Şimdi Ara

Patates haşlamaya yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Core2 duo e4700 işlemcimi güvenlik sınırları içerisinde overclock yapmak istiyorum zaten pek fazla menzili de yok. Stok fan ile fsb,çarpan ve voltaj değerlerini kaça çıkartabilirim ? Geçen gün kendim kafadan atma bi ayar yaptım pc 30 dakka bios ekranında takıldı ve klavyeye güç gelmedi. Anakartım Foxconn45cmx/gmx/cmx-k, phoenix awardbios 6.00
    Şu bilgisayarı 2015 yılında biraz daha kullanabilmem lazım oc nincalarını bekliyorum

• Aslında forumun ayrıntılı ve işe yarar bir overclock rehberine ihtiyacı var. Şahsen ben de işlemcimi overclock etmeye çalışıyorum fakat hangi kaynağa baksam birbirinin kopyası ve neden işlemci stabil kalmaz, hangi durumlarda voltaj artırılır, bunlara cevap veren bir rehber maalesef ki yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailmutfaktabirimivar

Aslında forumun ayrıntılı ve işe yarar bir overclock rehberine ihtiyacı var. Şahsen ben de işlemcimi overclock etmeye çalışıyorum fakat hangi kaynağa baksam birbirinin kopyası ve neden işlemci stabil kalmaz, hangi durumlarda voltaj artırılır, bunlara cevap veren bir rehber maalesef ki yok.

Aynen ya başlangıç seviyesi b i overclock rehberi neden internette hiç başlarda gözüme çarpmıyor ben de hayrete ediyorum. Ama her 3 insandan birisi overclock ustasıymış gibi ''bunu da bilmiyosan hiç overclock yapma'' gibi mesajlar girmiş. Zaten elde para olsa gider bi i7 alırım kendi kendini overclocklar.. ayrıca up yardım lütfen bu bios normal çarpanları ve clock ayarlarını değiştirmeme izin vermiyor, bu lanet olası çarpan kilidini açamaz mıyız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SupremeMasterr -- 6 Temmuz 2015; 22:00:57 >

• SupremeMasterr kullanıcısına yanıt
    Kardeşim senin işlemcin hangi model?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ismailmutfaktabirimivar kullanıcısına yanıt
    Abi dalga geçecekseniz niye mesaj atıyonuz ki
  • SupremeMasterr kullanıcısına yanıt
    Ne dalgası bilader ciddi soruyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.