Şimdi Ara

PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU) (191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.042
Cevap
47
Favori
280.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oKsyqeN

Çok yanlış düşünüyorsunuz kardeş. Adam 1 günde HH alsın bunun size faydası ne zararı ne sizin üzerinizdeki etkisi ne ? Oyunu single player gibi düşünün oynayın en azından chat varda bari milletle iki sohbet çevirebiliyorsunuz. GrimDawn'da oda yok. "Ben hardcore'da kaç levele ulaşacabilirim" önemli olan bunu deneyip görmek ve kendini geliştirmek vakit geçirmek. Yoksa banane millet cayır cayır exa kasıyorsa item diziyorsa. Ben 2015'de guildimi kurdum o günden bu güne birsürü oyuncu geldi gitti daha bir tane görmedim öyle günde 500 chaos kasabilen. Geçiniz efenim. Adam incur'da 90 exa satıyormuş nereden buldu milletten teker teker topladı nereden bulacak. Sonuçta şuan 1 exanın bile dolar karşılığındaki değeri yüksek herkes satma peşinde bazısıda toplama. Velhasıl kelam siz milleti bırakın keyfinize bakın
    Bende Grim Dawn dan zevk alamadım. En son oynadığım ARPG oydu. Şimdi yeni bir ARPG başlamak istiyorum ama bu yazılanları görünce gözüm ürperdi...
    Çok fazla vakti olan biri değilim ama kafaya takınca da derinlemesine dalıyorum. Eğer iş bu kadar ciddi boyuttaysa yandık o zaman :D Oyun oynamaktan çok sabah akşam video izler item dizilimi düşünür durarım... Birde bu oyunda görevleri zindanları Pt kurup yapabiliyor muyuz?
    Victor Vran tarzı bir oynanışı mı var?

• quote:

Orijinalden alıntı: oKsyqeN

Çok yanlış düşünüyorsunuz kardeş. Adam 1 günde HH alsın bunun size faydası ne zararı ne sizin üzerinizdeki etkisi ne ? Oyunu single player gibi düşünün oynayın en azından chat varda bari milletle iki sohbet çevirebiliyorsunuz. GrimDawn'da oda yok. "Ben hardcore'da kaç levele ulaşacabilirim" önemli olan bunu deneyip görmek ve kendini geliştirmek vakit geçirmek. Yoksa banane millet cayır cayır exa kasıyorsa item diziyorsa. Ben 2015'de guildimi kurdum o günden bu güne birsürü oyuncu geldi gitti daha bir tane görmedim öyle günde 500 chaos kasabilen. Geçiniz efenim. Adam incur'da 90 exa satıyormuş nereden buldu milletten teker teker topladı nereden bulacak. Sonuçta şuan 1 exanın bile dolar karşılığındaki değeri yüksek herkes satma peşinde bazısıda toplama. Velhasıl kelam siz milleti bırakın keyfinize bakın
    Beni yanlış anladınız. Ben insanların kazandığına laf etmiyorum sadece nasıl kazanıyorlar merak ettim bir yöntem var mı onu sormuştum 3.2 sürümünde çok saat ayırdım oyuna ama bu şekilde orb kazanamadım bu insanlar nasıl yapıyor bunu merak ettim. Oyunu seviyorum buarada onu da belirteyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kecebas K kullanıcısına yanıt
    Currency flip ile kazanıyorlar. Orb, item, div card vb. ucuza alıp pahalıya satıyorlar. Klasik ticaret aslında yaptıkları.

Şurda arkadaşın biri uzun uzadıya anlatmış,https://www.reddit.com/r/pathofexile/comments/7el3k1/flipping_currency_guideama/

Currency flip yapmayanlar genelde lab farmlıyor. Sadece lab farmlamaya yönelik build'ler var, zıplaya zıplaya sürekli lab farm ve helm enchant'ı ile currency topluyorlar.
  • Arkadaşlar ben bu akşam oyuna basliycam karar verdim.

Karakter olarakta büyücü acmak istiyorum, uçarı kaçarı olan skilleri cok fazla yayilan bir karkater lazim bana.

Witcher lardan hangisi iyi, rehber var mi ulasabilicegim ya da kullanan bir arkadas varsa tavsiye eder mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi heves diablo 3 u alıp max lvl e geldim. Sonrasında aragon kasmaya başladım. 800 aragon olana kadar zevk veriordu fakat 800den sonra sıktı.Hep aynı seyler don dolaş farm yap aynı maplerde…Bıraktım oyunu...Ha bide d3 tek çekirdek performansa baktığı için greater riftlerde 40fps e düşüodum buda bırakmamda yardımcı oldu...

POE oynadığım taktirde end gamesi diablo gibi mi? Tek çekirdek mi kullanıyor poe de?

ryzen 1600,gtx 1060 6gb mevcut.
  • Şuan oyun iniyor biraz geç kaldım galiba:D Başlamakta ama duyduguma göre Lig sezon die birşey varmış.Orada karakter açarsak herkes eşit baglangıc yapıyormuş.Bu iyi birşey.Rastgele karakter kasp skilleri random dagıtıp birkaç günümü heba etmek istemiyorum.Ulaşabilecegım sınıf rehberi varmıdır..
    Son olarak amsterdammı (50+ping) Frankfurt mu(47ping) hangi sunucuyu seceym.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GenghisKhan87 -- 17 Haziran 2018; 23:59:6 >
  • Vay be zamanında deli gibi paralar yatırıp +600 pdps li bowlar hh'lar falan almıştım yayıncılara özenip ama onlar gibi farm yapamadım orası ayrı hep bir şeyler eksikti :Pp Tecrübe ve refleksler çok önemli bu oyunda. Yoksa dağlar kadar eşyanız olsun fark etmiyor. Tek başına oynamak da bir yerden sonra aşırı sıkıyor insanı. Ortamı olanlara oyun çok güzel :)
    İleri seviye eşya yaptıktan sonra insanlara Shaper vs keserek bile para kazanabiliyorsunuz. Tabi en kolay para kasma yöntemi al sat yapmaktan geçiyor. ^^
    İyi forumlar dilerim.
  • Tecrübe gerçekten en önemli etkenlerden biri ve tabii ki refleks de ancak birinci öncelik yüzde yüz fps.

Eğer benim gibi en yüksek 15 en düşük 4 fps alıyorsanız oynamayı denemeyin bile. Ben bağımlısı oldum bırakamıyorum 277 saat oldu.

Allah kısmet ederse haftasonu yeni pc’me kavuşacağım 60fps deneyimi yaşayacağım. (Hideout’ta max 40fps)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adınıza sevindim, yeni sistemle oyunun sizden çekeceği var o zaman :) Bol droplar dilerim şimdiden.
  • Teşekkür ederim hocam. Gerçekten kendimi şimdiden keyifli hissediyorum. Dün gece Lunaris ve Solarisle kapışırken FPS’imin 3 olduğuunu gördüm. Rekorum ise 2. Sonunda bu ızdırap bitiyor. Bir de haftaya stashler indirime giriyor. Map stash de alıcan full cureency kasıcam.

• S.a. biz arkadaşla 1 haftadır oynuyoruz 50lwl e kadar falan sıkıntı yoktu sonra yaratık keserken bi baktım ölüp duruyom vuramıyom sonra farkettimki bazı yaratıklar bana bir vuruyor full olan manam bianda sıfırlanıyor aşırı sinir edici bir durum bide Tectonic Slam'in Türkçe Juggernaut buildi yapıyorum yani wariorum adamlara uzaktan falmıyorum sonuçta bianda manam sıfırlanıyor hiçbişey yapamıyorum şuan 59lwl i ama baya zorlanıyorum anca arkadaş kasıyor yoksa raskele yaratığın biri manamı sıfırlıyo orda beni maffediyolar yardım edebilcek biri yokmudur ne yapıcam nasıl düzelticem natımda böle oldu yaptığım build Engineering Eternity's e ait olan
  • Manyakmuz M kullanıcısına yanıt
    eğer canın değilde manan bitiyorsa muhtemelen üzerinde hasar aldığın zaman belli bir miktarını manana aldıran item vardır. yanlışlıkla böyle bi item giydiysen hasar aldığında manasız kalırsın.
    bu tarz itemler farklı buildler içindir. bunları dengeleyen başka itemlerle kullanılabilir. rastgele giyersen yararını değil zararını görürsün.
    üzerindeki itemlerin ismini buraya yazarsan kontrol ederiz. birde pasif ağacında mind over matter diye bir yeri açtıysan oda sebebiyet verir bu duruma
  • Bugün can potlarımın fazla doldurduğunu ama manadan yediğini farkettim 2 saattirde hiç manam sıfırlanmadı deiştirince potları sanırım o yüzden çekmişim bu sıkıntıyı =) genede cevap için teşekkür ederim baya sinir edici bir durumdu
  • Oyunu 1haftadır oynuyorm cok yavaş ilerliyorm yan görevleri bile yapıyorm sanırım bu yüzden henüz daha 42levelim.
    ŞU buildi uygulamaya calısıyorm.

Yan karakter olarakda Scion kasıyorum. İnfernal flicker cok hosuma gitti:D

Ayrıca oyunn para birimi orb olması çok hosuma gitti. Her 5levelde bir 1x orb chance yada jeweller orb yada alchemy orb yada chaos orb ile Tüm setimi Unique olarak yenliyorm:D
    Neden bukadar ucuz bilmiyorm ama baya kolaylık saglıyor:D Trade olayı cok güzel pm atıosn 15sn içinde item üstünde :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GenghisKhan87 -- 12 Temmuz 2018; 15:6:11 >

• Bu oyuna düzgün bir trade sistemi getirmeyi düşünüyorlar mı acaba? Bu konuda bilgisi olan var mı veya bilgi var mı? Ucuz bir eşya alıcam diye oyuncu keyfi beklemekten, güzel rare bir eşyayı satan insanın online olmasını beklemekten bütün oyun keyfini kaybediyor insan
  • +1 dün tier 10 map alacaktım 5 tane adamların keyiflerini beklemekten saça ak düştü.

Hadi biraz daha piyasa üstünden alalım diyorum elimde chaos yok 400 tane jew orb var onu dönüştüremiyorum.

Trade sistemi acilen değiştirilmeli yada bot tarzı sistem eklenmeli.

• Yav gerçekten o kadar saçma bir hal aldı ki durum benim açımdan artık gülüyorum
    Bir eşya alıcam adam maptayım bekle diyor, labdayım bekle diyor, partideyim bitmesini bekle diyor diyor da diyor bahane bitmiyor. Bekleyip alamamakta işin diğer bir yüzü tabii ki unutanlar mı dersin offline olanlar mı başkasına satanlar mı :) Dediğiniz gibi ya değerinin üzerinde para verip uzun zaman satılmayan eşyaları alacaksınız yada 723486284923 kişiye mesaj atıp dönmelerini bekleyeceksiniz. Ayrıca ben bir eşya için sürekli masa üstüne dönmek zorunda mıyım buna da anlam veremiyorum. O kadar iyi bir sistemim yok sürekli alt tab yapmaktan oyunda bir süre sonra takılmaya başlıyor. Bezdim artık yav cidden
  • http://currency.poe.trade/ den hangi League oynuyorsan seçimini yapıp jew orb'larını chaos orb'a dönüştürebilirsin.
    Standart Ligde oynamanı tavsiye etmem.Burada eşya almada sorun yaşarsın.Yeni liglerde eğer gece 1.00 dan sonra oyunda alışverişe girersen sorun yaşamazsın. http://poe.ninja/http://poe-profile.info/http://www.pathofexile.com/trade/search/Incursionhttps://poeapp.com/
    Siteleri hem alışverişte hem de bulid hazırlamana yardımcı olacaktır.
    (PathOfBuilding-1.4.95.zip) https://github.com/Openarl/PathOfBuilding/releases --- indirip kendi karakterini yaratabilir.oynayanların karakterlerini detaylı inceleyebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guclu433 -- 16 Temmuz 2018; 12:27:21 >

• Hocam teşekkür ederim cevabınız için ancak ben bunları biliyorum zaten. Benim kast ettiğim ticaret sisteminin şuan benim fikrime göre tam bir rezalet olması. Oyuncu keyfi ve offline adam beklemekten oyun oynayacak keyif kalmıyor
  • Haftalar öncesinde konulan eşyalara bakmanızıöneririm. Dün 35 chaos’a two handed mace aldım adam 1 ay önce koymuş tak yazdım anında party invite attı. Birkaç saat önce konulanlara kimse cevap vermiyor. Hani en azından yazsa map’deyim diye de takmıyorlar bile.

• 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.