Şimdi Ara

Passat 1.4 Tsi 125 hp Trendline Manuel Teklifleri.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben zannediyordum ki bu araçtan bir çok şubede bekliyordur. Çok fena yanılmışım nerdeyse hiç bir yerde yok. Son zamanlarda ne kadar teklif aldınız ? Opsiyon dahil ettirebildiniz mi ? Teslim süreleri nasıl ?

• Passat şu an tüm versiyonlarda yok satıyor. Fabrika üretimi bitmiş, yola çıkmış, plazalara gelen araçlara bile 1.5 ay sıra var. Sadece biri satın alıp kredi çıkmaması vb. sebeplerle almaktan vazgeçtiyse araç bulunabiliyor. Bu da şansınıza ne çıkarsa.

Herhangi bir özellik (Renk, donanım, paket vb.) eklettiğiniz yada seçtiğiniz an teslim süresi 3-6 ay arası değişir.

Önümüzdeki günlerde passatın piyasası daha da güçlenecek. Çünkü şimdiye kadar üretilmiş en kötü kasa jetta geliyor. Fiat egea, linea tarzı bir araç yapmışlar. Bu kasayı gören tüketici passata daha da yüklenecek.

Sıfır almayı düşünüyorsanız elinizi çabuk tutun. İyi günler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • autotech1 kullanıcısına yanıt
    Biz elimizi çabuk tutsak neye yarar, sipariş veririz kaporası ödenir. Aracımı takasta alacakken vazgeçtik biz 30 bin daha çık derler. Sonuçta ben kaporamı alırım. VW ile ve bütün diğer markalarıyla hesabı kapatırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.