Şimdi Ara

PassoLig Ana Konusu (Kart, Bilet, Kombine) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
356
Cevap
16
Favori
62.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dahaiyisi_

Kartim geldi, web sitesinden tc numarami tanimlayarak kombinemi de aldim, ekstra birşey gelecek mi bana kombine ile alakali. Sadece passolig karti ile giriş yapabilecek miyim?

baska bişey gelmeyecek yerini kapını vs bilmen yeterli kartınla girebilirsin
  • Basaksehır/sevılla macına kombıne bıletımı devredıyorum Doğu trubün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yiğenime kombine transfer ettik, internette transfer bitmiş , bilet tanımlı görünüyor. Şu an telekom arena önünde 3 çocukla işkence çekiyor mobil uygulama sapıtmış. 3 kapıdan geçiyor, hepsinde okuyor, ama son kapıda geçemiyor bilet görünmüyor. 44 lira da passo lig başvurusuna verdik bugün... Lanet olsun böyle sisteme, haram zıkkım olsun ya. Küçük çocuklarla perişan halde kapıda kala kaldı...
  •  PassoLig Ana Konusu (Kart, Bilet, Kombine) Arkadaşlar Bu Nedir Bilet Alamıyorum
  • galatasaray sivas 25 agustos 2017 deki maca vip tribun bileti yada 101 125 blok tan bilet ariyoruz passoliglerimiz var 2 adet bilet

• Merhaba,

Passolig kartım var. Bilet almak için mutlaka önce Passolig kartına para yükleyip mi bilet alınıyor yoksa, başka bir mevcut kredi kartım ile bilet satın alabilir miyim?

Şunun için soruyorum, diyelim ki 75 TL lık bilet alacağım ve kartıma 75 TL yükledim. Ama siteye girdiğimde o kategoride bilet bulamadım, mecburen bir üst kategoriden seçtim onda para yetmedi mecburen ek para yükleyeceğim vs. Biletler web sitesinde satışa çıktığında hızlı hareket etmek gerektiği için belki o bileti de kaçıracağım. Ama mevcut bir kredi kartımla satın alırsam böyle bir para yükleme derdim olmayacak.

Passo sitesinde sık sorulanlara baktım ama bu konuda net bir cevap bulamadım. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Teşekkürler,
  • Passolig uzun telefonu numarası kaç acaba?

• Galatasaray sivas maçı için kombine arıyorum. Devretmek isteyenler pm atabilir

• Galatasaray sivas maçı için bilet arıyorum ancak bulamıyorum. Ücretiyle Devretmek isteyenler pm atabilir
  • Gençlerbirliği - Fenerbahçe kapalı tribün biletimi devrediyorum. ilgililer pm atabilir
  • Galatasaray sivas maçı için

8.kategori 400B 27.sıra 6.koltuk beyler bilete ihtiyacı olan varsa pm gönderebilir fiyat teklifinizide belirtiniz lütfen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Passolig'e üye oldum. Passo'dan biletimi de aldım. İlk defa maça gideceğim. Doğal olarak passolig kartım elime geçmedi. Tek girişlik kartımı/pass kartımı 19 Mayıs Stadı'nda 21:45'teki maç için son ana kadar alabilir miyim? Geç saatte olduğu için gişe falan kapanmaz değil mi? Bir de Ankara'da Passo android uygulaması ile maça girilebiliyor mu?
  • Arkadaşlar ilk kez passolig kartı çıkartıyorum, avantajlarından dolayı kredi kartı versiyonu standart passolig karta göre daha mantıklı görünüyor, ama görmediğim, bilmediğim bir dezavantajı, ayrı bir kart ücreti falan var mıdır?
  • Şimdi ben bir şeye takıldım.Göztepe passolig kartım bugün geldi.Galatasaray Fenerbahçe maçına bilet almak istesem alamayacak mıyım? GS logolu kartlar daha öncelikli yazıyor sitede Zaten kombineler 30 bin civarı.Çok mu zor almam sizce arkadaşlar

• Arkadaşımda malatyali olduğu için malatyaspor ve tuttuğu takım olan fb kartı var.

Şimdi sorusu şu, bu adam fb malatyaspor maçına bilet alabilir mi? Alabilirse hangi tribün alamazsa neden?

Konu çok popüler değil ama belki gören çıkar :(

• Arkadaşlar passolig alacağım. Hangi tür kartı almamı tavsiye edersiniz?
  • bende gs banka kartı mevcuttu kendime başka kulüpten ikinci banka kartını alabilir miyim
    ilkinin yıllık dolum hakkı bitmiş. eft yapsam o tutarla harcama yapabilir miyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uwais

Arkadaşlar passolig alacağım. Hangi tür kartı almamı tavsiye edersiniz?

amacınız sadece maça gitmekse ön ödemeli cüzdan kart
  • Arkadaşlar bi akrabanın kombinesi var benim pasom yok, pasoya üye olup kombineden maçı üyeliğe hemen yansıtabilir miyim? Stadyumdan sonda tek kullanımlık kart alıcam sanırım ve girebilcem dimi? Maçtan sonra da pasoyu iptal edebilir miyim hemen arayıp asıl kart gelmeden? Cevaplarsa bilen biri çok sevinirim.

• Gorkem.IX kullanıcısına yanıt
    Üye oluyorsun, üyelik ertesi gün falan onaylanır. O şekilde hemen aktarabilirsin. Tek geçişlik kart da olur uygulamasını indirirsen karekod oluşturuyor telefonu turnikeye okutup da girebilirsin. Eğer banka işine bulaşmak istemezsen ön ödemeli kart al sadece maç için kullanılıyor. Üyeliği iptal edersen 1 yıllık e-bilet ücreti ödeyip tek maça girdiğinle kalırsın.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.