Şimdi Ara

[PASİF] ★★★ LG G4 ANA KONUSU ★★★ (Diğer Konudan Devam) (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.673
Cevap
85
Favori
402.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler şikayet edin şunu "Konu yanlış yerde" diye. Yoksa susmuyacak bu çocuk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum iki lg telefonufa kaldirima vurup kirdim ucretsiz ekran degisti

• Şarj kablosu temassızlık yapmaya başladı garanti kapsamında değişimini yaparlar mı?

• Hahaha. Bu çocuk htc'nin forumumda da terör estiriyor. Çöp firmanın çöp servisi diye. Ahhh ahhh. Türkiye bunlara kalıyor işte :)

• quote:

Orijinalden alıntı: gslicocuk

quote:

Orijinalden alıntı: esakeer

quote:

Orijinalden alıntı: HomeScreen

quote:

Orijinalden alıntı: esakeer

Arkadaslar merhaba ben lg g3 kullanicisiydim cohaz cok isindigi ve hizli sarj tukeymeye basladigi icin ve kapakta catlaklar oldugu icin degisime gonderdim degisim kabul gordu ama 20 is gunu icinde elime ulasmadigi icin iadesini aldim media markttan almistim cihazı. Yerine lg g4 aldim alali 3 gun oluyo fakat aldigimdan itibaren isinma var ve hizli sarj tüketiyo sabah 9 da %100 doluydu sarji suan %42 de oyun oynamiyorum sadece forumda yazilanlari okudum benzer sorun varmi diye bu sekilde bu kadar sarj tüketti. Sarki dinlesem film izlesem oyun oynasam sarj dayabmaz telefonda isinmadan patlar heralde.
    Kisaca sorum bunu yasayan arkadaslar varmi bunuda garantiye yollayip degisimini istemek istiyorum hatta alali daha. 7 gun olmadi oyle bi hakkimiz varmi varsa direk media markt yenisini versin beklemeyim garanti filan cok uzun sürüyor.. Yardimci olursaniz cok sevinirim. Lg g3 sayfasinda cok uardimvi olan arkadaslar vardi sagolsun onlar sayesinde bicok seyi ogrendim bilgisi olanlar yine yardimci olursa vok iyi olcak

Ekran suresi kac saat yazıyor suan ?

2 küsur saat yazıyordu cok az degilmi?

Kuzenim g3 ile 1.45 aldığı oldu sen yine iyi almışsın
    3000 mahlık telefon 2550 mahlık s6 ve 1800 mahlık İphone 6 dan az gidiyor.

G3ten 6 saat ekran süresiyle selamlar

Git şu forumdan ne olursun...

Not: Normal kullanımda 5saat civarıdır. Titiz kullanırsanız 6yı görebiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friedrich0 -- 7 Ağustos 2015; 19:29:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Şimdi bir güncelleme geldi indiriyor arkadaşlar. 330 mb'lık bir güncelleme nedir, ne değildir bir bilgim yok.

[PASİF] ★★★ LG G4 ANA KONUSU ★★★ (Diğer Konudan Devam)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vbalikci -- 7 Ağustos 2015; 19:39:02 >
  • Herhangi bir Wi-Fi ağına bağlıyken hala otomatik olarak arama yapıyor ve bu da pil ömrüne büyük darbe vuruyor. Bu tarama aralığını kapatmanın veya uzatmanın bir yolu var mı arkadaşlar?

• Bırakın takmayın çocuğu eğlensin kendi çapında bunun telefonu felan da yoktur. Gidip çalışaydın yaz tatilinde kuzeninin telefonunu yaptıraydın ortaklaşa kullanırdınız Gsliçocuk

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler lütfen cevap yazın. Bu guncellemeyi alanlar lg tr cihazları mi? Gg den alma niyetim var. İthalat ürünü . Bunlara gunceleme geldi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: apokhan

Beyler lütfen cevap yazın. Bu guncellemeyi alanlar lg tr cihazları mi? Gg den alma niyetim var. İthalat ürünü . Bunlara gunceleme geldi mi?

Ben Türkiye'den aldım, garantili, yurt dışı ya da ithalat değil dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Şimdi bir güncelleme geldi indiriyor arkadaşlar. 330 mb'lık bir güncelleme nedir, ne değildir bir bilgim yok.

Ben de sayende gördüm.. İndiriyorum.. :) Sağol.

• Beyler bu arada 2. Şarjdan sonra şarj uzun süre gitmeye başladı. Sorun ortadan kalktı :)
    2 saatte(ekran süresi) %30 şarj gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WoLKovY -- 7 Ağustos 2015; 20:19:50 >
  • Slm arkadaşlar kusura bakmayın ben HTC kullanisiciyim şu gslicocuk velet goruyorumki sizin formada dadanmis bunu emin olun ailesi bile eldivenle seviyordur fazla tinlamayin onu yetim velet kızmayın abileri daha 13 yaşında

• quote:

Orijinalden alıntı: wollkii

Slm arkadaşlar kusura bakmayın ben HTC kullanisiciyim şu gslicocuk velet goruyorumki sizin formada dadanmis bunu emin olun ailesi bile eldivenle seviyordur fazla tinlamayin onu yetim velet kızmayın abileri daha 13 yaşında

Aynen hocam. Takmamaya çalışıyoruz. Çoluk çocuk. Zevk alıyorlar işte böyle şeylerden :)

• quote:

Orijinalden alıntı: wollkii

Aynen kardeşim hatta ben bir adım ileri gidip bunu evlatlık almayı düşünüyorum yazık .hatta kisairlastirip milletin başına bela olmasın diye de bir fikrim var😃😃😃😃

Haha güzel fikir. Sayesinde g4 ve m9 forumu popüler olmuş heralde :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ömürcan61

Hocam buyrun. Isterseniz arayin sorun kargo numarasi versinler bedavaya gönderin. Anadolu yakasindasiniz baska servise bakin falan derseler gidin kendiniz teslim edin burdaki servis berbat.

Burdaki servis berbat dediğiniz anadolu yakasındakınden mı bahsediyorsunuz? Beelirttiğiniz servis iyi diyosanız elden gıdıp teslim ederim pazartesi sabah oraya. Urun alımından kac gun sonrasına kadar bıre bır degısım yapıyolar bılgınız var mı?

• Sizce stok tarayıcı mı yoksa Chrome mu, ve neden?

• Vallaha bütün teknik servislerde sorunlar var. Samsung'dan aldığım ve bozuk olarak iade ettiğim s6 edge'nin parasını daha 3 ay geçmnesine rağmen alamadım! Geri ödeme için form doldurdum en son, ama hala ses yok. Bunlarla uğraşıp önerisi olan var mı :D
  • Arkadaşlar telefonu bugün yeni aldım ekran üstündeki jelatini kaldırmadım ekran bazen geç algılıyor jelatinden kaynaklı mı bu sorun ?

• zaferaxu kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Oradan adımları takip edicez artık. :)

• 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.