Şimdi Ara

Passat mı süperb mı ınsignia mı yeni megane mı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
6.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • süper b veya yeni insigniadan birini seçerim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Insignia 42bin km ortalamam 1.6 dizel otomatikte 6.2 lt

Çok diyenler diğer yazılan rakipleri ne kadar yakıyor gerçek kullanıcıda çok merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cıngıro C kullanıcısına yanıt
    Insignia 1.6 dizel otomatik 2015 model cosmo 15 bin km kullandım ortalama ekranda yazan 7 litre idi her depo fulledigimde sil baştan yaparım ve aldığım yakıtla ortalamayı bide ben hesaplarım ınsignia 0.5 litre eksik gösteriyordu yani benim gerçek ortalamam 7.5 sizinki 6.7 passat kullandım bariz arada en az 1litre var bendeki fark arada en az 1.5 litre idi. Bana passat ve süperb kullananlar yakıtı söylüyordu ben inanmıyordum şu an 2015 model fluence m var ve passat ile yakıt aynı sayılır ama kimse inanmıyor sembol kullandım 0.5 passattan az yakar anca o kadar fark var arada kesinlikle fazla yok.

Birde ınsignia da şöyle bi durum var ki bu durum yakıtı yüzde yüz etkileyebilir evet ben 1 yılda 15 bin km yapıyordum ınsignia ile 6 ayda 15 bin yaptım çünkü piyasada böyle bi araba yok yada ben görmedim tabi üst sınıfları saymıyorum abi araba bin gidelim diyor sür beni pişman etmem seni diyor tankmı bu cengemi gidiyoruz diyorum öyle bi güven veriyor konfor desen öyle ferah rahat sürüş zevki bambaşka yol tutuş süper hantal diyenler kesinlikle değil passat vitesi erken düşürüyor ama ınsignia da motor performansı yüksek özellikle uzun yolda çok seri ve yere sağlam basıyor neyse bilen biliyor hele o sport pakette ki jantlar başımı döndürüyor ama yakıta gelince canımı sıkıyor hani yüz km. 'ye 1 1.5 litre çok değil belki ama 2.0 tdi bi passatta inanın o kadar yakar birde 2. Elde bi süperb veya passat gibi rağbet görmüyor ama ınsignia yı sattığımda passat comfort aldım 2016 model 12 binde bi arabaydı inanın sanki ınsignia dan indim sıradan bi arabaya binmiş gibi oldum ama yinede passatin artıları da var di ama bunların içinde biniciye en ideal araba süperb fakat biri derse arabam spor olsun çokta uzun yola gitmiyorum gitsem de tek takılırım derse ınsignia ve ben genel olarak suna inanıyorum opel vw den daha kaliteli araba üretiyor ama kayıp ettiği en önemli yer halen tek kavrama şanzıman ki buda yakıtı etkiliyor.

Ama biri derse para mevzu değil satarken zorlanirsamda önemli değil derse yeni ınsignia hepsini tokatlar ben test ettim böyle bi konfor yok.

• insignanın arka koltukları segmentine göre çok çok dar..
    gidin binin test edin..
  • Ben bu bütçelere çıkabilseydim mondeoyu da radarıma alırdım.
  • hbasaran82 kullanıcısına yanıt
    Çok haklısınız. Ben bindim ne kadar dar olduğunu gördüm. Araba gemi gibi ama arkası çok dar

• özgürwilly kullanıcısına yanıt
    Mondeo kalite olarak passatin yerine tercih edilebilecek bi araba ama 1.6 da otomatik seçeneği yok onun için daha passat süperb ınsignia nın arkasından çok baka kalır. Halbuki mondeo da öyle bi artı varki çok sağlam çalışan çift kavramalı otomatik vites var ve gösteriş heybet ekonomi ve konfor yerinde olan bi araba ama ne yazıkki bu yarışta yok gibi cünkü otomatik yok ne büyük saçmalık.

• hbasaran82 kullanıcısına yanıt
    Test ettim arkaya da baktım ama benim çok dikkatimi çekmedi.

• Neye karar verdiniz acaba:)

• quote:

Orijinalden alıntı: hayallet57

passat ,insigmia ve superb nin reno karşıtı megane değil talismandır ,ekonomi ise talisman ,genişlik ise superb,ikinci el ise passat ,mantık ise insigniadır bence

Guzel yorum

• Superb

• Passat mı süperb mı ınsignia mı yeni megane mı

şuna baksana mermi gibi duruyor
  • sals S kullanıcısına yanıt
    Yorum süper ama passat en az talisman kadar ekonomiktir. Hatta içlerinde en az yakıtı passat yakıyor.

• spxln S kullanıcısına yanıt
    Hocam ben araba alırken kararı hep son anda veriyorum yani megane focus a bakarken passat alan passatta bakarken ınsignia alan biriyim ama arabayı halen alamadım 1. Ekonomik sebeplerden evde ki hesap çarşıya uymadı 2. Devletin 4. Arabaya vergi çıkartması olayına takildim galiba mart çıkmadan alamam.

Son olarak aslında kararım passat highline 2016 17 dizel otomatik tabi bütçem yeterse tabi kıj.

• Superb yada Passat olmalı

• Cesaretin varsa insignia veya süperb

Yoksa passat

Zugurtsen megane

• spxln S kullanıcısına yanıt
    2014 dizel manüel highline passat aldım ama gözüm ınsignia da kaldı

• quote:

Orijinalden alıntı: yunusemre8760

2014 dizel manüel highline passat aldım ama gözüm ınsignia da kaldı

sebep: yarın satsam zarar eder miyim endişesi !!

sonuç: bir sonraki sahibi için araç alımı ve içinde ukde kalan bir araca duyulan özlem...

edit: (aracınız hayırlı olsun. kazasız belasız sürüşler dilerim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thormentor -- 5 Mart 2018; 9:55:23 >
  • thormentor kullanıcısına yanıt
    Aracı aldım 2 gün sonra duran arabaya bi kadın geldi vurdu sol çamurluk tampon sol far mefta buna geçmiş olsun diyelim napalim.

Sözünüz çok doğru içimizde ukde kalan bi araç ama olsun takasa verip ınsignia alayım diyorum kabul görüyor insignia almıştım takas edeyim deyince çoğu fiyat vermiyordu halbuki ınsignia 2. Eli kötü bi araba değil ama bizim galerici ve binici al birini vur ötekine ınsignia da çekimser kalıyor zaten 508 vb olsa ALLAH hak getire.

• 2.el megane 4 sedan aldım ama model olarak Passat çok güzel

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.