Şimdi Ara

Passat 1.6 TDI DSG Bussines [SORULARI ALALIM]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2019 Passat 1.6 TDI DSG Bussines sahibiyim

[SORULARI ALALIM]

• 1- Ne yakıyor ?
    2- DSG patlak mı?
    3- Bu paraya passat mı alınır ?
  • yat_uyu Y kullanıcısına yanıt
    1. Şehir dışı 3,7 Litre mazot

2. DSG sağlam

3. 160.000 TL'ye Yeni Clio - 208 - Corsa satılıyor/satılacak. 210.000 TL TSI Highline Golf satılıyor. Piyasayı öğren gel, Cevap: Bu paraya Passat'dan başka araba alınmaz.
  • bi zahmet passatın da güncel liste fiyatını yazar mısın ?
    Liste fiyatı 285.000 TL

Net fiyat Mart’da belli olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Tahminim Mart ve Şubat zamları ile 250-255 bin TL civarına satılır

• 285 bin liralık arabayı 2 ay sonra 250 bine satıyorlarsa neden 160.000 TL'ye Yeni Clio - 208 - Corsa satsınlar ya da 210.000 TL TSI Highline Golf satsınlar ?
    Ne demek istediğinizi analamadım ?

VW fiyat listesi üzerinden %15 civarı indirim yapılıyor. Mart ve Şubat zamları ile birlikte net fiyat belirlenecek demek istedim.
  • Kullanmayıp sıfır km olarak satışa koyduğun araç hakkında ne söyleyebilirsin ki "Erdal Bey"?
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-2020-trafige-cikisli-yeni-passat-business-0-km-781040228/detay
  • fractal design kullanıcısına yanıt
    Bu ilan bana ait değil

Ayrıca ben hayatımda 5 tane Passat aldım, aldığım passat ilk değil, son da olmayacak
  • 2020 model sıfır 1.5 tsi business aldım,

Aracı bugün 10.00 gibi teslim aldım, bayiden 45 km kullandım işe geldim aracı park ettim. 18.30 gibi işten eve geldim, 4km daha kullandım.

Akşam 21.30 gibi oğlanı dolaştırmak için araca bindik, aracı çalıştırdık. Hararet ibresi en düşükteydi oğlum göstergelere falan baktı hatta, sonra radyo ekranını incelerken araç daha hareket etmemiş olmasına rağmen ibre 90a çıkmış, havalandırmayı açtım sıcak üflüyordu. Araç daha hareket etmedi.

Oğlanla 25 km kadar dolaştım, bunun 10km si çevre yolu, 100-110 km hızlarda sürdüm ibre hala 90da sabit.

sizin araç bu kadar erken ısınıyormu?

İbre en dibte olmasına rağmen araç rölantide çalışırken 90a gelmesi çok garip bi durum, dış hava sıcaklığı 4 derece civarıydı.

Sabah tekrar bakacağım. Araç sabaha kadar dışarda buz gibi olur bakalım yine ibre hemen 90a dayanacak mı?

Ekleme, sabah aracı çalıştırdım şimdi işe geldim. Dışarısı -2 derece rölantide bir dk bekledim hararet ibresi oynamadı, hareket etmeye başladım daha 300 metre olmadan ibre çok hızlı 90a çıktı ve sabit kaldı. çevre yoluna çıktım yolu uzattım biraz ibre 90ı geçmiyor havalandırma sıcak üflüyor, ibre bozuk olsa sabahın bu saatinde dışarısı bu kadar soğukken daha 300 metrede sıcak üflemez, arabada sorun var desem ibre 90ı da geçerdi diye düşünüyorum.

Sizin araçda bu kadar hızlı ısınıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efe_yakub -- 14 Şubat 2020; 7:46:29 >
  • efe_yakub E kullanıcısına yanıt
    Benimki dizel

Aracınız sorunsuz

İciniz rahat olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptainSkyWalker

Aracınız sorunsuz

İciniz rahat olsun
    Servisle görüştüm, normal olduğunu aracın çok hızlı ısındığını söylediler.

hatta 1.5tsi motor başka bir passatta denedik. o da aynı şekilde, motor soğuk ve dışarısı daha yeni yeni 4 dereceye falan geliyor olmasına rağmen çok hızlı bir şekilde ısındı.

Kış ayları için çok güzel, hemen ısınıyor araba iki üç dk içinde içerisi sıcacık oluyor.
    Hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: efe_yakub

2020 model sıfır 1.5 tsi business aldım,

Aracı bugün 10.00 gibi teslim aldım, bayiden 45 km kullandım işe geldim aracı park ettim. 18.30 gibi işten eve geldim, 4km daha kullandım.

Akşam 21.30 gibi oğlanı dolaştırmak için araca bindik, aracı çalıştırdık. Hararet ibresi en düşükteydi oğlum göstergelere falan baktı hatta, sonra radyo ekranını incelerken araç daha hareket etmemiş olmasına rağmen ibre 90a çıkmış, havalandırmayı açtım sıcak üflüyordu. Araç daha hareket etmedi.

Oğlanla 25 km kadar dolaştım, bunun 10km si çevre yolu, 100-110 km hızlarda sürdüm ibre hala 90da sabit.

İbre en dibte olmasına rağmen araç rölantide çalışırken 90a gelmesi çok garip bi durum, dış hava sıcaklığı 4 derece civarıydı.

Sabah tekrar bakacağım. Araç sabaha kadar dışarda buz gibi olur bakalım yine ibre hemen 90a dayanacak mı?

Ekleme, sabah aracı çalıştırdım şimdi işe geldim. Dışarısı -2 derece rölantide bir dk bekledim hararet ibresi oynamadı, hareket etmeye başladım daha 300 metre olmadan ibre çok hızlı 90a çıktı ve sabit kaldı. çevre yoluna çıktım yolu uzattım biraz ibre 90ı geçmiyor havalandırma sıcak üflüyor, ibre bozuk olsa sabahın bu saatinde dışarısı bu kadar soğukken daha 300 metrede sıcak üflemez, arabada sorun var desem ibre 90ı da geçerdi diye düşünüyorum.

DSG mi
    Genel olarak kullanım konfor yakıt performans memnuniyet durumumuz hakkında bilgi verir misniz birde ne kadar aldiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr_emn34

DSG mi
    Genel olarak kullanım konfor yakıt performans memnuniyet durumumuz hakkında bilgi verir misniz birde ne kadar aldiniz

Alıntıları Göster
    Evet DSG,

konfor iyi, süspansiyonlar çok yumuşak.

Yakıt şuan şehir içi 7.2lt bunun altına düşmedi. Şehir dışı 4.8lt.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe_yakub

2020 model sıfır 1.5 tsi business aldım,

passat'ın 3 bölgeli kliması motor soğukken de sıcak hava üfleyebilme yeteneğine sahip. benimki tdi olduğu için motorun ısınması uzun sürüyor ve sıcak hava üflüyor buna rağmen kısa sürede.
  • 1.5 Business Beyaz renk Passat için kapora verdim. İnşallah pişman olmam. 1.5 motorda manueller için kanguru efekti sorunu olduğunu duymuştum ama bildiğim kadarı ile otomatikte sorun yok, değil mi?
  • alper029 kullanıcısına yanıt
    Kaça aldınız ne zaman teslim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.