Şimdi Ara

Passata binemeyenler üzülüyor mu ? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
3.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mallik parayla değil ya
    Hayatta yapılmaması gereken bı kaç malliktan biri olsa gerek

• ogz45 O kullanıcısına yanıt
    üzülme üzülme Allah bigün sanada nasip eder inşallah

• Halk arabasina o kadar fahis fiyat odesem iste o zaman uyuyamam

• 2009 fiesta, ardından 2015 civic ve şirket aracı olarak megane 2018 vardi ama 2009 passat'in keyfi, otobüs gibi yaylanmasi, konforu hiç birinde yoktu tabi ama titrek manda gibi kastiran şanzıman yüzünden içim hiç rahat değildi.

• TSuNaMi_ kullanıcısına yanıt
    Allah bana passat nasip eder de sana akıl nasip etmez işte üzüldüğüm bu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2008 punto tjet ile mutlu bir beraberliğimiz var.
  • Üzülme be hocam git bir tidiay pazzatın arkasında dur egzos kokusunu çek içine çiğerlerin bayram etsin kanser olur hayatına heyecan katarsın

• crzyhntr kullanıcısına yanıt
    Bu kaç tane araba bindiğin ile alakalı değil ki, anlayıp anlayamamak ile alakalı. Görünen o ki sen dünya üzerindeki tüm arabalara binsen bile, arabalar hakkında en ufak bir bilgin olmadığı için yine de aradaki farkı anlayamayavaksın..

• Volkswagen'e para verenlerin acilen bir doktora görünmesini tavsiye ederim

• atkosturanadam kullanıcısına yanıt
    İyi değil de memnuniyet diyelim.
    Audi 87.000 km de motor indirdi. Malum 2009-2011 yılı 1.8 tfsi motorlar kronik yağ eksiltme var. Audi ve yetkili servis arkasında durmadı 16.000 tl masraf yıktılar. Piston Sevman yanmış.
    Araç çok yakıyordu, vergisi çoktu. 100 km üzerinde sol aynadan rüzgar sesi alıyordu. Vs. Vs

• quote:

Orijinalden alıntı: Sleeper

İyi değil de memnuniyet diyelim.
    Audi 87.000 km de motor indirdi. Malum 2009-2011 yılı 1.8 tfsi motorlar kronik yağ eksiltme var. Audi ve yetkili servis arkasında durmadı 16.000 tl masraf yıktılar. Piston Sevman yanmış.
    Araç çok yakıyordu, vergisi çoktu. 100 km üzerinde sol aynadan rüzgar sesi alıyordu. Vs. Vs
    Bir de passat gemi gibi. Passat b6 dan Audiye geçince bagaj daraldı, arka koltuk daraldı. İkizlerim olduğu için sıkıntı yaşadık. Eşimin diline düştüm.

Passat b7 1.4 tsi motor. Şanziman Manuel. Çok az yakıyor. Şehir dışı full bagaj 2 yetişkin 2 çocuk full klima açık otoban seyahati 100 km de 6.5 ile bitirdik yolculuğu. Şehir içi klima açık 7.5
    7 - 8 arası yakıyor. Audi 10 u buluyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: FrankGallagherx

Motor ne alaka hocam TSI TDI ne gibi arızası var ?

Anahtar kullanmadan Engine düğmesine basarak, iphoneumu da carplaye bağlayarak keyifle yoluma bakıyorum.

Bence sizin arabaya karşı algılarıniz çok farklı comfortline donanımda kabloları birbirine sürterek calistiriyordunuz sanki :) Keyifli surmeler size.

Alıntıları Göster
    civic'i daha konforlu bulan biriyle nasıl bir tartışmaya girilebilir ki? civic golf ile bile yarışamaz değil passat. yani kullanmasak.
  • passat'a binemiyorum diye öyle üzülüyor öyle üzülüyorum ki, gözlerimde yaş kalmadı ağlamaktan

sırf bizim halkımızın aşırı şekilde saçma olan bu passat sevdası yüzünden, passattan nefret ediyorum.

Sanırsınız s class mercedes mualemesi yapılıyor.

Almanyanın orta seviye olan aracına burada gösterilen muamele beni şaşırtıyor.

bir tanesi demişti, passata biniyorsun olacak o kadar dsg arızası dediğinde benim de beynim arıza vermişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrankGallagherx

İşte hocam forumun seviyesi bu kadar. Gülmek için giriyorum buraya artık.

Alıntıları Göster
    Bosveer ciddiye alma

Ben ki son 10 senedir forumda anti-vw timinin baş komutanlarından birisiyimdir,bilen bilir. Buna rağmen görüşüm bu yöndedir.

Şuan premium dışı kategoride D segmentinde Highline bir passatin yanına yaklasabilecek herhangi bir otomobil yok! Açık ve net. Duruş, kalite, genişlik, konfor, ekonomi, ergonomi, ikinci el değeri vs say say bitmez üstün yanları. Kısacası g.tu başı oynamayan sade ama jilet gibi tasarımıyla tam bir alman sedanı.

Tek dezavantajı rakiplerine gore fiyatının pahalı olması. Ona da yapacak bişey yok... Bütçesi yetemeyen de gitsin başka otomobil alsın. Ya da ikinci elini alsın.

• beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Aşağılama yapmadım vw grubu için genelde doğu bölgesinde skoda da karadeniz bölgesinde dedim.
    Birçok markanın farklı segment aracı kullandım. Pasatın bu kadar abartılması gereksiz onu demek istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

Bosveer ciddiye alma

Ben ki son 10 senedir forumda anti-vw timinin baş komutanlarından birisiyimdir,bilen bilir. Buna rağmen görüşüm bu yöndedir.

Şuan premium dışı kategoride D segmentinde Highline bir passatin yanına yaklasabilecek herhangi bir otomobil yok! Açık ve net. Duruş, kalite, genişlik, konfor, ekonomi, ergonomi, ikinci el değeri vs say say bitmez üstün yanları. Kısacası g.tu başı oynamayan sade ama jilet gibi tasarımıyla tam bir alman sedanı.

Tek dezavantajı rakiplerine gore fiyatının pahalı olması. Ona da yapacak bişey yok... Bütçesi yetemeyen de gitsin başka otomobil alsın. Ya da ikinci elini alsın.

Alıntıları Göster
    Yüreğinize sağlık hocam.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.