Şimdi Ara

PassoLig Ana Konusu (Kart, Bilet, Kombine) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
355
Cevap
16
Favori
62.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnternetten passolig başvurusu yaptım kart basım aşamasında şuan. Şimdi bileti almam için ne yapmam gerekiyor ? Passolig ücretini de ödemedim yani ödeme seçeneği felan gelmedi. Telefonlarını arıyorum telesekreteri aşmak bir türlü mümkün olmadı. Yapmam gereken passo.com 'dan para yatırmak mı bileti doğu tribünden alacağımı varsayıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Merhaba, paso lig kart başvurusu yaptım şuanda başvurularımda başvurunuz tamamlandı. Bilgileriniz kontrol ediliyor diyor. İlk sorum şu : Benim banka kredi notum acayip düşük pasolig kart almama engel olabilirmi ? ikincisi bilgileriniz kontrol edilioyr demesine rağmen tc numarama bilet yükletebilirmiyim. Bu arada başvuru yaparken 21 lira yada 25 liralık bir ödeme gerçekleştirdim kredi kartı il yardımcı olursanız sevinirim 2 gündür bulamadım ne yapıcağımı perşembe maça gitmem lazım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mockingjay

Merhaba, paso lig kart başvurusu yaptım şuanda başvurularımda başvurunuz tamamlandı. Bilgileriniz kontrol ediliyor diyor. İlk sorum şu : Benim banka kredi notum acayip düşük pasolig kart almama engel olabilirmi ? ikincisi bilgileriniz kontrol edilioyr demesine rağmen tc numarama bilet yükletebilirmiyim. Bu arada başvuru yaparken 21 lira yada 25 liralık bir ödeme gerçekleştirdim kredi kartı il yardımcı olursanız sevinirim 2 gündür bulamadım ne yapıcağımı perşembe maça gitmem lazım..

Passolig kredi kartı seçtiyseniz jredi notunuz yüzünden bir ihtimal sorun olabilir. Diğer iki seçenekte sorun olmaz. Bilgileriniz onaylanmadan bilet alabileceğinizi sanmıyorum. Ama deneyin. Passo.com.tr ye üye olun kart orda gözükürse bilette alabilirsiniz büyük ihtimal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sağolasın hocam kart orda gözüküyor ancak numarası falan gözükmüyor bilet al dediğimde hangi kart seçeneği çıkıyor ilerliyorum bir kaç kere sonra bana pasolig kart numarası falan soruyor standart olarak şimdi o numarayı eve gidince arıcam öğrenmeye çalışıcam ama galiba tc numarama şuanda yukleyebilirim gibime geliyor. Çok acemice sistem kurmuşlar müşteri hizmetleri konusuna para harcamamak için baya çaba sarfetmişler :) cevap için teşekkkürler.
  • Bu hafta pazar maça gideceğim pasolig maç gunu alabilir miyim?

TFF Logo lu alacağım.

Tek Girişlik kart mı almak lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah bu sistemi çıkaranın belasını versin.

Arkadaşım Konya - GS maçı için GS kartı çıkardı fakat Konyaspor kısmından bilet alacak. GS kartı olduğu için satışa izin verilmedi. Hemen müşteri hizmetlerini aradık iptal edin logosuz kart çıkaracağız ücreti de iade edin diye verdikleri cevap insanı çileden çıkartacak cinstendi; ''iptal işlemini yaparız ama para iadesi olur mu olmaz mı onun garantisini veremeyiz, siz en iyisi bir kart başvurusu daha yapın.''

Yahu böyle saçma bir şey olabilir mi? Bir dünya havadan para alıyorsunuz bari düzgün bir hizmet sağlayın, yardımcı olun. Tüpçü senin yatacak yerin yok, Allah bin kere belasını versin bu ranttan çıkar sağlayanlara.
  • Peki logosuz kart ile bilet almak mümkün olacak mı peki. Bizde bir kaç arkadaş gitmeyi düşünüyoruz
    Logosuz kart ile Konya yada Galatasaray tarafından bilet almam mümkün olacak mı

• arkadaşlar bu maçlar kaç gün önceden satın alınabiliyor
  • Ben bunun ön ödemelisini alacağım ancak paypal'a tanımlayabilme imkanı var mı bu kartın ?
  • Hocam merhaba. Bende Galatasaray logo'lu almayı düşünüyordum fakat Galatasaray maçları dışında maçlara gideceğim için girememe ihtimalim varmış. Sitede ve bazı yerlerde girilebilir yazıyor olsada giremeyen ve stad'a alınmama durumlarını duydum. Bende tff logo'lu düşünüyorum şuan. Şimdi bu kart senelik ücretinden kesilen kısım dışındaki miktar milli takımıma aktarılıyor ? Yoksa havuz yapıp yine tüm takımlaramı bölüyorlar ? Ayrıca logosuz kart kullananlarda maçlara girememe gibi bir durum duydunuzmu hiç ? Bende alıcam çok kararsız kaldım açıkçası ne yapmam hakkında. Bu arada logosuz için takım seçiminde takım tutmuyorum/diğer kısmınımı seçicez ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qLhF

Hocam merhaba. Bende Galatasaray logo'lu almayı düşünüyordum fakat Galatasaray maçları dışında maçlara gideceğim için girememe ihtimalim varmış. Sitede ve bazı yerlerde girilebilir yazıyor olsada giremeyen ve stad'a alınmama durumlarını duydum. Bende tff logo'lu düşünüyorum şuan. Şimdi bu kart senelik ücretinden kesilen kısım dışındaki miktar milli takımıma aktarılıyor ? Yoksa havuz yapıp yine tüm takımlaramı bölüyorlar ? Ayrıca logosuz kart kullananlarda maçlara girememe gibi bir durum duydunuzmu hiç ? Bende alıcam çok kararsız kaldım açıkçası ne yapmam hakkında. Bu arada logosuz için takım seçiminde takım tutmuyorum/diğer kısmınımı seçicez ?

Aynen takım tutmuyorum kısmını seçin

TFF logolu olan da her maça girersin

Para kısmını bilmiyorum gs logolu alırsan 15 tl yıllık ücretin yarısı gsye gidiyor sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok teşekkürler cevap için fakat, logosuz kartın fiyat 16 tl. Onun dışında fiyatlarada biraz kafam karıştı. Şimdi ben Galatasaray logolu kart aldığım zaman ilk 29 tl ödüyeceğim, yenileme ücreti ise senelik 26 tl. Logosuz kart hem ilk ücret 16 hem kullanma ücreti 16 sanırım doğrumu anlamışım ? Yani ilk verdiğim 16'da hem kullanım ücreti hem yıllık ücret olarak 1 senelik tek ücret olarak ödemiş olacağım doğrumudur ? Galatasaray alırsam 29 ödüyeceğim ilk çıkartırken ?
  • Merhabalar, passolig banka kartım var. Kartıma yüklemiş olduğum parayı geri çekebilme imkanım var mı? Böyle bir imkanım varsa ne şekilde gerçekleştirebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: skrtel14

Merhabalar, passolig banka kartım var. Kartıma yüklemiş olduğum parayı geri çekebilme imkanım var mı? Böyle bir imkanım varsa ne şekilde gerçekleştirebilirim?

Herhangi bir bankanın atmsinden çekilebilirfakat komisyon alır

• kuyumcudan altın almaya izin vermedi yeterli bakiye var reddediyor müşteri hizmetleri altın alınamaz diyor var mi böyle bir olay

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Passolig ön ödemeli karttan para çekilmiyo neden acaba banka izin vermiyor diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: frknsnmzgs5434

Passolig ön ödemeli karttan para çekilmiyo neden acaba banka izin vermiyor diyor

ön ödemeli karttan para cekme yok zaten olsa süper olurdu :) kredi karı ile yükler sonra çekerdik faizsiz kredi kartından nakit çekmiş olurduk. ön ödemeli karttaki bakiye ile sadece bilet alabilir veya alışveriş yapabilirsiniz. bakiye yüklerken de bu konuda uyarı veriyor zaten
  • Sitede kart kuryede görünüyor ve bizi bir kez ziyaret edip not bırakmışlar sözde. Ama o saatte evdeydik hepimiz. Not falan da yok. Belli ki teslimat kuryesi yalan söylüyor.Ne yapmak gerekir?

• quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

quote:

Passolig ön ödemeli karttan para çekilmiyo neden acaba banka izin vermiyor diyor

ön ödemeli karttan para cekme yok zaten olsa süper olurdu :) kredi karı ile yükler sonra çekerdik faizsiz kredi kartından nakit çekmiş olurduk. ön ödemeli karttaki bakiye ile sadece bilet alabilir veya alışveriş yapabilirsiniz. bakiye yüklerken de bu konuda uyarı veriyor zaten

Peki hocam ben kartın içindeki parayı paypal nakit kartıma aktarabilirmiyim öyle çekebilirim sanki

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

quote:

Peki hocam ben kartın içindeki parayı paypal nakit kartıma aktarabilirmiyim öyle çekebilirim sanki

PayPal nakit kart hakkında bilgim yok

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.