Şimdi Ara

[PASİF] ★★★ LG G4 ANA KONUSU ★★★ (Diğer Konudan Devam) (269. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.673
Cevap
85
Favori
402.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: orain

Arkadaşlar yardım teli pc ye bağlıyorum ama Lg pc yazılımı seçeneği yok.
    lg bridge görüyor ama seçenek çıkmıyor. pc yazılımı yüklensinmi diyor her seferinde yükle diyorum pc ye exe düşüyor yükle diyorum yüklendi diyor ama çıkarıp takınca gene soruyor ve lg pc yazılımı seçeneği hiç gelmiyor

Telefonunuza zaten oyle bir secenek gelmiyecek bildigim kadariyla,ben MTP moduna alip bagliyorum gözüküyor.Siz birsey yüklemeyin bilgisayar otomatik olarak yüklüyor zaten,bende boyle oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• HomeScreen kullanıcısına yanıt
    Pc telefonu görüyor ama Lg Themepark uygulaması görmüyor. Uygulama usb hata ayıklama ile lg pc yazılımı açık şekilde bağlantı kurun diyor diğer türlü görmüyor. G2 imde hep o seçenek çıkardı sanırım g4 te kaldırdılar bu mevzuyu .2 gündür araştırıyorum bulamadım

• bugün ölü piksel olayı için servise uğradım tek noktada olduğu için herhangi bi işlem yapılmaz dediler değişen yaptıran arkadaşlarda durum nasıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoLKovY

quote:

Orijinalden alıntı: xwq

sarji bir gunu gectim yarim gün anca gidiyor. oda hicbirsey yapmazsam. sarj olmasida tam aksine 5 6 saat sürüyor. pil kullaniminda ekran %48 gösteriyor. normal degil gibi bu sekilde ama sorun nerde bulamadim.

Yok artık 5 6 saatte şarj. Bataryasında sorun olabilir. Servise gösterin isterseniz

Uzun süre gitse onuda dert etmiycem ama bakalim bir kac gün daha bekliyim diyorum sarj kendini ayarliyordur falan. Cok fazla gereksiz programla geliyor alet custom rom falan ciksa süper olur harbiden baya fark eder diye düsünüyorum.
  • Arkadaşlar 2. El LG G4 alınır. Sorunsuz çiziksiz ve az kullaılmış ve TR garantili olması gerekiyor. Eğer satan varsa özelden iletişime geçebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhchiko

Arkadaşlar bu modeli almamı tavsiye eder misiniz ? G3 düşünüyordum fakat kasa çatlaması sorunundan dolayı soğudum cihazdan. G4'te de kronik sorunlar var mı ? Biraz araştırdım görüşme esnasında sesin karşı tarafa az gittiği falan söyleniyor yukarıda da arkadaş bahsetmiş bunun gibi sorunlar var mı ? Deneyimlerinizi yazar mısınız ?

Yorumlarınızı eksik etmeyin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruşenamcanınoğlusedat

bugün ölü piksel olayı için servise uğradım tek noktada olduğu için herhangi bi işlem yapılmaz dediler değişen yaptıran arkadaşlarda durum nasıldı

Benim cihaz degisti 1 tane ölü pixelden dolayi ama cihaz 1 haftalikti ondan dolayi olabilir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WoLKovY

quote:

sarji bir gunu gectim yarim gün anca gidiyor. oda hicbirsey yapmazsam. sarj olmasida tam aksine 5 6 saat sürüyor. pil kullaniminda ekran %48 gösteriyor. normal degil gibi bu sekilde ama sorun nerde bulamadim.

Yok artık 5 6 saatte şarj. Bataryasında sorun olabilir. Servise gösterin isterseniz

Uzun süre gitse onuda dert etmiycem ama bakalim bir kac gün daha bekliyim diyorum sarj kendini ayarliyordur falan. Cok fazla gereksiz programla geliyor alet custom rom falan ciksa süper olur harbiden baya fark eder diye düsünüyorum.

Hocam telefonu hiç ellemeden 5-6 saatte sarj oluyorsa beklemeden sarvise uğrayın bence mazallah batarya vs. şakaya gelmez.

benimki de topu topu 1 aylık lg türkiyeyi arasam bişey değişir mi acaba
  • quote:

benimki de topu topu 1 aylık lg türkiyeyi arasam bişey değişir mi acaba

Hangi servise gittiniz ? Şengüller teknik servisine danisin isterseniz.

adanadayım ben. datateknik diye bi yere gittim zaten adanada iki tane lg servisi var ikisi de bunların
  • quote:

adanadayım ben. datateknik diye bi yere gittim zaten adanada iki tane lg servisi var ikisi de bunların

Anladim.Tavsiyem istanbuldaki Vintek veya Şengüller servisiyle bir gorusun gonderin bakalim derlerse size kargo numarasi vs veriyorlar,bu sekilde gönderebilirsiniz.

• Iyi gunler arkadaslar ben video cekimi yapamiyorum dun aksamdan beri boyle bi sorun cikti neden olabilir. Uyari olarark "diger uygulama kullanilirken kayit baslatilamaz" yaziyo neden olabilir butun uygulamari kapattim hatta telefonu kapatip actim ama hala ayni uyariyi veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: esakeer

Iyi gunler arkadaslar ben video cekimi yapamiyorum dun aksamdan beri boyle bi sorun cikti neden olabilir. Uyari olarark "diger uygulama kullanilirken kayit baslatilamaz" yaziyo neden olabilir butun uygulamari kapattim hatta telefonu kapatip actim ama hala ayni uyariyi veriyor

Yandex Navigasyon telefonda kuruluysa silin.
    öyle yaparsam da 1 ay bekler telefon. neyse yarın bi arayıp konuşurum dediğiniz yerle teşekkür ederim ilgilendiğiniz için
  • Kardeşimde de bende de G3 var. Benimki % 5'lerden 1 saat 40 dk civarı şarj olurken kardeşimin şarj süresi 4 saati geçiyordu. Sorunun neyden kaynaklandığını bulmak için kabloları ve adaptörleri her şekilde değiştirip denedik. Bu denemelerde sorunun usb kablosunda olduğunu bulduk. Şimdi eski s3 mini'sinin usb kablosunu bağladı adaptörüne, onunla şarj ediyor. Şarj süresi normal. Sizde deneyin hocam, ya usb kablonuzda ya da adaotörünüzde hangisinde sorun olduğunu bulabilirsiniz. Bataryanın da problemli olma ihtimali var tabi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar..

LG g4 siyah cihazını satıyorum. Avea faturalı 2 aylık cihaz.
    Çiziksiz ve sorunsuzdur..

Yer İstanbul fiyati epey indirdim ve 1500 lira düşünüyorum pazarlıksiz..

• Şair-i Maderzat Ş kullanıcısına yanıt
    Hocam niye satıyorsunuz merakımdan soruyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omwe6113

Hocam niye satıyorsunuz merakımdan soruyorum

samsung s6 egde aldım onu kullanacağım.. başka bir sebebi yok yani :)
  • 
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.