Şimdi Ara

[PASİF] ★★★ LG G4 ANA KONUSU ★★★ (Diğer Konudan Devam) (260. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.673
Cevap
85
Favori
402.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: klawye

Teşekürler kardeş cevap için. Sizde bu sorun kalktimi. Yani kanape üzerinde denedinizmi hic. Çünkü önceki sayfalarda bazilari sorunun devam ettigini yazmisti sanki.

Hocam xihazi kabepe uzerine koyup mu kullaniyorsunuz? guldurmeyin insanlari. Komik duruma dusuyorsunuz. Kanepe uzerinde 10 parmak 5 parmak algilasa ne olur algilamasa ne olur???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyes-on-you

quote:

Orijinalden alıntı: Emre1645

Mrb arkadaşlar suan hali hazırda g2 kullanicisiyim. Fakat yere düşürmüştüm gittim yaptırdım. Sonra yine düşürdüm bu sefer ekranin alt kısmı gitti. Dokunmatik sapıttı bende birdaha yaptirmamaya karar verdim.Cihazdan memnundum aslinda ama durum böyle olunca can sıkıyor. Sizce g4 almalı miyim? Kamera konusunda cok ilerlemis sanırım. Gece cekimlerinde g2de kasma vardi ve kötüydü acikcasi bu çözülmüş mü? Veya g4 harici hangi telefonlari önerirsiniz? Biraz uzun oldu ama yardimci olursaniz cok sevinecegim :)

G4 çok iyi telefon. Özellikle fiyatına göre mükemmel denilebilir. Ama anladığım kadarıyla kamera sizin için önemli, bütçe de sorun değilse z5 premium bekleyin derim 1 ay sonra çıkar muhtemelen. 1000 lira fark olur arasında. 1000 liralık fark ne getirir ona bakalım:

-Isınmayan bir Snapdragon 810
    (Test edenlerin çoğu sorunu çözmüş dedi)

-10 dk dan fazla 4k video çekebilme (Bu sorun da youtube vıdeosundan izlediğim kadarıyla çözülmüş. İnceleme yapan adam canlı canlı 12 dk kadar 4k çekti. Gözlerime inanamadım)

-4k 800 ppi ekran

-Daha kaliteli ve ekolayzır ayarı olan hi-fi ses deneyimi

-Premium hissi daha fazla olur, Chrome rengi müthiş ayrıca metalik kasa

-Suya ve toza karşı dayanıklılık

-Daha iyi kamera (Sadece 0,3 saniyede odaklama yapabiliyor. Lensi Sony nin son teknoloji yeni lensi

Geriye tek soru işareti olan batarya kalıyor. Tahminimce G4 ile benzer olur batarya performansı. 3400 batarya olacakmış z5 premiumda.

Bütün bunlara Sony nin stabılıte ve güncelleme desteğini de katarsak bence aradaki 1000 liralık farka değer. Ama en önemli kriter sizin bütçeniz tabiki. Çıkmasına daha zaman var, sabredin, para biriktirisiniz bence.

G4 bu fiyatıyla rakipsiz, onu da belirtmeden geçemeyeceğim.

Hocam sony nin kamerada kendi lenslerini satrigi digerlerinden 1 tik. Geri oldugu herkes tarafindan biliniyor. Z5 te durum nedir bilemeyiz ama s810 problemli oyle 5-10 dakikalik testle anlasilacak bir durum degil. Kamerada ois var mi?
    Bence 4k ekrana o pil ve islemci murat 131 e bmw motoru takip hiz yapmak gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: -dost-

quote:

Orijinalden alıntı: Loser.

Zaten 5 parmakla yapacak birşey yok ama telefon 2 parmak algılamadığı zaman büyük sıkıntı.

multitouch programıyla denerken keşfettim. elinde tutarken 10 parmak algılıyor ama koltukta 4 falan

Aynı sorun benim telefonda da varmış.

Yazilim sürümü nedir

• apokhan kullanıcısına yanıt
    Kardeşim telefonu tabiki kalkipta kanape uzerinde kullanmiyorum ama 2000tl verdigim bi cihaz neden boyle yapsinki. Sadece sorun cihazdami onu anlamaya çalışıyorum. Bozukluk varsa zamanında servise gondereyim. Yani cok tuhaf bi problem. Çok önemli bişey olmasa da insan kafasina takiyor iste.
    Ustelik bes parmak degil bende iki parmagi algilamiyor ve knock on hassasiyeti dusuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi klawye -- 6 Eylül 2015; 21:48:48 >
  • klawye kullanıcısına yanıt
    Şimdi kanepeye koyduğunuz zaman dokunma programına 10 parmağı koyduğunuz zaman ikisini mi algılıyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -dost-

quote:

Orijinalden alıntı: Loser.

Zaten 5 parmakla yapacak birşey yok ama telefon 2 parmak algılamadığı zaman büyük sıkıntı.

multitouch programıyla denerken keşfettim. elinde tutarken 10 parmak algılıyor ama koltukta 4 falan

Aynı sorun benim telefonda da varmış.

Yazilim sürümü nedir

Yazılım 10d.

• Ottoman kullanıcısına yanıt
    Hayir ornegin galeride bir resime zoom yapmak icin iki parmaginie kullaniyorsun ya iste algilamiyor. Hicbi tepki vermiyor.

• klawye kullanıcısına yanıt
    Şimdi onuda denedim bi sıkıntı yok bende.

• Arkadaslar g4 aldim guncelleme geldi reset atmam gerekir mi performans icin? G2de lollipopa guncelleyince telefonu sifirlayin diyordu bazi arkadaslar ondan soruyorum

• Beyler telefona hars reset attım. Android Sistem Webview uygulaması sürümü eskiye döndü. Sizce tekrar güncelleyim kalsın mı yoksa eski haliyle?

• quote:

Arkadaslar g4 aldim guncelleme geldi reset atmam gerekir mi performans icin? G2de lollipopa guncelleyince telefonu sifirlayin diyordu bazi arkadaslar ondan soruyorum

Hocam 10d guncellemesinden sonra telefon sapitti. Şarji takır takır iniyordu. Biraz kasmalar başlamıştı. Bende format attım. Başka bir forumda güncelleme geldikten sonra reset atın diyorlardı. Kasma sorunu geçti. Şarj konusunda da oylemi bilmiyorum. Biraz kullanınca size görüşümü yazarım :)

• Bildirim yokken bildirim isigi yaniyor mu sizdede acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: seffa

Bildirim yokken bildirim isigi yaniyor mu sizdede acaba ?

Şarjdayken evet yanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: WoLKovY

quote:

Arkadaslar g4 aldim guncelleme geldi reset atmam gerekir mi performans icin? G2de lollipopa guncelleyince telefonu sifirlayin diyordu bazi arkadaslar ondan soruyorum

Hocam 10d guncellemesinden sonra telefon sapitti. Şarji takır takır iniyordu. Biraz kasmalar başlamıştı. Bende format attım. Başka bir forumda güncelleme geldikten sonra reset atın diyorlardı. Kasma sorunu geçti. Şarj konusunda da oylemi bilmiyorum. Biraz kullanınca size görüşümü yazarım :)

10b kuruldu bende tr cihazı guncellemeleri konrtol et diyorum sonra deneyin falan diyo sıkıntı var galiba suan

• quote:

Hayir ornegin galeride bir resime zoom yapmak icin iki parmaginie kullaniyorsun ya iste algilamiyor. Hicbi tepki vermiyor.

Dostum ben denedim tekrar elimde iken iki parmak zoomda hiç sıkıntı yok ancak koltuğun üzerinde takılıyor, algılamıyor bazen. Ne yapsam servise mi versem acaba bir haftalık telefon lg garantili.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WoLKovY

quote:

10b kuruldu bende tr cihazı guncellemeleri konrtol et diyorum sonra deneyin falan diyo sıkıntı var galiba suan

O sorun bende de vardı. Pcnize lg bridge indirin. Ordan güncellemeyi yapın. 10c guncellemesinde o sorunda kalkıyor diye biliyorum

• Yaklaşık 15 gündür g4 kullanıyorum. Genel hatlarıyla memnun olduğumu söyleyebilirim. Zaman zaman ısınıyor cihaz. Heleki güneşli bi yerdesiniz haliyle bir süre sonra muazzam bir ısı oluşuyor. Ama bi takılma donma yaşamadım.

Gelen güncellemeleri anında yaptım. Note 3 ten sonra Samsung'un güncelleme acizliğini g4 ile daha iyi farkettim.

10d güncellemesini yaptım. Cihazda greniffy ve snapdragon batteryguru kullanıyorum. Note kullanırken de greniffy kullanıyordum muhakkak şart. Ben arkadaki açma kapama dün esini unuttum diyebilirim. Unutulacak programları seçtikten sonra ana sayfaya bir kısa yol atıyorsunuz. Basınca önce açık olan ama seçtiğiniz uygulamaları uyutup peşinden ekranı kilitliyor.

Batteryguru yu ilk kez kullanıyorum. Note 3 exynos işlemciliydi. Ama snapdragon işlemciler için üretilmiş bu program gerçekten batarya sekreteri gibi. 2 veya 3 gün lekenin dediği modern devam ediyor. Kullanım şekliniz kullanılan programlar hepsini öğreniyor. Şunu dikkate alın. Programı kullanırken konum sürekli açık olsun. Bağlı olduğunuz Wifi ağlarını oradan belirliyor ve uzaklaştığınızda kapatıp veriyi açıyor. Programları açık kaldıysa kapatıyor falan. Ben 3g ve wifiyi hiç kapatmam. Bu programdan sonrada artık konumu hiç kapatıyorum. Ekran sürem ile ilgili görüntüyü atıyorum.

[PASİF] ★★★ LG G4 ANA KONUSU ★★★ (Diğer Konudan Devam)

[PASİF] ★★★ LG G4 ANA KONUSU ★★★ (Diğer Konudan Devam)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodstar -- 7 Eylül 2015; 0:01:45 >

• bloodstar kullanıcısına yanıt
    Uyuttugunuz programlar neler peki ozellikle varmi kapatin dediginiz.

• iyi günler arkadaşlar
    g4 vs s6 arasında kaldım, kamera konusunda renklerden dolayı ve video ses kalitesinden dolayı s6 öne cıkıyor benim için ama fiyat farkı baya fazla o yüzden g4 beni çekiyor
    size soracağım soru, g4ün pili testlerdeki kadar kötü mü yoksa güncellemelerle düzeldi mi?
    benim için ilk kriterler kamera ve pil
    teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.