Şimdi Ara

Paten alacağım, yardım lazım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ***NOT: Uzun diye düşünen varsa direk ikinci paragrafın sonuna geçebilir :) (Sizi de seviyorum üşengeç DH üyeleri :) )

Merhabalar arkadaşlar, Konu Dışına açtım, umarım doğru yerdedir, hobi bölümüne uymadı, spor bölümüne de uymadı, ben de buraya geldim :) Arkadaşlar lise sonum mezun oldum, yarın mat. sınavına haftaca cumartesi de fen sınavına girip tabiri caizse kanatlanacağım :) senelerdir aklımdaydı paten almak, hem hobi hem de spor olarak. Sınavlar biter bitmez de bu hayalimi gerçekteştirmeyi düşünüyorum. Bu kadar erteleme sebebim de düşüp bir yerlerimi kırmamın sınavdan önce pek iyi olmayacağını düşünmem :) Neyse ben de ufak bir araştırmaya girdim, çeşit çeşit patenler olduğunu öğrendim. Fakat başlangıç için önerilen fitness patenlermiş.

Her ne kadar aggresive tarzda kayanları hayranlıkla izlesem de başlar başlamaz böyle bir şey mümkün olmadığından ben de başlangıç seviyesi bir paten arayışına girdim. Bütçeme göre bir kaç tane buldum fakat iyi midir kötü müdür bir fikrim yok.
    Sizden tavsiye almaya geldim.
    İşte bulduklarım:

quote:

ATTRİCK PT 550 PATEN
    TEKNİK ÖZELLİKLER
    Spor amacıyla kullanılır, sahil yolu gibi düz zeminlerde sürebilirsiniz
    Temel paten sürüşü için uygundur
    Her zemine uygun olarak geliştirilen özel tasarımı ile pratik kullanım sağlar
    Zıplamadan oluşan darbelere karşı dayanıklıdır
    Dış kaplama; soğuğa karşı korumalı, direnç sağlayan PP materyalden üretilmiştir
    Üst kısım; yüksek kaliteli malzemeden üretilmiştir
    PVC deri malzeme soğuk ve direnci emer
    Alüminyum gövde; iki parçalı sert alüminyum karışım ABEC 11 karbonlu çelik rulman
    80 A PU yüksek elastik malzemeden şeffaf tekerler
    Uzun süreli kullanımlarınızda havalandırma bölgeleriyle ayağınızın terlemesini önler
    İsteğe göre ayarlanılabilen cırt bantları mevcuttur

quote:

ÜRÜN AÇIKLAMASI
    (Delta YX-0119 Abec 13 Profesyonel Paten Turuncu)
    - Dayanıklı dış yüzey
    - Sağlam kilit ve velcro sistemi
    - Aliminyum çerçeve
    - Abec 13 hızlı bilye yapısı
    -80 mm PU yüksek performans özellikli değiştirilebilir tekerlek
    - Dayanıklı arka fren
    - Hafif ayağı yormayan tasarım
    - Ayağı terletmeyen ayakkabı yapısı
    - Genç ve dinamik dış yüzey tasarımı
    http://www.n11.com/delta-abec-13-profesyonel-paten-turun-kaykay-P19162254

Bir de forumdan bir arkadaş almıştı, Oxelo Fit 7 diye bir paten.
    Ona da baktım fakat rulmanları üstteki ikisine göre daha kötüydü.

Arkadaşlar şimdi belki bu kadar açılma 70 80 e de paten var diyeceksiniz (diyenler olursa diye söylüyorum :)) almışken biraz kaliteli bir şey almak istiyorum. Tabi çok da uçmadan :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8AC7DD5C3 -- 14 Haziran 2014; 11:09:58 >

• HEEEEELP!
  • Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boktan konulara yuzlerce cevap gelir anasini satayim. Forumun iyice suyu cikti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paten dediğin çok yaygın bir şeymiş gibi konuşmuşsun kardeş, ülkede toplasan 10.000 kişi çıkar çıkmaz herhalde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.