Şimdi Ara

Passat mı ? İnsignia mı ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
0
Favori
31.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aanil

Rx-8 ne alaka ya bosuna konuyu isgal ediyorsunuz. Vergi sorun degilse insignia al dostum hic dusunme. Simdi arkasi dar sole bole diyecekler ama bu kasa passat d sinifinda en son tercihler arasinda olmali. Gecmisten kalma adiyla satiyor. 2.0 benzinli yukunude kaldirabilirsen mazda 6 veya accord olabilir.

ne alaka kardeşim asıl sen saçmalama .
    görüşümü söyledim burası bir forum 2007'den beri forumdayım edepli olalım .
    rx8'e gelince japonlara hastayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruoja

quote:

Orijinalden alıntı: aanil

Rx-8 ne alaka ya bosuna konuyu isgal ediyorsunuz. Vergi sorun degilse insignia al dostum hic dusunme. Simdi arkasi dar sole bole diyecekler ama bu kasa passat d sinifinda en son tercihler arasinda olmali. Gecmisten kalma adiyla satiyor. 2.0 benzinli yukunude kaldirabilirsen mazda 6 veya accord olabilir.

ne alaka kardeşim asıl sen saçmalama .
    görüşümü söyledim burası bir forum 2007'den beri forumdayım edepli olalım .
    rx8'e gelince japonlara hastayım

Bende japon hastasiyim ve bende 2007 uyesiyim. Neyse skinti yok
  • İnsignia tercihim olurdu en azından Passatın tasarım özürlü aracına bineceğime daha sportif ve çekici İnsignia yı kullanırım.
  • Tasarım: İnsignia
    Sürüş zevki : İnsignia
    Güç: İnsignia
    Kalite: Çok yakın biraz Passat önde.
    Konfor: Passat bir adım önde ama İnsignia'da fazlasıyla konforlu.

Sonuç : İnsignia.
  • quote:

Orijinalden alıntı: banchi_doğan

Tasarım: İnsignia

+1

katılıyorum bu değerlendirmeye..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glory Glory

quote:

+1

katılıyorum bu değerlendirmeye..

Gercekten bende tasarim konusunda hayranim insigniaya firma sahibimiz illa dizel olsun ve sifir olsun dedigi icin bu araclar arasinda tercih yapmaya calisiyorum yoksa babam galerici arabadan fazlasiyla anlarim ve ACCORD hastasiyim ama onu secemeyince mecburen Siz arkadaslarimin fikrini alayim dedim tercih yapamiyodum ama insignia yolu gorundu artik
  • Tarih tekerrürden ibaretmiş...

Vectra B kasalar da ilk çıktıklarında o kadar yakışıklı ve şık tasarımlıydılar ki insanlar bugün insignia için yaptıkları yorumların aynısını yapıyorlardı. Passattan yaklaşık %25 daha pahalı satılırdı piyasada.

Bugün aynı yaştaki passat ile vectra'nın durumu malum.

Sıfır bir aracın güzelliğinden bahsetmek kolay, bakalım zaman neyi gösterecek ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyzade1978 -- 25 Kasım 2011; 20:26:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyzade1978

Tarih tekerrürden ibaretmiş...

Vectra B kasalar da ilk çıktıklarında o kadar yakışıklı ve şık tasarımlıydılar ki insanlar bugün insignia için yaptıkları yorumların aynısını yapıyorlardı. Passattan yaklaşık %25 daha pahalı satılırdı piyasada.

ya alt linkdeki olay arkadaşın başına değişik bi şekilde tekerrür ederse? acaba!

OPELİN YAPTIĞI EN İYİ ARABA İNSİGNİA ALAMAN TOFAŞI...!

http://corumradyotelevizyonu.com/ilginc-protesto/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exsalibur -- 25 Kasım 2011; 20:38:57 >
  • tabiki passsat
  • quote:

Hepsine değer bir özellik var passat'da: ikinci el değeri.
    Ben ikisini de almazdım. Passat'dan bahsetmiyorum bile, İnsignianın ise bu motorda vergi derdi var. Bu seneki zamla yıllık 2200 lira oldu. Dizel yakıttan cebimize kalan vergiye gitti. Açıkçası 2000cc vergisi vereceksem 320d'ye veya S60'a veririm.
  • Paranın hakkını sonuna kadar verecek bir araç almayı düşünüyorsan insigna.
  • quote:

Bence tasarim olarak insigna passatin gerisinde dogan araba cok basik ici yeterince genis degil passata gore

Ve passat kesinlikle insignadan daha kaliteli

Ayni zamanda daha konforlu

Passatin d sinifindaki rakibi bence superb

Superb yi kullanmadan yorum yapmak yanlis olur bununda altini cizmek istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Bence tasarim olarak insigna passatin gerisinde dogan araba cok basik ici yeterince genis degil passata gore

Neden bu yorumunda bir samimiyet hissetmiyorum. WV kaplumbağa mı, insigna mı diye konu açılsa sen yine ''bence wv kaplumbağa almalısın wv tosbağanın kaplumbağa tasarımı bile yeterli insignayı alt edebilmesi için'' diyeceksin. Senin kaliteli yorumun tamamiyle taraflı o yüzden itimat etmiyorum.

Passat mı ? İnsignia mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 25 Kasım 2011; 20:47:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krandei

sadece rakamlarla kıyaslayamazsınız. 25 beygir çok büyük bir fark gibi görünmese de sürüşte oldukça farklılıklar mutlaka olacaktır. Çok daha atak, daha az bağıran bir motor, sollamalarda biri 2 vites düşürürken diğeri vites düşürmeden rahatınıza baktıracak.

Bir de şunu söyleyeyim, chip mip bişiler yapıyolar, o 130 beygir olur en az 170 beygir. İlerde düşünebilirsiniz misal. Ayrıca ikisi de D sınıfı olduğunu bildiğiniz ve standartlarının yaklaşık aynı olduğunu bildiğiniz iki araç, birine %30küsür birine %80küsür vergi binmesine rağmen aynı fiyat. Opel fiyat listesine baktım, yazdığınız arabanın diğer turbo benzinli modellerine kıyasla fiyatı normalde 100bin civarı olmalı ama 76bin ile bence büyük bir kampanyada bu araç. Passat alırsanız ilerde büyük pişman olursunuz (olabilirsiniz demiyorum) Satarken de fiyatlar 100bin civarı oturacağı için kar etme olasılığınız da fazla.

hocam ne anlamda pişman oluruz mesela?(yanlış anlamayın araç almayı düşündüğünden sordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arabanın tipi falan çok hoşuma gidiyor, ben de Insignia diyorum... Passat'ı herkes alır, bilen de alıyor bilmeyen de... Ama Insignia öyle değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Neden bu yorumunda bir samimiyet hissetmiyorum. WV kaplumbağa mı, insigna mı diye konu açılsa sen yine ''bence wv kaplumbağa almalısın wv tosbağanın kaplumbağa tasarımı bile yeterli insignayı alt edebilmesi için'' diyeceksin. Senin kaliteli yorumun tamamiyle taraflı o yüzden itimat etmiyorum.

vw eleştirilmesi gerektiği zaman sizden çok eleştiriyorum ben

sizde yargısız infaz yapmayın ben sapla samanı elmayla armutu ayırt edebilirim

kesinlikle diyorum altını çiziyorum passat insignadan daha kaliteli bir araç bu benim görüşüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingdrag

quote:

Orijinalden alıntı: beyzade1978

Tarih tekerrürden ibaretmiş...

ya alt linkdeki olay arkadaşın başına değişik bi şekilde tekerrür ederse? acaba!

OPELİN YAPTIĞI EN İYİ ARABA İNSİGNİA ALAMAN TOFAŞI...!

http://corumradyotelevizyonu.com/ilginc-protesto/

Almanya da S clas mercedeslerin taksi olarak kullanıldığını bilmiyorsunuz herhalde?

Arada dağlar ovalar kadar fark yoktur.

Bir çok otorite kurum dergi veya şahıs İnsignia 'yı Passat'tan iyi bulmuşlardır.

Kahve muhabbetleri ile konuşmayalım lütfen.

Araba dediğin yürek hoplatacak. Passat anca yüksek tansiyonu düşürür.

İnsignia şu anda bence piyasada rakipsiz. 1.4 Turbo verimli motoru ve fiyatına göre sunduğu donanımı, C sınıfı araçlardan gayet geniş iç mekanı ile, büyük bagajı ile, TASARIMI ile...

İnsignia Elegance Edition vs Passat comfortline yapalım mesela;
    Ben sunroof lu İnsignia'yı 60.200 'e alıyorum. Passat'ı 65.800+ 2.000 sunroof = 67.800 bayiiler lütfedip 300 almazlar.

Değer mi 7 .500 Tl ye . Değmez.

Vw'nin şu anda alacağım tek ama tek arabası Vw golf 1.4 TSI Highline 'dır. 51.800 fiyat etiketi ve tatminkar donanımı ile uzun yol ve şehir içi kullanım rahatlığı için.

İnsignia almasam onu alırdım büyük ihtimal.
  • insignia
  • Başta şunu söylemek istiyorum.insignia nın tasarımı gerçekten çok güzel.ancak ben tercih edecek olsam passat alırım.tamamen şahsi fikrim.fanatiklikle alakası yok.ancak passat ın hem kendini kanıtlamış olması.hem bana göre daha ayrı bir duruşu olması beni passat a yöneltiyor.
  • quote:

Araba dediğin yürek hoplatacak. Passat anca yüksek tansiyonu düşürür.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.