Şimdi Ara

PassoLig Ana Konusu (Kart, Bilet, Kombine) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
356
Cevap
16
Favori
62.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba ben 15 dk önce passolig banka kartı için başvurdum ve 22.50 TL eftyi yaptım. Fakat passoligin sitesinde başvurularım yazan yere bastığımda ödeme işleminiz gerçekleştirmediniz yazıyor. Sisteme işlenmesi biraz zaman mı alıyor, yoksa sorun benim başvurumda mı ?

PassoLig Ana Konusu (Kart, Bilet, Kombine)
  • Arkadaşlar Ankara'da passolig kartını nasıl temin edebilirim
    acil cevap verebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eşim Galatasaray'lı, ben Beşiktaşlıyım. Onda Gs bende Bjk kartı var. Eşim uzun zamandır maça gitmek istiyor ama fırsat olmadı bir türlü.

Şimdi biz Galatasaray ile herhangi bir takımın maçına gitmek istesek ben girebiliyor muyum?
  • Beyler passoligi olan var mı pm atabilir mi ucak bileti alcam passolig no istiyor yardımcı olacak olan varmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ivenrec

tff logolu kartım olmasına rağmen 8 kasım 2015 - bursa - besiktas macina giremedim. bidahada maca falan gitmem. tum hevesimi, futbola olan ilgimi soguttunuz o.cocuklari.

hocam merhaba bir sorum olacaktı, bjk-gs maçı var malum. arkadaşım bjk taraftarı ben gs taraftarıyım. ikimizde tff logolu takım tutmuyorum diye seçilen karttan alırsak maça girememe durumu mu var yani?
  • selam arkadaşlar , bjk pasolig kartı sahibiyim , osmanlıspor-bjk maçında osmanlıspor tarafında bilet alabiliyor muyuz?
  • tüm yorumları okudum, sorular cevaplar olaylar... nasıl bir ülkede yaşıyoruz ya, bir futbol maçını evimizde ya da stadyumda insana yakışır şartlarda izleyebilmek bu kadar zor mu? otobüs durağında afişini gördüğüm bir film için sinema bileti almak ne kadar kolaysa ilgimi çeken bir futbol müsabakasını stadyumda canlı seyredebilmek de o kadar kolay olmalı. prensiplerim gereği passolig saçmalığını hiçbir zaman desteklemedim başvuru yapmadım yapmak dahi istemedim, 13 ocak günü giresunspor kadıköy'e gelecek ve ben onları gurbette izleyemeyeceğim... bıktım artık bu beceriksiz idarecilerden, zorlaştırıyorlar, nefret ettiriyorlar, şiddet gösteriyorlar.
  • Gsli arkadaşlımla Fb-Bjk maçına gidicez daha kart almadı. Fb logolu alsa yenilemede falan onu gs logosu yapabiliyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: lilwaynetr

Gsli arkadaşlımla Fb-Bjk maçına gidicez daha kart almadı. Fb logolu alsa yenilemede falan onu gs logosu yapabiliyormu

Öyle bişey yapıldığunı sanmıyorum. 2. Bir kart alması gerekiyor diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar

bugün oğlumu maça götürmek istiyorum pasolig kartı olmadan maça giremiyormuyuz ? giremiyorsak pasolig başvurusunu gişeden yapıyorlarmı yada biz netten mi yapmamız gerekiyor.
  • Merhaba,
    Passolig'in sayfasında aşağıdaki gibi bir bilgi var ama detayına erişemedim, bilgisi olan var mı? İfadeye göre sektör sınırlaması olmadan sanki her 100TL'ye veriyor gibi anlaşılıyor, pek inanılır gelmedi.

Passolig linki
    100 TL ve üzeri alışverişinizde 16 TL kazanç sağlar.
    Kartı alırken ödediğiniz tutardan çok daha fazlasını geri alırsınız
  • BEYLER MAÇ GÜNÜ PASOLİG ALINIYOR DİMİ ? KAC TLYE ALIOZ

• quote:

Orijinalden alıntı: Mecnun Çınar

BEYLER MAÇ GÜNÜ PASOLİG ALINIYOR DİMİ ? KAC TLYE ALIOZ

+++++++++

• müşteri hizmetlerine ulaşmanın kısa bir yolu var mıdır ya ?
    teypten konuşan kadını dinlemek istemiyorum.
  • kendisi ile ilgili merak ettiğim bir şey var; diyelim ki passolig banka kartına başka banka kartımla para yükledim. bu para ile aktifbank nezdinde açacağım yatırım hesabından fon alabilir miyim?
  • ikisorum olacak.

haftasonu akhisar fenerbahçe maçına gitmek istiyoruz 3 kişi, hepimizin ayrı ayrı passoligi var.
    bir kişi passo.com.tr üzerinden üçümüz için de tek seferde bilet alabilir mi?

benim kartım evde olduğu için kart numarasını ve güvenlik numarasını bilmiyorum. bu bilgiler olmadan karta para yükleyip bilet alabilir miyim?
  • e-bilet süresi bitiyor uzatmaz isem yinede karta para yüklemeye devam ebebilirmiyim
  • Bu nasıl sistemdir daha almadan çıldırttı beni. Bilen bir arkadaş varsa yardımcı olsun. Cüzdan ön ödemeli kartta teslimat türünde PTT seçebiliyoruz diye biliyorum ama PTT adresini ben mi yazacağım oraya. İstanbulda hangi PTT'den teslim alabilirim kartımı bununla ilgili bilgisi olan var mı. Böyle passolig kartı alan var mı yardımcı olursanız sevinirim.
  • ptt atm'den para yatırılabiliyor. peki çekilebiliyor mu?
  • tek girişlik kart almak gerekecek ,kartım elime ulaşmadı halen ! Ulaşmış da bulamamışlar mesaj geldi ama tüm gün evdeydik !

Tek girişlik kart için kuyruk fazla oluyor mu ?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.