Şimdi Ara

Passolig Hakkında soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben fenerbahçe - beşiktaş maçına gitmek istiyorum ama passoligim yok.
    1- Şimdi internetten alacaktım ama kart eve teslim edilecekmiş. Ben öğrenciyim istanbulda kaldığım ev depodan eve çevrilmiş 1+1 tarzı ve yolun arasında kalıyor adresi tam bilmiyorum. Durum biraz karışık yani. Nasıl sipariş edeceğim yardım edermisiniz ?
    2- Bana 10 dk mesafede n kolay üyesi bir büfe var ordan alabilirmiyim ?
    3- Benim passoligimle arkadaşımda maça gelebilirmi ? 2 bilet yüklesem ? yoksa herkese ayrı passolig mi lazım ?
    4- Stadta oturma planı olan varmı ? Borajet maraton neresi oluyor bulamadım ? 150 tl olan biletler ?

• 1-Kartı kurye eve getiriyor. Sen adresini yazarsın, kurye adresi tam olarak bilmediğinden seni arar, haberleşir kartını alırsın.
    2-Nkolay'dan sadece başvuru yaparsın. Esnaf tanıdığın varsa onun dükkanının adresini vererek kuryenin daha kolay seni bulmasını sağlayabilirsin.
    3-Senin passolig'in ile arkadaşın maça giremez. Kişinin kendine ait passolig'i olması zorunlu.
    4-Stadda oturma planı tabiki var. Passo.com.tr'de bilet satın alma sayfasını sağ alt kısmında tribünlerin isimleri ve blokların harfleri mevcut. Oradan bakabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uqurcan

1-Kartı kurye eve getiriyor. Sen adresini yazarsın, kurye adresi tam olarak bilmediğinden seni arar, haberleşir kartını alırsın.
    2-Nkolay'dan sadece başvuru yaparsın. Esnaf tanıdığın varsa onun dükkanının adresini vererek kuryenin daha kolay seni bulmasını sağlayabilirsin.
    3-Senin passolig'in ile arkadaşın maça giremez. Kişinin kendine ait passolig'i olması zorunlu.
    4-Stadda oturma planı tabiki var. Passo.com.tr'de bilet satın alma sayfasını sağ alt kısmında tribünlerin isimleri ve blokların harfleri mevcut. Oradan bakabilirsin.

teşekkür ederim. Ben kargo ile gelecek sanmıştım. Okulda olurum teslim edilmez vs diye düşündüm. O zaman alayım kartı ben Kurye beni arar zaten.

• Arkadaşlar kartı satın aldım denemek amaçlı zorya maçındaki biletlere falan baktım. Fenerbahçe kendi sitesinde 150 tl yazdığı bilet passoligin internet sitesinde 162 lira normal mi bu ?
    Birde 2 kişi gidicez yanyana bileti nasıl alabiliriz ki ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.