Şimdi Ara

PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU) (178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.042
Cevap
47
Favori
280.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zeus_1907

oyunu üç zorlukta da bitirince mi harita oluşturma özelliği açılıyor?

Oyunun şu anki versiyonunda evet 3 defa bitirmeniz gerekiyor.

Haziran/Temmuz aylarinda gelicek olan 3.0 guncellemesi ile oyun tek zorluk seviyesine dusucek ve 1 kere bitirmeniz yeterli olacaktir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu 4 senedir aralıklı olsa da oynarım hala kendim bir build yapamam arkadaşlar. Item, karakter, skill ağacı ve aktif skilleri birbirine çok iyi uyacak şekilde optimize etmeniz gerekiyor ve bu da yetmiyor, oynarken çok uyanık olup ölmemeniz de gerekiyor. Tavsiyem asla kafanıza göre oynamayın. Biraz çözmeye başlarsanız çok iyi bir oyun olduğunu anlayacaksınız.
  • Beyler oyuna girerken karakterimi sectigimde lig bitti yeni lig gelicek bi kac gune vs diye yazi cikiyor anlamadim biri izah edebilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her üç ayda bir yeni lig başlar, lig bitince karakterlerin standarta aktarılır. Breach ligi de bu sabah bitti.

3 martta legacy ligi gelecek onu bekle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChloeMC -- 28 Şubat 2017; 10:16:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChloeMC

Her üç ayda bir yeni lig başlar, lig bitince karakterlerin standarta aktarılır. Breach ligi de bu sabah bitti.

3 martta legacy ligi gelecek onu bekle.

Peki yeni lig geldiginde karakterim oraya aktariliyor mu yoksa yeni karakter mi acmam gerekiyor?

• Kool Giancana kullanıcısına yanıt
    Yeni ligte, herkes 0 dan başlayacağı için legacy ligini seçip yeni karakter oluşturman gerek.
    Sezon bittikten sonra sezondaki tüm karakterler, eşyalar standart lige aktarılır. Karakteri silmediğin müddetçe standart ligde oynayabilirsin.

Yeni ligde oynayabilmek için yeni karakter açmam gerek. Karakter açma limitin dolmadıysa. Dolduysa eski karakterlerden silmen gerekir ya da dükkandan para ile karakter limitini yükseltmem gerekir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdede80 -- 28 Şubat 2017; 12:7:21 >
  • çok tuhaf, oyunda toplam 8 tane turuncu eşya düşürdüm ama hepsinden ikişer tane düştü, sürekli aynı şeyler geliyor.
    bide dün sinir bozucu bişey oldu, labirentte son kısma geldim düşman bana tek attı o sırada savaş devam etti benim zombiler düşmanı öldürdü labirenti bitirmiş oldu ama ölüyüm diye ödülü alamadım :(
  • zeus_1907 kullanıcısına yanıt
    Ölmen bahtsız bedevi gibi olmuş.

Oyun çok detay içeriyor. Öğrenmek zaman ister. Kendi buildini yapmaya başladığın an nirvanaya ulaşmış oluyorsun. Daha ona ulaşamadım ben.

poe wiki ve oyun forumlarında epey zaman harcamak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdede80

Sezon bittikten sonra sezondaki tüm karakterler, eşyalar standart lige aktarılır. Karakteri silmediğin müddetçe standart ligde oynayabilirsin.

Yeni ligde oynayabilmek için yeni karakter açmam gerek. Karakter açma limitin dolmadıysa. Dolduysa eski karakterlerden silmen gerekir ya da dükkandan para ile karakter limitini yükseltmem gerekir

Anladim son olarak bu liglerin esprisi nedir yani amaç ne standartla aralarinda ne gibi farklar var?

Standart 3 yildir devam ediyor ve milletin inanilmaz itemleri var. Exalted orblar mirror lar havada ucusuyor.

Yani yeni oyuncular icin uygun değil.

Bu yuzden oyuna 3 ay suren ligler geliyor. Her lig kendisiyle birkac yenilik getiriyor. Liglere herkes ile ayni anda basliyorsun boylece güc esitsizliği bir nebze ortadan kalkiyor. Ayrica liglerde aktif oyuncu daha fazla..

Liglerdeki esas amaç Challenge'ları tamamlamak. Belli sayıda Challenge'ları tamamladıkça sana zırhına, silahına vs. takabileceğin mikro ödeme itemleri veriyor. Yani mikro ödeme dediğim, satılıyor mu o eşyalar bilmiyorum ama microstash tab'ında duruyor çıkardığın zaman.

Ayrıca lig bittiğinde hideout'unda sergileyebileceğin bir trophy veriyor. Ne kadar challenge tamamlarsan o kadar yüksek oluyor.
  • bu yeni güncelleme eski standrt ligdeki karakteride etkiliyor mu, yeni bosslar yeni eşyalar falan?
  • Oyun bu aralar cok sardi. bir witch actim oynuyorum 13lv oldum, ama oynayasim gelmiyor, 7 skill brikti hala skill tree de nereden gitsem bilemiyorum bir kac rehber baktim oyunun forumundan ama nere gitsem ileri lvlerde pisman olmaktan korkuyor cunku donusu yok sifirlama yokmuş oyunda.

Bu arda bu kadar guzel bir oyunun Türkçe forumu bu kadar neden ölü?

• quote:

Orijinalden alıntı: İzmirli Samuray

Oyun bu aralar cok sardi. bir witch actim oynuyorum 13lv oldum, ama oynayasim gelmiyor, 7 skill brikti hala skill tree de nereden gitsem bilemiyorum bir kac rehber baktim oyunun forumundan ama nere gitsem ileri lvlerde pisman olmaktan korkuyor cunku donusu yok sifirlama yokmuş oyunda.

Oyunun forumundan buildlere bakıp birini seçip ağaçta ona göre ilerlemeni tavsiye ederim. Her açtığın karakterinde oyunu biraz daha öğreneceksin ve öğrendikçe yeni karakter açacaksın zaten. İlkini kafana göre gitsen de olur kesin olarak yeni karakter açacaksın çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diffarensiyel

quote:

Oyun bu aralar cok sardi. bir witch actim oynuyorum 13lv oldum, ama oynayasim gelmiyor, 7 skill brikti hala skill tree de nereden gitsem bilemiyorum bir kac rehber baktim oyunun forumundan ama nere gitsem ileri lvlerde pisman olmaktan korkuyor cunku donusu yok sifirlama yokmuş oyunda.

Oyunun forumundan buildlere bakıp birini seçip ağaçta ona göre ilerlemeni tavsiye ederim. Her açtığın karakterinde oyunu biraz daha öğreneceksin ve öğrendikçe yeni karakter açacaksın zaten. İlkini kafana göre gitsen de olur kesin olarak yeni karakter açacaksın çünkü.

hadi ya o zaman çok kasmayalım kafayı. gerekirse 10 tane bile açarım oynarken hiç sıkılmıyorum oyunu neden oynamamışım bu kadar zaman. son bir sorum olacak hangi itemleri toplamalıyım? orbları, gem koyacak yerleri bağlantılı veya güzel olanları ve sarı olan itemleri topluyorum itemlerin değerlikleri böyle mi sarı>mavi>beyaz diye mi? düşen itemleri ne yapmalıyım sarı ve mavi? satıcıya satsam bir şey vermiyor saklasam ne işe yarayacak.
    daha öğrenecek çok şeyim var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İzmirli Samuray -- 12 Mart 2017; 9:28:45 >

• quote:

quote:

quote:

hadi ya o zaman çok kasmayalım kafayı. gerekirse 10 tane bile açarım oynarken hiç sıkılmıyorum oyunu neden oynamamışım bu kadar zaman. son bir sorum olacak hangi itemleri toplamalıyım? orbları, gem koyacak yerleri bağlantılı veya güzel olanları ve sarı olan itemleri topluyorum itemlerin değerlikleri böyle mi sarı>mavi>beyaz diye mi? düşen itemleri ne yapmalıyım sarı ve mavi? satıcıya satsam bir şey vermiyor saklasam ne işe yarayacak.

Kahverengi>sarı>mavi>beyaz itemlerin değerleri bu şekilde ama kahverengilerin çoğu çöp olur. Mavi ve beyazları alma, diğerlerini alıp tanımla, işine yaramazsa ve değerli değilse sat. Poe.trade'den kahverengilerin değerine bakabilisin. Orbların hiçbirini satma şimdilik. Bu konuyu bol bol okumanı tavsiye ederim 500 kere sorulmuştur bu sorular eminim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kahverengi>sarı>mavi>beyaz itemlerin değerleri bu şekilde ama kahverengilerin çoğu çöp olur. Mavi ve beyazları alma, diğerlerini alıp tanımla, işine yaramazsa ve değerli değilse sat. Poe.trade'den kahverengilerin değerine bakabilisin. Orbların hiçbirini satma şimdilik. Bu konuyu bol bol okumanı tavsiye ederim 500 kere sorulmuştur bu sorular eminim.

doğrudur zaman buldukça bakarım eski mesajlara. yardımınız için çok sağolun. boşuna doldurduk o zaman sandığı mavi beyazla oyuna girince satayım hepsini. sarılar işime yaramazsa satıyorum, kahverengilerin değelerine bakıyorum değerli değilse satıyorum.

• İzmirli Samuray kullanıcısına yanıt
    http://poe.ninja/challengehc/currency
    buradan kahverengilerin güncel değerlerine bakabilirsin..
  • Diffarensiyel kullanıcısına yanıt
    Ya hocam bende bişey sorcam. Şuan bir buildi takip ediyorum. Şu eldivenleri satın aldım:

http://hizliresim.com/7qQD6L

Fakat satan adam şöyle bir üç kağıt yaptı. Hepsi yeşil gemliydi eldiven poe.trade'de. Ama bana sattığında bi baktım biri beyaz :( Bu beyaz slot ne oluyor. Yeşil gem koyuyorum giriyor o yuvaya.

Birde üzerinde şöyle bişi yazıyor: Cast edict of inferno on kill.

Bu ne demek. Resime bakarsanız hemen anlarsınız sanırım. Şimdiden çok teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.