Şimdi Ara

PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU) (192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.042
Cevap
47
Favori
280.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

Haftalar öncesinde konulan eşyalara bakmanızıöneririm. Dün 35 chaos’a two handed mace aldım adam 1 ay önce koymuş tak yazdım anında party invite attı. Birkaç saat önce konulanlara kimse cevap vermiyor. Hani en azından yazsa map’deyim diye de takmıyorlar bile.
    Ben tam tersini düşünüyorum. Bir item atıyorum 100 chaos ediyorsa yarın 90 chaos edebilir. Pazara koyulan aynı item sayısı arttıkça o iteme yoğun talep yoksa itemin fiyatı düşer. Bu yüzden de yeni koyan adam direk elden çıkarmak için hemen geri dönüş yapar. Ben eminim bir item 30 gün satılmamışsa ona ilk pm atan siz değilsinizdir. Muhakkak birileri pm atıp geri dönüş alamamıştır. Tabi bu ligler için geçerli. Ayrıca uzun süre pazarda bekleyen itemlerin fiyatlarına da iyi bakın. O günün piyasasına göre pazara konulduğu için ederinden fazla orb harcamayın.

• arkadaşlar yeni lig başladımı yada başlamasına az varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: amops2

arkadaşlar yeni lig başladımı yada başlamasına az varmı
    Şu an ki Incursion ligi geçen ayın başında başladı. Yaz sonunda bitecek.
  • teşekkurler
    bi sorum daha olacka aktif türk guild i varmı ?
  • Trade sisteminin geliştirilmesi gerekiyor. WoWdaki ah gibi olabilir. Alan alsın direk. Bir süre sonra trade olayı sıkıyor insanı eziyet haline geliyor. Maptesin habire pm geliyor. Hangi birine bakıcaksın? Portal açıp dönmen lazım sonra tekrar geri gidicen. Tabi dondun diyelim adam partini kabul edecek mi?

diablo3e verdiğim paraya bin pişmanım. Keske direk poeden başlasaydım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N3v3N -- 24 Temmuz 2018; 1:49:47 >
  • Selamlar arkadaşlar oyunda yeniyimde bazı terimleri bilmiyorum Mf nedemek oluyor mesela mf gear yada mf build diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HollowFlea

Selamlar arkadaşlar oyunda yeniyimde bazı terimleri bilmiyorum Mf nedemek oluyor mesela mf gear yada mf build diyorlar.
    Magic find. Mapi hızlıca bitiren quantity-rarity itemlerin olduğu buildler.
  • Peki bu enlighten support gemi ne işe yarıyor acaba 2 aura gemin yanına taktım 3 linkli baglı itemde bi faydasını göremedim buna nasıl level atlatabilirim
  • peki bu enlighten gemi ne işe yarıyor duelist kasıyorumda auralar %75 mana reserv ediyor bunu azaltabilirmiyiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HollowFlea

peki bu enlighten gemi ne işe yarıyor duelist kasıyorumda auralar %75 mana reserv ediyor bunu azaltabilirmiyiz ?
    Enlighten 2 level olduktan sonra mana rezervini düşürmeye başlıyor işte. İlk seviyede herhangi bir etkisi yok. Belirli oranda düşürürsün rezervi. He durum çok acilse direk 3 lv corrupt halini satın alabilirsin. Profilini ve yapmaya çalıştığın buildin linklerini paylaşırsan daha sağlıklı yorum yapabilirim.
  • Bazı kişiler ucuzdan uniq ring,amulet alıyor. Varsa daha alabilirim diye pm atıolar. Bunun sebebi nedir acaba?
  • N3v3N N kullanıcısına yanıt
    60 unique ring e , unique chest armor veren bir vendor recipe vardi , muhtemelen ondan dolayi ucuzdan topluyorlardir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkeze kolay gelsin benim bir sorum olucak 87lwl maruderim labirenleri yapıyorum 75labirentini yapamıyorum 55k dps im var chaos hariç resistanceler 75 armourumda 11k canım 4k katığım build https://www.youtube.com/watch?v=BbyabUYsdzc

baya sinir bi durum bennerde yanlış yapıyorum anlamadım itemlerimde tam

bi yardım edinya çözemedim

• Bu arada resolute technique yi az önce aatan kaldırdım 80k ya çıktı dps kıritikle 130 ları buluyor tekrar deniyicem ama gene bu levelde baya az gibi geldi bana dps
  • Manyakmuz M kullanıcısına yanıt
    Bu karakter 90 dan sonra zorlanır.Alıntı karakter.Oynayan kişinin POE Profilinde ----http://poe-profile.info/profile/EngineeringEternity/EngineeringEternity-----inceleme amacıyla karaktere baktım ama bulamadım.
    Tectonic Slam kullanmakta:
    Dayanıklılık sarfiyatı tüketimi etkisi : Bir dayanıklılık ücretiniz olduğunda, beceriyi kullanmak onu tüketir ve bu beceriye% 18 daha fazla hasar ekler.
    Bu da savunmanın azalması demektir.Ayrıca canın ve vuruşun düşük. Vuruşunu ve ağacında yapacağın değişiklerle daha iyi seyler çıkarabilirsin. Ascendancy classes'ın aynen kalsın.
    istersen benim oynadığım ----http://poe-profile.info/profile/adsız_bjk/ege_gsvaal-----karaktere dönüştür.
    Life: 5.5 k. Damage 120 k ----karekteri daha da geliştirerek Life:6.2 - 6.5k Damage 220 k çıkar.
    Aktif eldeki maceyi--- Doryani's Catalyst, Vaal Sceptre--- mace ile değiştir.
    Savunma ve saldırı her ikisi de oynadığım kadarı ile çok iyi ,uzun süre oynayamadığım için 88 level de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guclu433 -- 29 Temmuz 2018; 10:0:30 >

Buna benzer karakterle ---ege_alper---oynadım.Az çok seninin oynadığında benzer. Max...DPS -+ 120k ile 190k arası.Oynadığın karakterden çok farklı olmaz.Ona göre değerlendir.
    Yukarıda önerdiğim karakter savunma yönünden bu iki karakterden de daha iyidir. % 60-75 kadar 16 sn dodge spell ve dodge attacks daha fazla can ve saldırıda attack speed ve block sansı var. Stun avantajı ayrıca çok önemli,END.CHARGES maceyle çok iyi avantaj getirmekte.ikinci eldeki mace incele avantajlarını farkedersin.ayrıca tek bir silaha bağlı değil yüksek level haritalarda gelecek tek el maca vb. gibi silahları değiştirip dps ni artırma imkanın var. Esnek bir karakter ve çok hızlı....
    http://poeurl.com/b1am
    burada passive skill .Senin karekter uygun.
    sunder ile flask sız 300 k dps. %222 inc.life .32 k armor.(The Brass Dome, Gladiator Plate ve Abyssus, Ezomyte Burgonet) ile (level 95 üzeri)
  • Bu daha iyi diyosan tek sıkımlık hakkım var harcayıp geçeyim buna =) son attığım build 1m dps falan yazıyodu harcayıp ona geçtim ama hiçte öle olmadı 100 ile 180k dps arası akldı :( boşa gitti orb larım şuan 31 geri alma kaldı elimde tutturdum tutturdum yani :D
    Benim verdiğim karakterler HC. Uygun. hayatta kalması gerekir. Bu nedenle yuksek dps biraz feragat etmek gerekir.
    180 K üzeri dps iyi sayılır. End game de 300 k üzeri dps elde edersin. (The Brass Dome, Gladiator Plate -- Abyssus, Ezomyte Burgonet---ve Hegemony's Era, Judgement Staff)mutlaka üzerinde olması gerekir.Diğerleri life ve adds phys.. attack speed ağırlıklı olmalı.Oyun esnasında Flask ları sürekli kullanmalısın.Bu ve benzeri hiçbir karakter dps si(1m gibi)olmaz.Flask larla 450k yakın dps elde edebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guclu433 -- 29 Temmuz 2018; 21:53:23 >
  • 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.