Şimdi Ara

Passata binemeyenler üzülüyor mu ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
3.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açılan konuya mı, konuyu ciddiye alıp verilen mesajlara mı güleyim karar veremedim. Bizim insanımız çok mizahkar ya 😂😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne zaman bir passat görsem gözümden bir damla yaş süzülür.
  • Yolda Passat gorunce ic geciriyorum hep keske benim olsa diye... O tok kapi sesini o DSG topuzunu elleyip hissedebilsem diye... Depresyona girmis vaziyetteyim Passat’im olmadigi icin.

• yok kardeş üzülmedik, onun yerine golf tercih ediyoruz
  • Arkadaş neymiş bu passat yahu? Sanki ulaşılmaz bir araç
  • crzyhntr kullanıcısına yanıt
    Sen arabadan anlamıyorsun demek ki hocam. Başlı başına negatif kamber ve şasenin ağırlığı passat olmasa dahi Alman arabasını tercih etmek için yeterli.

• Cant Let Go kullanıcısına yanıt
    Üzdün hocam

• Ben o paraya passat alıp, hava kastıklarını zannedenlere üzülüyorum.

• Aracımı Seat servise bıraktığımda ellerinde araç olmadığı için Volkswagen bölümünden araç tahsis etmişlerdi bana. Şansa Passat denk geldi ve sıfır araçtı. Sanırım 2-3 bin km'lerde falandı.
    Çok övülen bir araç, beğenilen, sevilen, talep gören. Fakat bana çok kalas bir araç gibi geldi o yüzden pek sevemedim. Ama muhtemelen bunu sebebi yaşımdan ve daha sportif araçlar sevmemden kaynaklı.
  • Passata günde en az 5 kere üzülüyorum. Yemek yaparkende üzülüyorum. Hatta bi keresinde gözyaşlarım çorbama aktı.

• Kia Ceed varken Passat’ın yüzüne bile bakmam.

• ne zaman passat görsem keşke superb alsalarmış diyorum.
  • hüngür hüngür ağlayıp kaderime lanet okuyorum.
  • Teknode kullanıcısına yanıt
    Orta yaş grubuna hitap ediyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • L.Croft kullanıcısına yanıt
    Ben arabadan anlarım kardeş merak etme. Binmediğim araba yok. Passat bana hitap etmedi belki de bunun en büyük sebebi genç olmam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Passatım yok diye psikolojik tedavi görüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkseyber

Golf 7 den sonra Civic yalıtım olarak çok rahatsız etti mi hocam golf 7 baya sessiz diyorlar Japonlar ise yalitimda zayıf olduklarını biliyoruz siz ne dersiniz
    hocam emin ol konfor ve yalıtım olarak golf tavsiye ederim 2sinide kullandım yakın zamanda civic opsiyon olarak belki fazlası var ama teneke diyebilriim golf ağırlığı yok
  • ilkseyber İ kullanıcısına yanıt
    2 yıldır arkadaşımın civici kullanıyorum bayiden çıktığından beri elimizde araç onla 700kmde de yaptım kısacası civic nasıl bir araç biliyor musunuz b*k gibi yalıtım 0 değil - 5 kendi aracım passat b6 ydı ondan sonra buna binince attan inip eşeğe bindim koltukları ayrı kötü havalandırmasında carbon filtre olmasına rağmen aşırı kötü kokuyor 0 araca koku almak zorunda kaldık yüksek süratlerde ön kaput sallanması ve servisin bir şey yapmaması kısacası kalitesiz bir araba kapı fiilleri bile çıkıp düşmeye başladı daha 2 yaşında bile tam değil
    O civice binen arkadaş arabadan anlamıyor belli

• Yoo üzülmüyorum. Ara sıra Skoda Octavia, SuperB biniyorum bunlar daha iyi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.