Şimdi Ara

Passat 122 hp tsi- 7 ileri dsg (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
8.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

bu arada 122hp 200 nm lik motor ve 7 ileri DSG o zamana kadar oturmuş olur.

yani sonuçta 2 yıl gibi birşey, ne kaldı şunun şurasında.
  • bende merak ediyorum. passat 122 hp 200 nm son sürat en fazla kaç yapar diye.

tahminim 230 km/h lara çıkar diye.

quote:

Orjinalden alıntı: meke

quote:

Orjinalden alıntı: LİTEON

meke maksimum süratda kaç vurdun yada vurabilirsin birde benim araç kaç vurur sizce ben tahmini 220-230vurabilirim diye düşünüyorum

maksimum sürate çıkmadım motoru zorlamak istemiyorum.

950 km civarında araba, 1500 km yi aşınca zorlayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acu___men -- 22 Mart 2008; 1:01:45 >

• Güzel arkadaşlarım,

VW Passat 1.4 TSI 122 HP 210 NM aracım var ve Passat severler forumundayım. Cruise Control'u en yüksek hıza proğramladım ve en fazla 210'a kadar çıktı. Motor iyice açıldıktan sonra ve radarın ortada olmadığı bir zaman 210'u geçebileceğimden eminim. Güç ve döndürme kuvveti bu motorda (kodu CAX) o kadar yüksek ki, halen inanamıyorum. Aracımın aynısı 2.0 TDI 140 HP motorlu aynı otoparka park ediyor (34 plakalı) ve Xenon ile cam filmi yaptırmış, hoş da olmuş ama, ben yavrumu seviyorum ve bazen ışıklarda yan yana geliyorlar, biraz gaza daha fazla basıyorum. Ne de olsa benimkinde de TURBO var...!

T.G.
  • bu aracın 210 km/h lar da duracağını sanmıyorum. en azından 230 yapar gibi geliyor. sonuçta 200 nm tork var ve zaten fabrika hızı bile 203.

quote:

Orjinalden alıntı: tanergode

Güzel arkadaşlarım,

VW Passat 1.4 TSI 122 HP 210 NM aracım var ve Passat severler forumundayım. Cruise Control'u en yüksek hıza proğramladım ve en fazla 210'a kadar çıktı. Motor iyice açıldıktan sonra ve radarın ortada olmadığı bir zaman 210'u geçebileceğimden eminim. Güç ve döndürme kuvveti bu motorda (kodu CAX) o kadar yüksek ki, halen inanamıyorum. Aracımın aynısı 2.0 TDI 140 HP motorlu aynı otoparka park ediyor (34 plakalı) ve Xenon ile cam filmi yaptırmış, hoş da olmuş ama, ben yavrumu seviyorum ve bazen ışıklarda yan yana geliyorlar, biraz gaza daha fazla basıyorum. Ne de olsa benimkinde de TURBO var...!

T.G.

• YEDİ İLERİ, bir teknoloji şaheseri, çift kavrama kuru, yani 6 ileri DSG gibi yağ havuzunda dönmüyor.

Passat 122 hp tsi- 7 ileri dsg
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.