Şimdi Ara

PASSAT 1.6 EXCLUSİVE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
22.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MERHABA ARKADAŞLAR.BEN ARABAMI SATIP 2004 2005 ORTA KASA PASSAT 1.6 EXCLUSİVE ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.SİZCE BU ARABANIN YOL TUTUŞU GÜVENLİĞİ EURONCAPTEN 5 YILDIZ ALAMAMIŞ MESELA NASIL?ARTI EKSİ YÖNLERİ NELER?VE ÇEKİŞİ NASIL? 1.6 YENİ KASADAN DAHA İYİ Mİ YOKSA DAHA KÖTÜ MÜ.DONANIMINI TAM OLARAK BİLEN VARSA ÖZELLİKLERİNİ MERAK EDİYORUM.BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM.TEŞEKKÜRLER.

• O araç çok iyi donanımlı idi. Yeni kasadan kalite olarak daha iyidir. Ancak sonuçta eski kasadır. performans 1.6 performansıdır.

en son 1.6 exclusive lerde ahşap dekor felan herşey mevcut idi ve 40 bin liraya satıldıydı. (ben az daha alıyordum)

mevcut arabanızı söyleyin ona göre yorum yapalım sizi tatmin eder mi diye.
  • şimdiki arabam vectra c kasa 1.6
  • Arabanızda sorun yoksa fazla bir değişim olmaz bence. Aynısı kalsın. İyi bir kuaföre sokun opeli, bir bakım yaptırın. Temiz temiz binmeye devam edin.
  • özellikle Exclusive donanımı çok iyi performans olarak vectranın 1.6 sından az bişey iyi bütün olarak bakınca vectra yı geçtim passatın yeni kasasından bile çok daha iyi.
  • vectra yı kullanmadığım için bilmiyorum ama yaklaışk iki yıldır 2005 model passat exc. kullanıyorum. bu aracın işçilik kalitesi şuanda satılan üst sınıflar hariç, birçok araçtan daha iyi. plastik kaliteleri ve döşemeleride çok iyi. ayrıca araç çok dayanaklı bir araç. ben b5.5 passatlara hayranım.
  • Aynı araç bizdede vardı. 2005 model exclusive 1.6 kaya gri.

Araç öncelikle çok karizmatik bir araç. Hem ağır başlı, hem de sport görünmü ile genç ve orta yaşa hitap etmeyi bilen bir araç. Aldıktan sonra tek bir şeyine alışamadık. 1.6 102HP motoruna. 2.0 136HP'den sonra çok çok hantaldı. Ama 7 sene bindik biz o araca. Tek bir sıkıntımız olmadı. Arıza açmadı. Sadece bakımları için gittik servisine. Malzeme kalitesi ve işçilik olarak bazı plastik soyulmaları dışında çok iyi. Donanım olarak zaten şu an aynı donanımda passat almak isteseniz dünyanın parasıdır. Yeni kasadan duruş olarak daha iyidir. Yol tutuşu bence gayet güzeldi. Uzun yolculuklarda hiç yorucu değildir. B6 kasadan kalite olarak kat be kat üstündür. O kasayıda kullanmış birisi olarak diyorum bunu unutmayın. Doğuş otomotivin en cömert zamanlarının arabasıdır. Donanım olarak ;)
  • Merhaba arkadaşlar bende passat 1.6 trendline ve 1.6 exc. Arasında kaldım. Trendline olan 2004 149000 km 28000 tl Exc Olan 2004 121000km 29500 tl sizce hangisini tercih etmeliyim???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jazzadige

Merhaba arkadaşlar bende passat 1.6 trendline ve 1.6 exc. Arasında kaldım. Trendline olan 2004 149000 km 28000 tl Exc Olan 2004 121000km 29500 tl sizce hangisini tercih etmeliyim???

Hangisini tercih ettin :) bende 2004 ex. Buldum bi tane

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu hortlatıyorum ama
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2005-ful-pasat-211795338/detay

Şu araç sizce 33 bine alırnır mı uygun mudur ? perfomans olarak memnun eder mi ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.