspell Omega

Öncelikle oyunda seçtiğiniz serverın ping dışında oyuna herhangi bir etkisi yok. Frankfurt seçen adam da, Amsterdam seçen adam da, Amerika seçen adam da, ne bileyim Rusya seçen adam da birbirini görebiliyor. Sadece ortak bir party varsa mapin hostu kimse onun serverına geçiyor herkes. Atıyorum Amerika serverından bağlanmış bir arkadaşınız var. Party kurup map açarsa siz de otomatik olarak Amerika serverına geçiyorsunuz. 70ms değil de 200 küsür ms'de oynuyorsunuz.

Path of Exile öyle birkaç haftada öğrenilebilecek tarzda bir oyun değil, hatta mümkün değil. Oynadıkça, saatlerinizi harcadıkça bir şeyleri öğreniyorsunuz. Tavsiyem düzenli olarak oynayın. Mümkünse birden fazla karakter oynayın ki hangi item kimlerde iş yapar kıyıdan köşeden öğrenin. Benim en büyük hatam ilk başladığımda tüm yatırımımı tek bir karaktere bağlamak oldu. Dolayısıyla diğer meta buildler hakkında tek bir bilgim yoktu.
    Cevabınız için teşekkür ederim. Oyunu şöyle bir oynayayım dedim ama 10 saat gitmiş göz kapayıp açana kadar gerçekten içine çeken bir oyun ve eğlenceli. Bu kadarını beklemiyordum şahsen. yeni yeni alışmaya başladım en azından hangi eşyalar bana uygun hangi özellikleri seçmeliyim vs biraz çözdüm gibi. Yeni ligin gelmesiyle yeni bir karakter açıp onunla devam edeceğim.

• Yeni lig'e sıfırdan başlamanın kozmetik harici bir artısı var mı? Yani standart ligdeki birikimlerimle devam etsem Synthesis ligi içeriğinin tamamından faydalanabilir miyim?
    Maalesef. Synthesis sadece yeni lige özel. Ama standartta isterseniz oynayabilirsiniz yine de.

• Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Hocam poe config ayarlarından salt okunur kısmını işaretler misiniz ayarlarınızı kaydettikten sonra. Ben eski laptop’umda grafikleri düşürmek için config ayarları yapmıştım. Rehberi hazırlayan kişi eğer bu ayarları salt okunur ile kaydetmezsem oyun her girişte sıfırlayacağını söylemişti ayarlardan. Bi deneyebilirsiniz.

• quote:

Hocam poe config ayarlarından salt okunur kısmını işaretler misiniz ayarlarınızı kaydettikten sonra. Ben eski laptop’umda grafikleri düşürmek için config ayarları yapmıştım. Rehberi hazırlayan kişi eğer bu ayarları salt okunur ile kaydetmezsem oyun her girişte sıfırlayacağını söylemişti ayarlardan. Bi deneyebilirsiniz.
    hocam bunu da denemiştim ama tekrardan denerim. Dx9 ile ayarlarda herhangi bir sıkıntı olmuyo ama dx11 e aldığımda bende sizin gibi config ayarlarını değiştirecektim ama bi türlü olmadı kayıt olayı. Hatırlıyorsanız config ayarlarından neleri yapmıştınız? ben texture 3-4 yapıyorum onun dışında bi ayar yapmamıştım fps için.
  • @Nymphetaminêhttps://www.pathofexile.com/forum/view-thread/177500 bu tarz konulara bakmıştım grafik düşürmek için. Bi bakarsınız.

Bu arada sizde hiç oyun donması sıkıntısı oluyor mu? Bugün bir lab tamamlayamadım oyunum sürekli ama sürekli ama sürekli donuyor... Cidden delirmek üzereyim, vodafone'u arayıp hızımı düşürün dedim kopmalarım yüzünden ama lab bir türlü tamamlayamadım ya ne yapacağımı da bilmiyorum GGG support'a yazdım cidden lab'da bir sıkıntı var oyun açılıyor ama ping ya 0 ya 50 ya da 1500 olup kalıyor hiçbir şekilde değişmiyor. Oyun açık ama çalışmıyor, eğer oyunda yanında yaratık varsa ölüyorsun... Ya cidden sizde böyle sıkıntı var mı varsa da nasıl çözdünüz anlatabilir misiniz?

Denediklerim, başlatma seçeneğini -gc 2 diye değiştirdim, hızımı düşürdüm kopmalardan kurtulmak için. Acaba kendi client'dan mı oynasam bilmiyorum cidden.

• 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.