Şimdi Ara

passat 1.9 tdi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: otosarrafı

Hayrılı olsun şimdiden, araç diri görünüyor gerçekten. Mahsuru yoksa ne kadara anlaştığınız acaba?

Yazlik kislik lastiklerinide yanında alacağım 37bin lira fiyati hakkinda pek fikrim yok passat aramiyordum bu gune kadar birden karsima çıkınca alayim diye düşündüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PREDATOR066

quote:

Orijinalden alıntı: dejavufth

quote:

Orijinalden alıntı: bravaman

Makyajlı kasalarda tüm 1.9 tdi ler 130 hp dir.

Yazzılar ya solmuştur, ya da boya yapıldıysa orijinal olmayan yazılar yapıştırılmış olabilir.

aynen böyle olmuştur...

ayrıca sakın ama sakın 1,8t ile bi kıyasa girme al 130 luk keyfine bak eğer km orjinalse zaten yumul gitsin o km de DİZEL PASSAT İLGİNÇ GELDİ BANA :)

Aracin sahibinin 20bin kmde bir şahini var garajdan cikarmiyor. 90 model 3.25ci si var oda hatasiz. Bunu saga sola gitmek icin kullaniyor. :)

abi düşünmeden al derim PD motor kara motordur benim da 2,0 da pd dir seslidir felan filan ama iyidir hoştur :) yakıtı fazladır ş.içi (8,0-9) arası değişir tabi dsg manuel 1 litre aşağı çekebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: toxoplazma

quote:

quote:

quote:

Peki performans ve masrafsizlik olarak kiyaslarsak 1.8t mi almaliyim 1.9tdi mi ? Bakacagim 1.9tdi ilk sahibinden orjinal 150binde sizce nasıldır?

ilk sahibinden bulduysan ve 130 luk dizelse hiç kaçırma. büyük turbo modifiyesi ve güzel bir yazılımla 200-250 hp lik bir passatın olur

Evet buyuk ihtimal alacagim zaten umarim 130luktur 100hp cikarsa cok uzulecegim :).

ruhsattaki motor koduna mutlaka bak. ama sahibi 130 diyorsa 130 dur. kırmızı renk silinmiştir.
    o yıl üretim TDi motorları çok dayanıklıdır. PD yani pompa meme motor olarak bilinir. Common rail dizellere göre daha gürültülü çalışır. modifiyeye çok yatkındır.

Sorunsuz sekilde binsem yeter motoruyla falan oynamayi dusunmuyorum. Belki ilerde sıkılır oynarim bilemiyorum :).

• quote:

quote:

quote:

quote:

Peki performans ve masrafsizlik olarak kiyaslarsak 1.8t mi almaliyim 1.9tdi mi ? Bakacagim 1.9tdi ilk sahibinden orjinal 150binde sizce nasıldır?

ilk sahibinden bulduysan ve 130 luk dizelse hiç kaçırma. büyük turbo modifiyesi ve güzel bir yazılımla 200-250 hp lik bir passatın olur

Evet buyuk ihtimal alacagim zaten umarim 130luktur 100hp cikarsa cok uzulecegim :).

ruhsattaki motor koduna mutlaka bak. ama sahibi 130 diyorsa 130 dur. kırmızı renk silinmiştir.
    o yıl üretim TDi motorları çok dayanıklıdır. PD yani pompa meme motor olarak bilinir. Common rail dizellere göre daha gürültülü çalışır. modifiyeye çok yatkındır.

Hocam passat ve a4'ün motoru farklı mı? zamanında 1.9 pd tdi a4'ümüz vardı sonra a4 1.9 tdi aldık. pd bir kaç tane var ilanlarda. Tüm passatlar mı pd tdi? PD tdi'dan aldığım keyfi sonraki tdi'dan alamamıştım. modfiyeden anlıyorsanız benim 2.5 tdi 180 hp modifiye ile ne kadar güç alınabilir? maliyeti nedir?

• PREDATOR066 P kullanıcısına yanıt
    Aracın temizliğine ve kilometresine göre fiyat iyi gibi, hayırlı olsun tekrar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Psman kullanıcısına yanıt
    2008 den sonra CR ye geçti Passat lar...
    Onun öncesi PD dir...
    Yalnız PD lerde kronik sorun vardı; sanırsam Siemens enjektörler ücretsiz şekilde değiştirilmişti zamanında...
    Tabi bu dediklerim B6 passat için geçerli, daha altı için ne oldu bilgim yok...
    Modifiye olayından da hiç anlamam :)
  • Acaba bu aracı computeste götürsem sağlıklı ölçüm yaparlar mı ? Vw servisi 350 lira istiyor test 80 lira.

• quote:

Acaba bu aracı computeste götürsem sağlıklı ölçüm yaparlar mı ? Vw servisi 350 lira istiyor test 80 lira.

computestlerin dyno'larına güvenilmez. sadece kaporta ve boya konusunda güvenebilirsin.
  • quote:

quote:

Acaba bu aracı computeste götürsem sağlıklı ölçüm yaparlar mı ? Vw servisi 350 lira istiyor test 80 lira.

computestlerin dyno'larına güvenilmez. sadece kaporta ve boya konusunda güvenebilirsin.

Arabaya bu gun bindim biraz dolaştım gazdan ayaginizi cektiginizde bir uğultu yapıyor tüm viteslerde. Bu yüzden sogudum arabadan.

• quote:

quote:

quote:

Arabaya bu gun bindim biraz dolaştım gazdan ayaginizi cektiginizde bir uğultu yapıyor tüm viteslerde. Bu yüzden sogudum arabadan.

turbosu mu ötüyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

2008 den sonra CR ye geçti Passat lar...
    Onun öncesi PD dir...
    Yalnız PD lerde kronik sorun vardı; sanırsam Siemens enjektörler ücretsiz şekilde değiştirilmişti zamanında...
    Tabi bu dediklerim B6 passat için geçerli, daha altı için ne oldu bilgim yok...
    Modifiye olayından da hiç anlamam :)

2.0 TDI 170 hp olan motorlarda vardı bu sorun hocam...

• quote:

quote:

quote:

quote:

turbosu mu ötüyor acaba?

Sanzimanindan geliyor hocam.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sorunsuz sekilde binsem yeter motoruyla falan oynamayi dusunmuyorum. Belki ilerde sıkılır oynarim bilemiyorum :).

130luk mu çıktı araba hocam, bir de ön farları diş macunu ile fırçalayınca biraz rdaha temiz durabiliyor sanırım, böyle far performansı düşer

• jimhendrix kullanıcısına yanıt
    evet araç 130luktu. Farları sildirmiş zaten resim biraz eski.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.