Şimdi Ara

[PASİF] ★★★ LG G4 ANA KONUSU ★★★ (Diğer Konudan Devam) (268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.673
Cevap
85
Favori
402.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dardanel811

Uygulamaya ait guncelleme, hata nedeniyle indiremedi (489, diye bir hata aliyorum, sebebini bilen var mi acaba?

Bende ayni sorunu yasamistim,smartcleaningden uygulama onbelleklerini temizledim sorun ortadan kalkti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dancingman

Su soğutma yok biliyorsun. real racing3 oynarken ısınma yapıyor fakat performans düşüşü veya kasam donma yapmadı şimdiye kadar.4-6-8 çekirdekli tüm telefonlarda ısınma sorunu var,
    önemli olan ısınınca kasma donma kapanma yapıp yapmadığı

Doğru haklisin. Ben mesela S5 bakarken Z2 de almak istemiştim ama telefon ısınmadan dolayı kasmasina gerek kalmadan kapanıyor du. Kamera cekimindede aynı ısınma sorunu vardı. Fakat G4 bana çok hassas gibi geliyor sanki en ufak düşmede camı çatlayacak kenarı kırılacak gibi geliyor :)

• N11 den almayı dusunen varsa elimde 78 liralik kupon var telefonlarda gecerli isteyen olursa detayli şekilde konuya bakabilirler.    

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=109862182

• havadurumu teması çok cansız görünüyor gözüme...başka bir hava teması yükleyebiliyormuyuz? g2de yapıyorduk...aynısını kullanabilirmiyiz ki acaba? g4 için pek bişey bulamadım ben..
  • Volkanbaba kullanıcısına yanıt
    İçine şu serptin hocam

• % 10 kullanımda 1 saat ekran süresi, Böyle Kullanırsam günboyu Rekorlar alt üst olur heralde. Takılmayın Ekran Süresi olayına günü çıkartıyorsa problem yok...........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LegendizmiR -- 9 Eylül 2015; 10:04:07 >
  • Benim gözlemim şu yönde, doğru mu bilmiyorum ama telefonun bataryası 100-90 arası ve 10-0 arası yavaş düşüyor ancak orta taraf su gibi gidiyor. Psikolojik olarak diyorsun ki vay be o kadar kurcaladım hala 95 veya vay be %7 ile ne kadar uzun gitti

• SULZER S kullanıcısına yanıt
    Evet öyle duruyor. benim telefonu arkadaş incelerken elinden düşürdü ama korktuğum olmadı en ufak bir çizilme darp yada kırılma olmadı. Allah ikincisinden saklasın. Ekranda temperli cam kullanıyorum.
  • Toplam 30 saat pilde kullanım, 4.5 saat ekran süresi aldım dün kontrol ettiğimde. Benim için gayet yeterli oluyor.
  • H815TR root yapabilen var mı. Birde lg'nin kendi klavyesine türkçe karakterleri ekleyemiyor muyuz?

• Benim halen 10b görünüyor cihaz. İntel garantili almıştım. Acaba manuel olarak 10d yüklemek mümkün mü? Nasıl yükleyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReQueM_87

H815TR root yapabilen var mı. Birde lg'nin kendi klavyesine türkçe karakterleri ekleyemiyor muyuz?

H815tr root yazın google'a root enjekte etme yöntemiyle root yapılabiliyor. (root injection

Bu yöntemde önce sistemin yedeği alınıyor sonra linux üzerinden root ekleniyor yedeğe, son olarak sistem geri yükleniyor.

• -dost- kullanıcısına yanıt
    daha sağlam root çıkmadı recovery de yüklenmiyor galiba daha
  • G4 E avrupa yazılımlarını nerden bulucaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: HomeScreen

quote:

Orijinalden alıntı: dardanel811

Uygulamaya ait guncelleme, hata nedeniyle indiremedi (489, diye bir hata aliyorum, sebebini bilen var mi acaba?

Bende ayni sorunu yasamistim,smartcleaningden uygulama onbelleklerini temizledim sorun ortadan kalkti.

Teşekkürler... Smart cleaning ise yaradi sanirim, yukarida bir arkadas daha cevap yazmis, baska bir wifi ağıyla baglanin diye, sanirim o da ise yariyor

• sarji bir gunu gectim yarim gün anca gidiyor. oda hicbirsey yapmazsam. sarj olmasida tam aksine 5 6 saat sürüyor. pil kullaniminda ekran %48 gösteriyor. normal degil gibi bu sekilde ama sorun nerde bulamadim.

• Arkadaşlar yardım teli pc ye bağlıyorum ama Lg pc yazılımı seçeneği yok.
    lg bridge görüyor ama seçenek çıkmıyor. pc yazılımı yüklensinmi diyor her seferinde yükle diyorum pc ye exe düşüyor yükle diyorum yüklendi diyor ama çıkarıp takınca gene soruyor ve lg pc yazılımı seçeneği hiç gelmiyor

• Bu temperli camı merak ediyorum sana zahmet bilgi verirmisin. Sadece ön cam üzerinemi uygulanıyor .Yere düştüğünde köşelerden gelen darbeyide engelliyormu yoksa sadece ekran üzerine gelecek darbeler içinmi.Birde asıl merak ettiğim ekranın görüntü kalitesini etkiliyormu. Benim samsungda ekran koruyucu dandik olduğundanmıdır nedir görüntü kalitesini baya düşürmüştü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xwq

sarji bir gunu gectim yarim gün anca gidiyor. oda hicbirsey yapmazsam. sarj olmasida tam aksine 5 6 saat sürüyor. pil kullaniminda ekran %48 gösteriyor. normal degil gibi bu sekilde ama sorun nerde bulamadim.

Yok artık 5 6 saatte şarj. Bataryasında sorun olabilir. Servise gösterin isterseniz

• Bugün LG İstanbul servisi Vintek ile görüştüm kişisel olarak ürün almadıklarını söylediler. Haberiniz olsun arkadaşlar.
  • 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.